Zene i zabava

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
o kojim zenama pricas za zabavu gejsama ?

a ako pricas o ovim nasim koje spletkare koje te uvaljuju u probleme zarad svoje goozice koje te prevedu zednog preko vode, zao mi je neki put sto nisam lupio poneki samar tj. ŠAMARČINU...

E moj face boy jos mleka treba da popijes :D
 
o kojim zenama pricas za zabavu gejsama ?

a ako pricas o ovim nasim koje spletkare koje te uvaljuju u probleme zarad svoje goozice koje te prevedu zednog preko vode, zao mi je neki put sto nisam lupio poneki samar tj. ŠAMARČINU...

E moj face boy jos mleka treba da popijes :D

pa evo..tipican primer coveka koga je zena dovela na ivicu da joj opali samar...ccc :lol:
 
nosim oziljke od poslednjeg ujeda.... neka hvala...sledecih 1o godina sam laka roba...najlaksa...:D kurrrvvvaaaa musskkaaaa cccc

:) pa znam ja kako to ide...sad ces da bezis od ozbiljne veze i jedno vreme ce to uspevati a za to vreme ce srce neprimetno da zarasta....i onda ce da dodje jedna teta i da te opali po sred cela....i dodji tada lepo kod nas da te tesimo...ti si jedna osecajna dusa....:)...previse osecajna za ovaj nas sivo utonirani svet.....:cmok2:
 
tema mi zvuci "moj dobri woodoo vracu" kao zene su mecka Sanela...hajd zaigraj zabavi nas
ja ti pricam o zenama koje se nadam da nikada neces da sretnes.

nisu zene za zabavu zene su tu da ih VOLIMO OBOZAVAMO PODIZEMO NA TRON !....zene vladaju sine mi smo marionete. ima vremena da skapiras sta ti "pire" prica :D
 
:) pa znam ja kako to ide...sad ces da bezis od ozbiljne veze i jedno vreme ce to uspevati a za to vreme ce srce neprimetno da zarasta....i onda ce da dodje jedna teta i da te opali po sred cela....i dodji tada lepo kod nas da te tesimo...ti si jedna osecajna dusa....:)...previse osecajna za ovaj nas sivo utonirani svet.....:cmok2:

ma vazi.... ae pusti me da zivim jos 20 godina..pa cu i ja deliti ovakve savete :D
a do tad.... RnR
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top