Da li vas nervira kad vam dosadjuju zato sto kasnite?

Skyline

Domaćin
Poruka
4.300
Redovno kasnim u skolu..na trening..kad izlazim sa drustvom,ma bilo gde,ali ne namerno, to je jednostavno tako,i svi se ljute kao ja sad nesto bezobrazan pa necu da dodjem na vreme:roll:...Razredni me mrzi,dao mi 3 iz vladanja a ni jednom nisam pobegao...,trener urnise s nekim kaznenim glupostima a ostali lude
,pa sta da radim takav sam,nisam neodgovoran ali uvek kasnim i onda kad pocnu da prebacuju ja onda namerno:D
Imate li slicnih problema....
 
sta da kazem,osim-koji si ti maler....
E bas ti hvala ,da ne bi tebe nikad ne bih saznao:worth:

Hehe,tebra ti si isti ko i ja.Društvo me toliko čeka da na kraju im dodje da odu bez mene.U školu redovno kasnim iako ne živim daleko od nje,isti slučaj je sa treninzima.Pokušavao sam ja da sredim to,al brate da krenem i sat vremena ranije u školu ja ću opet zakasniti.To nam je u krvi brate....kašnjenje.

Oooo nisam jedini....a majkemi mislio sam da cu na inicijativu razrednog da dobijem od ministarstva neku superdiplomu za kasnjenje kad se budu delile vukove na kraju cetvrte:confused:

По неки пут касним али пустим оне који су ме чекали да вичу на мене и да ми пребацују.
Јако је непријатно чекати некога,а ти касниш у школу,на тренинге и незнамгдевећ и још си се,пази бога му,наш'о увређен.
Јао.
ma ne vredjam se ja,bas me boliii uvo ali kad ti neko stalno kljuca po glavi,valjda onda kasnim iz inata pa i kad necu:confused:
ne kasnim skoro nikad, osim ako baš nisam sprečen objektivnim okolnostima, tako da nema šta da me nervira... stvarno mi nije jasno to kao "jednostavno kasnim", ako već znaš da ćeš zakasniti onda kreni ranije... bar od tinejdžera sumnajam da neko ima tolko obaveza da ne može da bude tačan... mada ne smeta mi kod drugih, znam ko kasni, pa onda i ja zakasnim kad se viđam s tom osobom

"jednostavno kasnim"-pa ja ti govorim za svakodnevne aktivnosti a ne za neki dogovor

Kasnjenje je stvar principa i treba umeti kasniti, kasniti sa stilom !
Ja uvek kasnim i to mi bas godi !
Ko ne zeli ne mora me cekati, a jos niko nikada nije otisao a da me ipak nije sacekao. Cekanje je njegov sopstveni izbor, i kada je vec odlucio da me ceka, nema mesta prigovorima !

Iiiidi bre... pa moracu ovo da vezbam,da naucim malo i da uzivam u tome;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja ne kasnim, a u shkolu uvek dolazim zadnja iako zhivim najblizhe shkoli :P

Kad sam bila u mladjim razredima jedno vreme sam stalno kasnila, pa me je uchiteljica grdila il tako neshto... od tad, do 5. razreda nisam vishe nikad zakasnila :)

Sad i ne kasnim neshto, jer znam da mi treba 100 god. da se spremim i onda sat vremena pre shkole pochnem da se sredjujem :P
 
По неки пут касним али пустим оне који су ме чекали да вичу на мене и да ми пребацују.
Јако је непријатно чекати некога,а ти касниш у школу,на тренинге и незнамгдевећ и још си се,пази бога му,наш'о увређен.
Јао.
 
ne kasnim skoro nikad, osim ako baš nisam sprečen objektivnim okolnostima, tako da nema šta da me nervira... stvarno mi nije jasno to kao "jednostavno kasnim", ako već znaš da ćeš zakasniti onda kreni ranije... bar od tinejdžera sumnajam da neko ima tolko obaveza da ne može da bude tačan... mada ne smeta mi kod drugih, znam ko kasni, pa onda i ja zakasnim kad se viđam s tom osobom
 
Redovno kasnim u skolu..na trening..kad izlazim sa drustvom,ma bilo gde,ali ne namerno, to je jednostavno tako,i svi se ljute kao ja sad nesto bezobrazan pa necu da dodjem na vreme:roll:...Razredni me mrzi,dao mi 3 iz vladanja a ni jednom nisam pobegao...,trener urnise s nekim kaznenim glupostima a ostali lude
,pa sta da radim takav sam,nisam neodgovoran ali uvek kasnim i onda kad pocnu da prebacuju ja onda namerno:D
Imate li slicnih problema....

Ovo kao da sam ja pisao. Bukvalno isto. Kasnim uvek na prve časove,imam 4 iz vladanja a nijednom nisam pobegao.. Uvek i uvek kasnim.. Samo se okrećem okolo,i opet me nema.. Na probama u pozorištu su umeli da mi pričaju da je proba u pola 4,a u 4 je ,samo da bih stigao.. To me strašno nervira..
 
Hehe,tebra ti si isti ko i ja.Društvo me toliko čeka da na kraju im dodje da odu bez mene.U školu redovno kasnim iako ne živim daleko od nje,isti slučaj je sa treninzima.Pokušavao sam ja da sredim to,al brate da krenem i sat vremena ranije u školu ja ću opet zakasniti.To nam je u krvi brate....kašnjenje.

Ovo k'o da sam ja pisao. Drustvo me stalno smara kako kasnim, a kad slucajno dodjem na vreme pocnu da me smaraju kako sam car i sl...:lol::lol:

UVEK KASNIM.:)

О,смејурије.



Из ината,ал' нећу.:hahaha:

Можда,просто,нисам разумела шта хоћеш да кажеш.

Мада не верујем.

Samo nisi razumela decka.;)
 
Poslednja izmena:
О,смејурије.



Из ината,ал' нећу.:hahaha:

Можда,просто,нисам разумела шта хоћеш да кажеш.

Мада не верујем.

Uh..pa jel mozes nesto da izvuces iz konteksta,ili da ti sve objasnjavam
-evo...nekad se zamislim i kao odlucim necu vise a onda kad cujem:dash: KASNIM NAMERNO!!!!
Rrrrrrrrrrrrrr
 
Poslednja izmena:
To je bas nezgodna navika. Ja to pokusavam ceo zivot da iskorenim, ali ne ide. Imao sam tu srecu da sam bio najbolji djak u skoli pa su mi tolerisali takvo ponasanje i na poslu sada im trebam pa mi gledaju kroz prste. Ali stvarno je nezgodno.

Moji prijatelji znaju kakav sam pa mi uvek govore da se nalazimo negde pola sata pre vremena kako ne bih zakasnio. Na primer idemo u bioskop - pocinje film u pola devet, a u stvari pocinje u devet. Zovu me 15 puta jesam li krenuo ili nisam...

A sad vrhunac svega vidjam se sa devojkom koja je ono toliko odgovorna da svuda gde ide bilo poslovno ili privatno stize 15 minuta ranije. A zamislite tu kombinaciju nje i mene neodgovornog koji svuda kasnim 15 minuta. Pa ziv nisam. Ako zakasnim jos jednom mislim da ce me lansirati iz Knez Mihailove, a ateriracu negde u Surcinu...

Tako da bih voleo da se promenim. Ali ako je za mene mozda kasno za vas jos nije... Ucinite sve sto mozete da se resite te lose navike...
 
Kasnjenje je stvar principa i treba umeti kasniti, kasniti sa stilom !
Ja uvek kasnim i to mi bas godi !
Ko ne zeli ne mora me cekati, a jos niko nikada nije otisao a da me ipak nije sacekao. Cekanje je njegov sopstveni izbor, i kada je vec odlucio da me ceka, nema mesta prigovorima !

:eek:

@tema
Ne volim kad neko kasni.
Naravno desi se i meni po nekad, ali ne na pola sata i tako ta abnormalna vremena (abnormalno je relativno, zavisi od situacije), ali trudim se da postujem tudje vreme, pa i da stizem u dogovoreno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top