Ocajne domacice!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa...kad vec nema da ja pishem ovde utiske, da na originalnoj temi ne pishem da oni koji nisu gledali sve ne saznaju unapred shta se deshava...

Chitala sam danas u nekim novinama da ce Edie da umre tako shto ce Dave pokushati da je ubije (wtf), i da ce ona u begu doziveti saobracajku i da ce poginuti....Malo deluje jadno, ali bozhe moj, sigurno ce smisliti dobru prichu...

Kako mi je zhao shto se Mike "zaljubio" u Katharine...:( imam neki losh predosecaj da on i Susan nece ni biti vishe zajedno.........:(:(:(

Zhao mi je shto Edie napushta seriju, bice manje zabavno bez nje :(

Mnooooooooooogo dobra serija...............:):):)
 
Pa...kad vec nema da ja pishem ovde utiske, da na originalnoj temi ne pishem da oni koji nisu gledali sve ne saznaju unapred shta se deshava...

Chitala sam danas u nekim novinama da ce Edie da umre tako shto ce Dave pokushati da je ubije (wtf), i da ce ona u begu doziveti saobracajku i da ce poginuti....Malo deluje jadno, ali bozhe moj, sigurno ce smisliti dobru prichu...

Kako mi je zhao shto se Mike "zaljubio" u Katharine...:( imam neki losh predosecaj da on i Susan nece ni biti vishe zajedno.........:(:(:(

Zhao mi je shto Edie napushta seriju, bice manje zabavno bez nje :(

Mnooooooooooogo dobra serija...............:):):)

Јел ти ово овераваш обе теме?!
:lol:

Мајк и Сузан морају бити на крају заједно. Увек буду.
То је бар очигледно.
Ону К. ће да шутне,кад-тад.

Што се тиче Иди , много ми је жао што одлази,али ******..
Безвезе.
Један од најјачих ликова.
 
Јел ти ово овераваш обе теме?!
:lol:

Мајк и Сузан морају бити на крају заједно. Увек буду.
То је бар очигледно.
Ону К. ће да шутне,кад-тад.

Што се тиче Иди , много ми је жао што одлази,али ******..
Безвезе.
Један од најјачих ликова.

Ne mogu da te stignem na obe teme :D:D:D

NAAADAM SE...mada, u pravu si...bice oni zajedno :super:

Edie je likusha...................................................

E da, to sam se pitala, ona dva "klinca" shto sad glume blizance (Lynetini sinovi) jel to jedan glumac ili su stvarno blizanci i glumci...........?:dontunderstand::rotf:
 
Ne mogu da te stignem na obe teme :D:D:D

NAAADAM SE...mada, u pravu si...bice oni zajedno :super:

Edie je likusha...................................................

E da, to sam se pitala, ona dva "klinca" shto sad glume blizance (Lynetini sinovi) jel to jedan glumac ili su stvarno blizanci i glumci...........?:dontunderstand::rotf:

:hahaha::hahaha:

Како постижеш?!
:lol:

Мислим да није један!! Гледао сам нешто на Јутјубу,као неки документарац.. Прави близанци..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top