SNS

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci?
Zbog cega se vasa retorika i zbog cega su se vasi ciljevi odjednom promenili, i zasto bi prosecni birac trebao da poveruje da je Nikolic odjednom postao pametniji?
Zbog cega odjednom najvise pljuje one sa kojima je skoro 20 godina delio i dobro i zlo(ne pitam zbog cega ONI pljuju njega, nego obrnuto.ako se Nikolic ravna prema tome sta rade radikali, onda je isti kao oni)?

OVo je pozamljeno od korisnika kosta1703
A mene isto takodje jako interesuje, mislim da bi ovo super tema bila za diskutovanje bas o ovim pitanjima, Evo ja bi dodala jos
U cemu se razlikuje SNS recimo od DS-a, koliko razumem sada je SNS sav u fazonu Evropa itd, pa cisto ovako bi bilo super da prodisutujemo o svemu tome

PS- Nisam radikalski simpatizer, i ovom temom ne mislim nista lose o SNS. Cilj je samo da objektivno sagledamo ciljeve, i diferenciramo SNS, Pitanja su postavljena skroz Objektivno
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bas me zanima da mi objasnis na osnovu kojih parametara si to zakljucio?
Ili ti to odokativno, sto je tako primereno bas SRS-u, koji pokusavas da popljujes?

Ne bih da zvucim grubo, ali izgleda je objasnio to na osnovu parametra da ne moze da mi da odgovor na pitanje sa prvog posta, pa je onda zakljucio da sam ja nacionalno sofinisticka radikalka, i da zato ne moze da da odgovor na zlo pitanje :mrgreen:
 
Ne bih da zvucim grubo, ali izgleda je objasnio to na osnovu parametra da ne moze da mi da odgovor na pitanje sa prvog posta, pa je onda zakljucio da sam ja nacionalno sofinisticka radikalka, i da zato ne moze da da odgovor na zlo pitanje :mrgreen:

Taj nacin karakterizacije, i izbegavanja odgovora, sa sve mahanjem neki dokazima, je tako karakteristican bas za radikale......
a sto se ovih novih radikala tice, izgleda da im je strogo zabranjeno da misle svojom glavom, te da i ne pokusavaju da odgovaraju na pitanja.
E, sad..zamislite kad oni beze od odgovora na pitanja koja im postavlja jedan prosecan neopredeljeni birac, kako ce tek bezati kad se iz Haga pojavi "veliki mag"?
U koju rupu ce se onda sakriti, bezeci od njegovih pitanja?

I sad.Oni ocekuju da dodju u vlast...
Tuzna je ta zemlja u kojoj bi se to desilo.....
Doduse, ovde su gostovali i veci cirkusi od SNS-a.
 
Nadajmo se da Vec ujutru se pojaviti neki ozbiljniji SNS predstavnici, i odgovoriti na pitanja prosecnog neopredeljenog glasaca, Mislim da su pitanja vrlo usmerena, i da nisu uopste duboka, i teska. :)
 
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci?

Зато што представљамо нешто ново на политичкој сцени. Зато што желимо да се са политичким противницима сукобљавамо идејама и аргументима, а не мржњом. Доста је тога било. Зато што у наше бирачко тело улазе и некадашњи радикали, ДСС, ДС... Зато што је то здрава национална опција која може Србији да донесе само добро.

Zbog cega se vasa retorika i zbog cega su se vasi ciljevi odjednom promenili, i zasto bi prosecni birac trebao da poveruje da je Nikolic odjednom postao pametniji?

Зато што реалност и потребе Србије то захтевају. Заправо изабрали смо да циљеве којима тежимо остваримо на другачији начин. Напросто, грађани Србије по свим истраживањима не желе оштре полемике и не воле оштру реторику. Не ради се овде о памети, већ о сагледавању реалности. Преведено на српски, ако грађани Србије не желе да слушају тираде о Великој Србији, јер их тако нешто плаши могућим ратом, онда немој да својој странци наносиш штету причањем о тој идеји, јер свакако је тренутно неостварива.


Zbog cega odjednom najvise pljuje one sa kojima je skoro 20 godina delio i dobro i zlo(ne pitam zbog cega ONI pljuju njega, nego obrnuto.ako se Nikolic ravna prema tome sta rade radikali, onda je isti kao oni)?

Ми СРС готово и не спомињемо. Углавном они нас нападају, измишљају глупости (примера ради до сада су по њиховим оптужбама Николић и Вучић узели око 482 милиона евра)... Политика СРС не нуди ништа осим конфротације са СНС. Нас они, искрен да будем, не интересују. С времена на време смо принуђени да одговоримо ако је нешто ноторна лаж, да случајно јавност не би помислила да је то истина, ако ћутимо. Зато се надамо изборима када ће СРС, уколико пређе цензус, имати 13 до 15 посланика и онда верујем да ће се смирити.
 
....
Ми СРС готово и не спомињемо. Углавном они нас нападају, измишљају глупости (примера ради до сада су по њиховим оптужбама Николић и Вучић узели око 482 милиона евра)... Политика СРС не нуди ништа осим конфротације са СНС. Нас они, искрен да будем, не интересују. С времена на време смо принуђени да одговоримо ако је нешто ноторна лаж, да случајно јавност не би помислила да је то истина, ако ћутимо. Зато се надамо изборима када ће СРС, уколико пређе цензус, имати 13 до 15 посланика и онда верујем да ће се смирити.


Ма, уопште нас они (СРС) не интересују...:hahaha::hahaha::hahaha:


.
Ко о коме, а баба (СНС) о уштипцима (СРС)

.
 
Гледај мало боље Скупштину. Заиста нас не занимате и покушавамо, јер нам је то у интересу, да изађемо из тог блата у које нас увлачите. Читај наше конференције за штампу, гледај наступе наших функционера, па ћеш се сама уверити. Нигде вас и не спомињемо. Ваша политика је сукоб са СНС и једино смо у Скупштини, с времена на време, принуђени да вам одговоримо.
 
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci

Зато што представљамо нешто ново на политичкој сцени.

ja kao prosečni birač (koji bojkotuje izbore lol) ne vidim da predstavljate išta novo na političkoj sceni, osim samog naziva stranke. isti politički akteri su u pitanju, od kojih smo već videli ko su i šta su i šta hoće.

Зато што желимо да се са политичким противницима сукобљавамо идејама и аргументима, а не мржњом. Доста је тога било.

ni jedna stranka nije rekla da želi da se koristi mržnjom u komunikaciji, a to se ipak radi.

Зато што у наше бирачко тело улазе и некадашњи радикали, ДСС, ДС... Зато што је то здрава национална опција која може Србији да донесе само добро.

sve stranke deklarišu svoj program kao nešto što srbiji može da donese samo dobro.

Ми СРС готово и не спомињемо. Углавном они нас нападају, измишљају глупости (примера ради до сада су по њиховим оптужбама Николић и Вучић узели око 482 милиона евра)... Политика СРС не нуди ништа осим конфротације са СНС. Нас они, искрен да будем, не интересују. С времена на време смо принуђени да одговоримо ако је нешто ноторна лаж, да случајно јавност не би помислила да је то истина, ако ћутимо. Зато се надамо изборима када ће СРС, уколико пређе цензус, имати 13 до 15 посланика и онда верујем да ће се смирити.

ranije su vas napadale demokrate, izmišljali gluposti i optužbe. vučić i nikolić su svaki put imali pouzdanu dokumentaciju kako svi ti navodi nisu tačni. ranije ste odgovarali na notorne laži demokrata. ranije ste se plašili da javnost ne pomisli da je to istina ako ćutite.

ko nama, neopredeljnim biračima, garantuje da se isti scenarijo neće desiti danas-sutra, kada se vučić i nikolić raskantaju? pa krenu međusobne optužbe ko je šta radio dok su bili zajedno u SNS.

prema tome, prema nama neopredeljenim biračima ste ubedljivi i novi do mojeg.
 
]Гледај мало боље Скупштину. Заиста нас не занимате [/B]и покушавамо, јер нам је то у интересу, да изађемо из тог блата у које нас увлачите. Читај наше конференције за штампу, гледај наступе наших функционера, па ћеш се сама уверити. Нигде вас и не спомињемо. Ваша политика је сукоб са СНС и једино смо у Скупштини, с времена на време, принуђени да вам одговоримо.

Ти би могао бити конкретнији,...па да некад нечију поруку цитираш,
ако си ово мени упутио (пошто си писао испод моје поруке)
"пуцао си са ћорцима",...
.............................ја сам ти левичар,..ВЕЧНИ! (слободни стрелац):D


Него, што ескивираш да ми одговориш,
зашто те нема (и осталих радикала који су се претумбали у СНС),
у Протестима ,...као организатора Протеста који се одржавају свакодневно???

.
 
Одговор је врло прост, зато што не желимо да протесту више дајемо страначки карактер и зато што смо у договору са организаторима протеста одлучили да се не појављујемо. Уз све то спремам правосудни испит, па немам много времена за протест, али га подржавамо, па понекад и дамо новац за одређене акције. То што су челници СРС који су тај протест свим силама минирали сада одједном на протесту, то значи да траже подршку било где. Па и у градском превозу ако буде потребно.

Фикса, одговорићу ти током дана, јер одох у читаоницу, али поштујем твоје мишљење. Ми морамо да се докажемо да смо нешто сасвим друго у односу на СРС и наравно да ће бити потребно време за то.
 
Одговор је врло прост, зато што не желимо да протесту више дајемо страначки карактер и зато што смо у договору са организаторима протеста одлучили да се не појављујемо. Уз све то спремам правосудни испит, па немам много времена за протест, али га подржавамо, па понекад и дамо новац за одређене акције. То што су челници СРС који су тај протест свим силама минирали сада одједном на протесту, то значи да траже подршку било где. Па и у градском превозу ако буде потребно.

Фикса, одговорићу ти током дана, јер одох у читаоницу, али поштујем твоје мишљење. Ми морамо да се докажемо да смо нешто сасвим друго у односу на СРС и наравно да ће бити потребно време за то.


:think:..звучи задивљујуће................:hahaha:

.
 
Па заиста је тако. Уосталом, питај Мишу Вацића. Једва чекам да завршим са правосудним испитом, па ћу се мало више активирати, посебно око 1389.
 
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci?
Zbog cega se vasa retorika i zbog cega su se vasi ciljevi odjednom promenili, i zasto bi prosecni birac trebao da poveruje da je Nikolic odjednom postao pametniji?
Zbog cega odjednom najvise pljuje one sa kojima je skoro 20 godina delio i dobro i zlo(ne pitam zbog cega ONI pljuju njega, nego obrnuto.ako se Nikolic ravna prema tome sta rade radikali, onda je isti kao oni)?

OVo je pozamljeno od korisnika kosta1703
A mene isto takodje jako interesuje, mislim da bi ovo super tema bila za diskutovanje bas o ovim pitanjima, Evo ja bi dodala jos
U cemu se razlikuje SNS recimo od DS-a, koliko razumem sada je SNS sav u fazonu Evropa itd, pa cisto ovako bi bilo super da prodisutujemo o svemu tome

PS- Nisam radikalski simpatizer, i ovom temom ne mislim nista lose o SNS. Cilj je samo da objektivno sagledamo ciljeve, i diferenciramo SNS, Pitanja su postavljena skroz Objektivno

ja sam za to da ti vratis onaj avatar s ono japance!!
 
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci?

Зато што представљамо нешто ново на политичкој сцени. Зато што желимо да се са политичким противницима сукобљавамо идејама и аргументима, а не мржњом. Доста је тога било. Зато што у наше бирачко тело улазе и некадашњи радикали, ДСС, ДС... Зато што је то здрава национална опција која може Србији да донесе само добро.
Zbog cega se vasa retorika i zbog cega su se vasi ciljevi odjednom promenili, i zasto bi prosecni birac trebao da poveruje da je Nikolic odjednom postao pametniji?

Зато што реалност и потребе Србије то захтевају. Заправо изабрали смо да циљеве којима тежимо остваримо на другачији начин. Напросто, грађани Србије по свим истраживањима не желе оштре полемике и не воле оштру реторику. Не ради се овде о памети, већ о сагледавању реалности. Преведено на српски, ако грађани Србије не желе да слушају тираде о Великој Србији, јер их тако нешто плаши могућим ратом, онда немој да својој странци наносиш штету причањем о тој идеји, јер свакако је тренутно неостварива.


Zbog cega odjednom najvise pljuje one sa kojima je skoro 20 godina delio i dobro i zlo(ne pitam zbog cega ONI pljuju njega, nego obrnuto.ako se Nikolic ravna prema tome sta rade radikali, onda je isti kao oni)?

Ми СРС готово и не спомињемо. Углавном они нас нападају, измишљају глупости (примера ради до сада су по њиховим оптужбама Николић и Вучић узели око 482 милиона евра)... Политика СРС не нуди ништа осим конфротације са СНС. Нас они, искрен да будем, не интересују. С времена на време смо принуђени да одговоримо ако је нешто ноторна лаж, да случајно јавност не би помислила да је то истина, ако ћутимо. Зато се надамо изборима када ће СРС, уколико пређе цензус, имати 13 до 15 посланика и онда верујем да ће се смирити.


1.Znaci, ja sutra da osnujem nacisticku partiju, to bi moralo biti dobro, jer je nesto NOVO?
A po pitanju zdrave nacionalne opcije.....Kakva je to zdrava nacionalna opcija u kojoj ti (u jednom od komentara na temi oko ispitivanja javnog mnjenja na Vozdovcu isl. kazes kako je vama u srcu Krajina, i kako bi zivot dali za nju ali ne smete to da kazete?????
I to ladn proglasavas za ZDRAVU nacionalnu opciju???:dash::dash:
2.Potrebe Srbije zahtevaju da Nikolic vise ne bude glup, ili preciznije da se opameti.
Pa dobro,analogno tome, znaci da su do sada potrebe Srbije zahtevale da Nikolic BUDE glup.
On kao multipraktik......
Kad treba ja cu biti glup, a sad cu da se opametim..
Onda kad sam bio glup je samo jedna faza u om zivotu, i na nju se nemojte osvrtati.
Danas sam pametan, i treba da me shvatite ozbiljno.:dash::dash::dash:
3.To, ko pominje SRS je vec LAZ, i to velika.
Ne postoji nijedan intervju u kojem je SNS ne ispljuje.
Odgovor kako samo odgovarate na optuzbe ne pije vodu, jer.ako vi znate da ste ispravni, i ako stvarno ne zelite da se bavite SRS-om, sto im uopste odgovarate?:dash::dash::dash:
 
Po cemu sad odjednom, posle svih ovih godina jedan prosecan birac treba da pokloni poverenje VAMA, a ne SRS ili nekoj trecoj stranci?
Zbog cega se vasa retorika i zbog cega su se vasi ciljevi odjednom promenili, i zasto bi prosecni birac trebao da poveruje da je Nikolic odjednom postao pametniji?
Zbog cega odjednom najvise pljuje one sa kojima je skoro 20 godina delio i dobro i zlo(ne pitam zbog cega ONI pljuju njega, nego obrnuto.ako se Nikolic ravna prema tome sta rade radikali, onda je isti kao oni)?

OVo je pozamljeno od korisnika kosta1703
A mene isto takodje jako interesuje, mislim da bi ovo super tema bila za diskutovanje bas o ovim pitanjima, Evo ja bi dodala jos
U cemu se razlikuje SNS recimo od DS-a, koliko razumem sada je SNS sav u fazonu Evropa itd, pa cisto ovako bi bilo super da prodisutujemo o svemu tome

PS- Nisam radikalski simpatizer, i ovom temom ne mislim nista lose o SNS. Cilj je samo da objektivno sagledamo ciljeve, i diferenciramo SNS, Pitanja su postavljena skroz Objektivno

Разлика је између СРС и СНС у томе што СНС није вођена шизофреним ликовима, што се не продаје и што не узиграва владиног кера.
СРС је нажалост увек била опозиција и за то је Шешељ добијао новац и услуге од државе. Имала је за циљ да каналише незадовољство народа и да га компензује да се не излије на владајуће партије.

Разлиак између СНС и ДС је у томе што СНС ниеј настала из комунистичке партије, што нема комунистичких кадрова оне најгоре Стамболићевске врсте, што има отворено патриостки приступ и што жели у ЕУ, али јој то није приоритет преко националних интереса. Разлиак је што кажу "Хоћемо у ЕУ" а не као ДС што свршава на помен Европе.
 
Разлика је између СРС и СНС у томе што СНС није вођена шизофреним ликовима, што се не продаје и што не узиграва владиног кера.
СРС је нажалост увек била опозиција и за то је Шешељ добијао новац и услуге од државе. Имала је за циљ да каналише незадовољство народа и да га компензује да се не излије на владајуће партије.

Разлиак између СНС и ДС је у томе што СНС ниеј настала из комунистичке партије, што нема комунистичких кадрова оне најгоре Стамболићевске врсте, што има отворено патриостки приступ и што жели у ЕУ, али јој то није приоритет преко националних интереса. Разлиак је што кажу "Хоћемо у ЕУ" а не као ДС што свршава на помен Европе.

Rece i ostade ziv...........:dash::dash::dash::dash:
Pa pune novine ovih dana SNS-a koji se na sve strane nudi da poturi d**e za malo vlasti....:rotf::rotf:
A zamisli, sizofreni lik je Nikolicu i Vucicu bio SEF skoro 20 godina, i oni su ga bespogovorno slusali, kao pudlice na kratkom lancu..
To vise govori o njima, nego o SEFU.
A da, umalo da zaboravim..Sad su se opametili.:dash::dash::dash::dash:
 
Razlog zbog kojeg više simpatišem SNS do SRS-a je taj što mi političari iz SRS-a djeluju kao profesionalni (vječiti) opozicionari.
Imaju retoriku kojom će privući veliki broj glasova, ali ne toliko veliki da bi došli na vlast. Na taj način imaju sve beneficije (novac, poslanički imunitat za čelnike...) ali ne i odgovornost koju nosi izvršna vlast.

SNS je dio SRS-a koji to želi i da promijeni i da već jednom bude prava a ne vječna opozicija. Da li sam u pravu, vidjećemo već.
Ipak SNS za mene ima veliki (ali nužni) minus, a to su Nikolić i Vučić.
Istina, bez njih SNS ne bi imao rejting koji sada ima, i dobro je što su oni čelnici jer su na taj način u startu povukli glasove SRS-a, DSS-a i vjerujem SPS-a.
Ipak nadam se da će se posle izvjesnog vremena povući i na taj način omogućiti nekim novim ljudima da nastave posao i uklone glavnu prepreku koji Nikolić i Vučić ne mogu, a to je gledanje na SNS kao na umiveni SRS.
 

Back
Top