Od "Zastave" do večnosti

I šta ovo treba da predstavlja?

Po pravilniku je zabranjeno otvarati teme bez ličnog pečata (copy-paste) a tek otvoriti temu samo da bi se ostavio link je u najmanju ruku skandalozno. Ne znam da li si portparol gospođe Popović kada dolaziš ovde da otvaraš teme samo vezano za njene kolumne koje su prošle neopaženo od članova ovog foruma (čitaj - sve njene kolumne) ali molim te da nas poštediš barem u tolikoj meri da sve to stavljaš u jednu temu.
 
ta danica popovic je nevidjeni debil i retard pravi izdanak srpske teoretske ekonomije koja jelte nema nikakve veze sa praksom.

pravi onaj univerzitetski budjavi moljac koji je samo znao da buba napamet teoreme definicije i obrasce a nema pojma da bilo sta od toga sto je nabubao primeni u praksi

tako je ova danica popovic bila najortodoksnija moguca neoliberalka , a sad kako je doslo do ove svetske krize i propasti neoliberalne makroekonomske misli - je odjednom promenila plocu.

njene kolumne odlican lek protiv zatvora ili nesanice...

koliko su njene kolumne dosadne i koliko ih niko ne cita najbolje govori broj komentara istih.

na ovu kolumnu ima ravno 3 komentara dok na kolumne slobodana antonica, nebojse katica i drugih ima i po par stotina komentara.
 

И ево да дам на крају и предлог. Ако већ желе да се играју нашим новцем и да га улажу у бизнис попут овога са „Фијатом”, „Бором” итд., хајде да тражимо да најпре у тај посао они сами, по сили закона, уложе најмање трећину своје рођене плате. То би, чини ми се, била довољна гаранција да је инвестиција коју предлажу профитабилна. Па ако ствар пропадне – шта можемо, то се у бизнису дешава, а ако људи зараде – опет лепо, и њима, и нама.

Odlično rečeno!
 
ta danica popovic je nevidjeni debil i retard pravi izdanak srpske teoretske ekonomije koja jelte nema nikakve veze sa praksom.

pravi onaj univerzitetski budjavi moljac koji je samo znao da buba napamet teoreme definicije i obrasce a nema pojma da bilo sta od toga sto je nabubao primeni u praksi

tako je ova danica popovic bila najortodoksnija moguca neoliberalka , a sad kako je doslo do ove svetske krize i propasti neoliberalne makroekonomske misli - je odjednom promenila plocu.

njene kolumne odlican lek protiv zatvora ili nesanice...

Ne znam šta je bila pošto se ne bavim njenim likom i delom ali kolumne su joj blago rečeno haotične. Čas pljuje vlast, čas ih hvali i to totalno nepovezano i šizofreno. Ja sam pristalica toga da ne treba kritikovati ljude nego odluke i da niko nije uvek u pravu ili u krivu ali njene misli ne mogu da uhvatim ni za glavu ni za rep - konfuzno skroz. Bolje bi bilo da se malo više posveti profesuri a da kolumne piše kada stvarno ima nešto pametno da kaže a ne ovako na normu.
 

Back
Top