stanje sistema

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Sada, u ovom mometu, slobodni ste za vezu (nekima je ovo hipoteticki, ali se trudite da zamislite).....koliko ste spremni, sada, u ovom momentu, da se nosite sa upoznavanjem, odmeravanjem snaga, prepoznavanjem kvaliteta, novim sex partnerom.....ocenite sebe......:whistling:
 
Sada, u ovom mometu, slobodni ste za vezu (nekima je ovo hipoteticki, ali se trudite da zamislite).....koliko ste spremni, sada, u ovom momentu, da se nosite sa upoznavanjem, odmeravanjem snaga, prepoznavanjem kvaliteta, novim sex partnerom.....ocenite sebe......:whistling:

Nisam uopste
Da sam slobodna, mozda bih drugacije razmisljala
Sad se toga plasim....
Mislim za mene bi neka nova veza bila gusenje i ponovna borba za slobodu koju sam tako dugo i mukotrpno gradila....
Ne ne, neke ljubavi se ne mogu ponoviti 2x
Ne verujem da bih se ikada ponovo udavala, verujem i da necu
 
Nisam uopste
Da sam slobodna, mozda bih drugacije razmisljala
Sad se toga plasim....
Mislim za mene bi neka nova veza bila gusenje i ponovna borba za slobodu koju sam tako dugo i mukotrpno gradila....
Ne ne, neke ljubavi se ne mogu ponoviti 2x
Ne verujem da bih se ikada ponovo udavala, verujem i da necu

ne razumem...pises da nisi slobodna a posle pises o borbi za slobodu......
 
Previše sam lenj da prolazim ponovo kroz sve to......
Kad krenu PMS dani (koji se kod svake razlikuju), treba naučiti da se izađe s' tim na kraj......ROGOVI da ti niknu (meni je jedan par sasvim dovoljan!)
Novi sex partner uvek že-mo, al' oce da bije kad i samo pomislim na to......
 
Ma idi molim te...sad da moram da se brijam svaki dan, pa tusiranje, pa dezodoransi, pa ovo od garderobe je IN a ovo nije...evo odmah dajem sebi nulu.Ovako znam da me moja navikla da sam apadrapa i jes da gundja al to je to.I kad bi onda imao vremena da visim na forumu.:D
 
Sada, u ovom mometu, slobodni ste za vezu (nekima je ovo hipoteticki, ali se trudite da zamislite).....koliko ste spremni, sada, u ovom momentu, da se nosite sa upoznavanjem, odmeravanjem snaga, prepoznavanjem kvaliteta, novim sex partnerom.....ocenite sebe......:whistling:


Sve je to smaranje...meni je dovoljna recenica, dve, pa da vidim sve to sto si pobrojala...
a kada bih bila slobodna, sigurno ne bih vreme tracila u maniru tinejdzerke koja ne zna sta, gde i sa kim hoce :D
ocena - za sebe sam najbolja, za druge me ne interesuje :lol:
 
Poslednja izmena:
Sada, u ovom mometu, slobodni ste za vezu (nekima je ovo hipoteticki, ali se trudite da zamislite).....koliko ste spremni, sada, u ovom momentu, da se nosite sa upoznavanjem, odmeravanjem snaga, prepoznavanjem kvaliteta, novim sex partnerom.....ocenite sebe......:whistling:

Nikad se nisam time bavio.
Ili se odmah uklapamo, ili ne.
Što na umu to na drumu.
Nikakovo merkanje, odmeravanje, kalkulacije... Hoću da se kresnemo, jel daš, il ne daš? I odmah idemo dalje!
Oduvek su mi bile bljutave one fore gde se njih dvoje kao nešto muvaju... Ebote, šta ima da se muvaju kad ceo svet zna šta on hoće, ostaje samo da ona kaže da li i ona hoće?
 
Nikad se nisam time bavio.
Ili se odmah uklapamo, ili ne.
Što na umu to na drumu.
Nikakovo merkanje, odmeravanje, kalkulacije... Hoću da se kresnemo, jel daš, il ne daš? I odmah idemo dalje!
Oduvek su mi bile bljutave one fore gde se njih dvoje kao nešto muvaju... Ebote, šta ima da se muvaju kad ceo svet zna šta on hoće, ostaje samo da ona kaže da li i ona hoće?

:per: ti znaci odmah alatku na sto pa ako odgovara, akcija????....ja ovde mislim o normalnom odnosu, a ne samo sexu.....za "samo sex" se zna da ne treba nista vise osim da: imas sa cim, imas sa kim i imas gde....cak ne moras da znas ni zasto.....:hahaha:
 
slobodna jesam.
napokon.
i ne interesuje me ni klasicna veza, ni brak. imam suvise obaveza sa neko svakodnevno smaranje.
prica, zezanje, razumevanje,neznost, sex, kontakt,setnja ..kad ko moze, da.
velika ocekivanja, nadigravanje, omeravanje snaga, ne, nikako.
 
:per: ti znaci odmah alatku na sto pa ako odgovara, akcija????....ja ovde mislim o normalnom odnosu, a ne samo sexu.....za "samo sex" se zna da ne treba nista vise osim da: imas sa cim, imas sa kim i imas gde....cak ne moras da znas ni zasto.....:hahaha:

Pa ako mislimo na normalni odnos, šta onda tu ima da se odmerava i kalkuliše? To si što jesi i tačka. Kome se svidja - super, kome se ne svidja - ćao, nadji nešto što ti se svidja, opet super!
S nekim uspostavljaš kontakt i počinješ priču kao sa ljudskim bićem. Ako ste na istoj talasnoj dužini, onda se stvari razvijaju same po sebi. Nema hemije - ostajete super ortaci. Ima hemije - eto sexa...
 
slobodna jesam.
napokon.
i ne interesuje me ni klasicna veza, ni brak. imam suvise obaveza sa neko svakodnevno smaranje.
prica, zezanje, razumevanje,neznost, sex, kontakt,setnja ..kad ko moze, da.
velika ocekivanja, nadigravanje, omeravanje snaga, ne, nikako.

AU, ti k'o da si s robije izašla, a ne iz veze... :eek:
Drži se, biće sve u redu, samo malo vremena kad prodje...
 
Sada, u ovom mometu, slobodni ste za vezu (nekima je ovo hipoteticki, ali se trudite da zamislite).....koliko ste spremni, sada, u ovom momentu, da se nosite sa upoznavanjem, odmeravanjem snaga, prepoznavanjem kvaliteta, novim sex partnerom.....ocenite sebe......:whistling:
Uvek je to iznova novi izazov, treba dokuciti onog drugoga, treba vremena ..nekada to smara kad se pomisli da sa svakim novim treba vremena dok ga 'obradis'..al sve je to zivot :)
 
Pa ako mislimo na normalni odnos, šta onda tu ima da se odmerava i kalkuliše? To si što jesi i tačka. Kome se svidja - super, kome se ne svidja - ćao, nadji nešto što ti se svidja, opet super!
S nekim uspostavljaš kontakt i počinješ priču kao sa ljudskim bićem. Ako ste na istoj talasnoj dužini, onda se stvari razvijaju same po sebi. Nema hemije - ostajete super ortaci. Ima hemije - eto sexa...

pa valjda kako nekog upoznajes formiras i misljenje o toj osobi....i da li imas zivaca da je upoznas, da je prepoznas, da se potrudis da ti sa njom bude lepo, ulozis energije u vezu ili jednostavno cooliras pa sta bog da....o tome je rec.....
 
Nikako nisam u stanju.
Svašta nešto mi se izdešavalo, ja sam bila jako slaba i u problemima i napravila sam nekoliko grešaka što se tiče veza u poslednjih godinu i po dana. Takvi ljudi, kakva sam i ja bila tada, su me privlačili.
Pošto nisam još u full-u, čekam da se skroz sredim, da budem ja-ja a onda ćemo lako. Tad će mi se sviđati ono što i treba da mi se svidi, to jest, prepoznaću kvalitet.

Tako da-u ovom trenutku potpuno (namerno) nespremna, jer mislim da vrlo lako mogu da pogrešim u izboru opet. :)
 

Back
Top