Klerofasizacija Srbije na delu: Obraz protiv umetnosti

398px-Pinochet_y_Videla.jpg


Аугусто Хосе Рамон Пиноче Угарте
 
Да смо иоле нормална држава ти би добили од полиције пендреком преко кичме, а пошто нисмо задовољан сам и кад их образовци макљају.

Obrazovcima spomenicu i boracku penziju sto moraju da uskacu gde kilava drzava zakazuje.
 
Treba to sve iz Obraza pohapsiti i sa sipcima u celije da se medjusobno krljaju i karaju u bulju , mislim obezobrazilo se to u zadnje vreme , a nema im vise idola na vlasti , pazi molim te sta njih boli qurac ako neka budala oce da se sece po nogama , sto se mene tice , moze i po vratu ako oce zabole me bas
zato prvom prilikom sve to u mardelj na treznjenje
 
Haha, prvo, otkud Siptari u nasim zatvorima kad smo ih sve pustili zarad dobrosusedskih odnosa?

I drugo, degenerike treba tuci i zabijati u misiju rupu, a ne tolerisati. Sto ih vise tuces, to manje moras da ih gledas, i sve je super. Sto ih vise pustas, to su vise deo nekog mainstreama, i sutra moras da se smeskas dok ti mesaju koktel izpiersovanom kitom da ne bi ispao 'fasista'.

Batine na vreme, i to je to.
 
Treba to sve iz Obraza pohapsiti i sa sipcima u celije da se medjusobno krljaju i karaju u bulju , mislim obezobrazilo se to u zadnje vreme , a nema im vise idola na vlasti , pazi molim te sta njih boli qurac ako neka budala oce da se sece po nogama , sto se mene tice , moze i po vratu ako oce zabole me bas
zato prvom prilikom sve to u mardelj na treznjenje

Krše propise o javnom redu i miru,šire nemoral ,zamisli kad ovo uživo vide petogodišnjaci http://www.hrphotocontest.com/data/gallery1/6340/38866.jpg
 
a dobro jes da je Kostunica pustio one teroriste , al ima valjda ovih jajara i pilicara , mislim to je i nivo Obraza , de da ih stave sa ovima iz UCK to bi vec bilo surovo ,ipako je to zaludjena omladina
a sto se tice Obraza ako bi se sprovodila njihova ideologija i dopicnjaci ,a bogami i sapun i americki filmovi,a pogotovo prornjave bi bili nepozeljni u drustvu , tako da tu treba napraviti balans da se ni jedni ni drugi ne osile previse
a ove prve udariti jer su agresivni i krse zakone
 
Treba to sve iz Obraza pohapsiti i sa sipcima u celije da se medjusobno krljaju i karaju u bulju , mislim obezobrazilo se to u zadnje vreme , a nema im vise idola na vlasti , pazi molim te sta njih boli qurac ako neka budala oce da se sece po nogama , sto se mene tice , moze i po vratu ako oce zabole me bas
zato prvom prilikom sve to u mardelj na treznjenje
Ako te zabole za sve na svetu,onda se ne tangiraj ni za obrazovce
 

Back
Top