Aforizmi forumasa :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли треба одузети дозволу возачу који вози ауто са једном руком,а друга му је болесна јако?

један вози свој ауто,а други вози свој,хоћу рећи свако свој вози ауто

Гориво 90 динара,Хлеб 38,Млеко 1Литра 70 динара,сада када евро порасте на 100 динара е онда стварно још треба да поскупи и грејање

Царе легендо мала и ускоро велика

KAJEM SE POPE
 
НИСАМ ЈА МУСЛИМАН НИТИ САМ ШАБАН

ако ниси знао отварам свој посао,не зезам се озбијно ти кажем,нисам још зарђао али ако овако наставим 100% ћу зарђати за 2 дана

не мој да тако кажеш мом деди,он тако мени каже е сад да ли је тако било не знамо

такве боје су биле и пре када је мој ђед играу у Цементу тако он каже

ne dirajmi djeda
 
ZNAM DA SAM POGRESIO TEMU

По новом закону власник аута који има Црногорске таблице одузимају му се кола,или их мора продати

Шоне неће ништа зајебати нити ће провоцирати,спамовати

и ја се извињавам због мог спамовања,али исто кажем као Цар изгубићете

нећу више Царе лупати како ти кажеш,али ја мислим да не лупам
 
Nema vanzemajaca ne postoje

не постоје ванземајци

Ово ти је Царе за ванземајце добра фора

мој деда Карло Ижак је играо у Цементу када је био млад,а сњим су играли сви они из 1 стране ФК Цемента-1 страна теме ФК Цемента

sto da se uhapsim
 
Moglo se uci u tekove helikoptere,ja sam usao

Hteo sam da kazem da nisam tip za navijanje,nisam rekao da si klinac i prestani care da provociras tj da vredjas,kako ti kazes samo opusteno

CARE ZNAM JA KADA SAM SMORIO NEKOG,NE MOZES TI STARIJEG OD SEBE 5 GODINA PROCENITI DA JE SMORIO NEKOGA,ALI SI POGODIO SADA ZA MENE

odma mogu Djole da ti kazem nisam spreman da lomim rebra,prema tome ja nikada necu biti navijac

izvinjavam se zbog greske ne derima hteo sam da kazem ne diram
 
Kimi,znam da si mnoderator i znam da je Jeka moderator ali nema razloga da se svadjate tj da tako pricate na primer da se Jeka siri.

New Age nikada necu pocetio da navijam za grobare,niti cu se ubiti

Moze se srediti da se tranvaj vrati u fuknciju,ali treba porazgovarati sa vaznim ljudima,kao sto su-Gradonacelnik ili Predsednik Novog Sada,sanse su 50-50 ali lapi-lapi znaci nesto ne mora da znaci...

Ne lazem kunem se svojim zivotom,jeste da sam samo odigrao 10 utakmica,ali sam pucao dobre slobodnjake,Trener Zile Zivkovic zvani Zici,trenirao sam-Akijom Indrizi,Bublikom,Kacarom i sa...

*** tesko je naci pristojnu i normalnu devojku,sada traze jos starije momke
 
ja nisam isnpektor Kimi

U naselju Sirig živi 2335 punoletnih stanovnika, a prosečna starost stanovništva iznosi 37,7 godina (36,6 kod muškaraca i 38,7 kod žena). U naselju ima 981 domaćinstvo, a prosečan broj članova po...

od mene mozete da 1 informacije koje novinari nisu dobili,od mene mozete dobiti odgovor na sva pitanja.

dkole smiri se nije dozvoljeno spovati na krstarici ja sam vec 3 opomenut

pazite svi,da nije duzan nikome ne bi ga upucali,a kada si nekome duzan taj dodje po svoje ili posaljeje svoje ljude da te obaveste metkom da si im duzan
 
Nata je kraj a Daca je karaj

Ja sam iz Crne Gore,i znam da svuda Vojna Policije dolaze,kod mene jos nisu dosli jel se nisam javio mesec dana,a dobio sam poziv da se javim

nisam prso sto to kazes

stariji sam od tebe 6 godina,nisam nista lose mislio o tebi

ahahahahahaha care znam da znas gde zivim,mali si da se nerviras bez uvrede
 
Kimi,reputacija za temu ;)
Neša the bili the bridzis of Beočin:

pdf:OSTALI SPORTOVI

Evropsko Prvesnstvo Rukomet?

**************************************************************************************

Ko pročita boldovano nabrzaka dobija reputaciju.
 
ja sam autoelektricar i znam da Logan nije dobar auto

mislim da me vredjas,nego sta znaci na engleskom Tenk yu using

Da radim u MUPU priveo bi Acu Lukasa na informativni razgovor

uf ja kada sam trenirao fudbal u FK Cementu-Beocin slobodnjake na utakmicama sam pucao kao Sinisa Mihajlovic

Hrvati definitivno ce biti prvaci

znao sam da ce Franzuci odrobijati Hrvate
 
HVALA U IME REPREZENTACIJE

Francija ***** moj prvak

Kada sam isao za regruta Pukovnik mi je rekao sine ako bude nekog problema dobijas poziv da se javis u kasarni

Care Zg navijam za Hrvatsku,ali Francuzi nisu laki protivnici.NAPRED HRVATSKA

u ovim trenucima pocecu da navijam za Hrvatsku a nisam Hrvat
 
optimista sam verujem da cemo pobediti sa 1 ili 2 razlike na kralju ali prenos mi sve govori,ne znam sta se zbiva posle ovog poraza ako izgubimo verujem da cemo pobediti

Ja nisam Hrvat niti navijam za Hrvatsku ja sam Crnogorac

cccc stvarno biseri do bisera

ja sam iz Bara

Proko vidi ja sam Crnogorac ali sam uz Srbiju ceo zivot pa zato nemoj biti pesimista budi optimista ne veruj novinama veruj samom sebi tj veruj TV
 
Care nemoj dirati mog druga nije zajebancija jeste da me je tukao ali nema veze jer je on moj drug

Zbog nestanka gasa,pioniri FK Cementa nece trenirati u sali

nije vreme sada da se zajebavamo sada je vreme da razmišjamo kada će Rusi i Ukrajinci postići dogovor i da mi konačno dobijemo Gas a ne Mazot

Kako da uvecam sliku teleteksta na kompjuteru i kako da nadjem pasword za Fifa Manager 09 zaboravio sam pasword

Hristo se rodi
 
Citat:
Original postavio nesakid:
Nes Bridzis-Apolo svaki radni dan 16h,21g repriza

Citat:
Original postavio Mustang_Raider:
Gde je taj kanal...

Citat:
Original postavio nesakid:
kod mene je na 11

Meni je ovaj najjaci, kao i onaj kada je otvorio na pdf "Nocni zivot" temu kako je Natasi Bekvalac rodjendan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top