Tribute to my soul mates from OMF

CoffeInn

Primećen član
Poruka
941
maaa..........
bio neki hladan dan, ali prilicno vedro :)
Pokupio svoje verne ortake, malo se pentrali, malo klopali......
Tek, samo da pozdravim drustvo sa OMF, knife makers, firesteel-ove....... i tako redom :)
Radujem se prolecu, jer kad krenu topliji dani....... samo Avax moze da me uvati :rotf:

 
Coffeinn Pogledah ga dobar tutorijal samo da je malo duži. Meni je sve jedno kakvo je vreme dobro podnosim sve uslove i terene. Ali sam na dan Srpske nove godine ostao bez čizmi bukvalno su mi se raspale sad čekam nove da pribavim pa da krenem da se majem po planinama.
 
pozdrav drugarima :)

ma znas sta?
ja sam u Africi nosio dva Nikona, tri objektiva, i skoro nista nisam snimio :dash:
Od tada ne nosim opremu za Zlatni Kavez :)
Fotke, video zapisi,.... samo te vezuju za trenutke koji su prozivljeni u prosloti, ne postoje,....i ne trebaju ti :)
Hteo sam da ozivim Outdoor Forum, i pomenem drage likove, i zato smo se "uslikavali" :)

Mnogo je bolje da se spustimo kod Daneta na jug, i najzad probamo tu lozu :)
Ajde da u divljini pravimo nozeve, sa onim sto imamo, bez power tools,....i napravimo tutorial za dinosauruse, i jos ponekog pecinka :)
Cini mise da su Kole, Mario, .....i jos poneko, eksperti za lukove, zar ne?

BUSHCRAFT RULZ :)
 
To nije loša ideja Coffeinn.

Što se tiče fotografije pošto se ja bavim umetničkom slikam samo ciljno racionlno retko trošim film na zajedničke fotke osim kad je neko zezanje pa i tad gledam da uhvatim dobre portrete. Mada Afrika ima toliko toga da se slika.
 
Bando, sneg se polako otapa u Mavrovskom regionu....rakija je u flasama. Cekam vas.
Ako je malo toplije mozemo da odspavamo na otvorenom.....znam jedno mesto za to :) .
Druze Coffeln, klip je jako zanimljiv... :) .
Enzo je napokon dobio futrolu...ali rucka ce biti malo drugacija...nadam se bie slikano ovaj vikend koji dolazi.
Kolekojot.....koliko debela grana bagrema mi treba za luk (da konacno cu da napravim sebi jedan).
Pozdrav bando!
p.s. Imam 17 Gb sa Rey Mearsom....ako nekoga zanima...znate gde sam...malo juznije ;) .
 
Poslednja izmena:

Back
Top