Poskok i tučak

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Ja sam u nekom raspalom kineskom horoskopu zmija. Mene to nešto ne dotiče, ali kažu da ti kinezi nisu naivni i da će svi na kraju na svetu biti bež kad oni krenu da se šire i razmnožavaju. E ima mnogo poskoka i tučkova ovde koji razmišljaju o razmnožavanju i nastavku svoje loze .. a ima i onih koji kukaju i teraju šegu o koekakvim jadima, potrebama i trofejima ljubavnim i seksualnim, ima tu svakakvih nedohebanih i prehebanih i biološki ranih a i okasnelih...Tražite, tražite i ne nađete tu svoju polovičku, nije vam se desilo neočekivano zaprašivanje, koja je godina života kada kažete i neću više ljubav, oću razmnožavanje...?
 
nema veze sa godinama...ima sa stanjem svesti....i sa materijom od koje si napravljen...i nije to fino...to samo bih da se razmnozavam....uvek treba malo ostaviti emocija....da se zacini to razmnozavanje, da ima bolji ukus i miris....:)
 
nema veze sa godinama...ima sa stanjem svesti....i sa materijom od koje si napravljen...i nije to fino...to samo bih da se razmnozavam....uvek treba malo ostaviti emocija....da se zacini to razmnozavanje, da ima bolji ukus i miris....:)

U pravu si i ja ti u to ime kličem, pitam ove nesrećne gonjene nagonom za potomcima...
 
U pravu si i ja ti u to ime kličem, pitam ove nesrećne gonjene nagonom za potomcima...

:( uh imala ja bas nesrecan nagon za drugi potomkom ali nikako nisam mogla da odstranim taj emotivni momenat....kod mene se pika samo razmnozavanje iz ljubavi...i tako ostadoh na jednom potomku....i odustadoh....vec mi je 36....
 
Ja sam u nekom raspalom kineskom horoskopu zmija. Mene to nešto ne dotiče, ali kažu da ti kinezi nisu naivni i da će svi na kraju na svetu biti bež kad oni krenu da se šire i razmnožavaju. E ima mnogo poskoka i tučkova ovde koji razmišljaju o razmnožavanju i nastavku svoje loze .. a ima i onih koji kukaju i teraju šegu o koekakvim jadima, potrebama i trofejima ljubavnim i seksualnim, ima tu svakakvih nedohebanih i prehebanih i biološki ranih a i okasnelih...Tražite, tražite i ne nađete tu svoju polovičku, nije vam se desilo neočekivano zaprašivanje, koja je godina života kada kažete i neću više ljubav, oću razmnožavanje...?

za sada samo siguran eks :D
 
Jao ne opet te teme..kako covek da se oslobodi tog opterecenja...mame babe rodbine prijatelji svi vec zvocaju kad cu kad cu kad cu-cekaju svi i navijaju-vreme je i tako to..a ja necem dete dok ne budem sigurna da ga pravim sa pravom osobom..a jos uvek nisam sigurna..tako da zajebi biologiju, mora da se priceka jos malo..
 
Ja sam u nekom raspalom kineskom horoskopu zmija. Mene to nešto ne dotiče, ali kažu da ti kinezi nisu naivni i da će svi na kraju na svetu biti bež kad oni krenu da se šire i razmnožavaju. E ima mnogo poskoka i tučkova ovde koji razmišljaju o razmnožavanju i nastavku svoje loze .. a ima i onih koji kukaju i teraju šegu o koekakvim jadima, potrebama i trofejima ljubavnim i seksualnim, ima tu svakakvih nedohebanih i prehebanih i biološki ranih a i okasnelih...Tražite, tražite i ne nađete tu svoju polovičku, nije vam se desilo neočekivano zaprašivanje, koja je godina života kada kažete i neću više ljubav, oću razmnožavanje...?

ее, мене савршено заболе да се размножим.
уопште ја то не кконтам. то размножавање
 
Ja sam u nekom raspalom kineskom horoskopu zmija. Mene to nešto ne dotiče, ali kažu da ti kinezi nisu naivni i da će svi na kraju na svetu biti bež kad oni krenu da se šire i razmnožavaju. E ima mnogo poskoka i tučkova ovde koji razmišljaju o razmnožavanju i nastavku svoje loze .. a ima i onih koji kukaju i teraju šegu o koekakvim jadima, potrebama i trofejima ljubavnim i seksualnim, ima tu svakakvih nedohebanih i prehebanih i biološki ranih a i okasnelih...Tražite, tražite i ne nađete tu svoju polovičku, nije vam se desilo neočekivano zaprašivanje, koja je godina života kada kažete i neću više ljubav, oću razmnožavanje...?

dobra tema, da je vise sexa kao bioloske potrebe, a manje karanja u glavu, bilo bi nas vise
 
Ja sam tu brigu prebrinuo još u vreme kad nije bilo interneta i kompjuterskih igrica. Bili ZX spectrum i comodor 64.
A moralo se vreme nekako prekratiti... :mrgreen:
Sad razmišljam da li da pravim još. Kad bi mi neko mogao garantovati da će biti žensko, ne bih razmišljao. Baš bih voleo da imam i ćeru! :mrgreen:
 

Back
Top