Dogodine u... Kninu , Prizrenu, Garmispartenkirhenu ,Pristini ,Lajkovcu ...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Dogodine u... Kninu , Prizrenu, Garmispartenkirhenu ,Pristini ,Lajkovcu ...

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Dogodine u... Kninu , Prizrenu, Garmispartenkirhenu ,Pristini ,Lajkovcu ...

El ste primetili da izvesni veseljaci po net forumima i medijskim proglasima pojedinih opskurnih organizacija ,koriste neku novoizmisljeni glup pozdrav ili zavet tipa "Dogodine u ... "pa onda navedu neko mesto , najcesce selendru , al to nije bitno ,mozda ubodu i neku primaljivu destinaciju .Pri tome kada pricaju kako ce dogodine biti na tom i tom mestu ,obicno slazu i sledece godine to ne ostvare nego opet kazu ,ma dogodine ... ,al obicno to ne bude ni za dve godine ,a bogami ni za 5 .
    Mislim ako vec stvarno veruju da ce jednog dana posetiti ,pohoditi ili osloboditi ta mesta , sto je sasvim u redu jer svako ima prava na zelje i pozdrave ,sto ne kazu "jednog dana u... , ili u narednih 10-250 godina u... , mislim nekako je realnije , a ne ovako dogodine , vamo , tamo, a ono prodje godina i decenija pa nista
    znaci isti onaj fazon- this time next year we will be milioners
    sto je u sustini simpaticno jer predstavlja sam vrh britanskog humora , al nesto ne verujem da ovi ovde imaju humoristicke tendendicije , tako da su vise za zaljenje nego za smeh
    Onda dolazi stadijum u kome balkanski lumpenproleterijat i inteletktualna "elita" prelazi na visi filozofski nivo gluposti kapitalnim objasnjenjem "pa to su Jevreji isto radili i uspeli su ",znaci kako mali Dj.okica zamislja svet - ako nesto zelis jako i stalno to ponavljas to ce ti se sigurno ostvariti,a i podrazumeva se da su Srbi i Jevreji potpuno isti narod sa istim osobinama i uticajem u svetu ,tako da ako i mi koristimo njihove pozdrave ima sigurno da nam svane ,cudo da nisu predlozili i da zabranimo krmetinu , da se obrezujemo i jedemo Koser jer pobogu to rade i Jevreji
    Niko ne spomene recimo Madjare koji i dan danas kukaju i prizivaju pred Trijanonske granice , a takodje imaju i te neke slicne sektaske bajalice i zavete , pa im opet evo 90 i kusur godina nista ne pomaze ,nego se ovi odmah uvatili za Jevreje (vidla zaba ...), koje inace dobar deo i ne podnosi onako privatno .
    Nije uopste problem u zelji da se povrati izgubljena teritorija ili rodna kuca , ognjiste , stala ili ta vec ,ali i ako do toga ikada dodje to nece sigurno zavisti od nekih lazih obacanja ,pozdrava ,zaveta i slicnih iracionalnih gluposti ,nego iskljucivo od realne snage drzave i njenih saveznika i protivnika,tako da uopste nema potrebe da se ljudi glupiraju sa tim Delbojevskim forama .Dakle manje reci ,a vise konkretnih dela , jer se od mitomanije niko jos leba nije najeo.
    The Show Must Go On...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Dogodine u... Kninu , Prizrenu, Garmispartenkirhenu ,Pristini ,Lajkovcu ...

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    nema potrebe da se ljudi glupiraju sa tim Delbojevskim forama ..

Dogodine u Tokiju!
    danas nam je divan dan

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dogodine u... Kninu , Prizrenu, Garmispartenkirhenu ,Pristini ,Lajkovcu ...

Bandi, da li ti to reklamiraš neku novu stranku, ko onaj Tolimirović, a?
    A što se tiče praznih obećanja, nešto ne vidim da iko u to zaista veruje. Bar ne normalan svet.
    Doduše govorilo se to"...Dogodine u Kninu" svojevremeno, pa eto vidiš, njima se i ispunila želja

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio belladona Pogledaj poruku
    A što se tiče praznih obećanja, nešto ne vidim da iko u to zaista veruje. Bar ne normalan svet.
    Doduše govorilo se to"...Dogodine u Kninu" svojevremeno, pa eto vidiš, njima se i ispunila želja
    Ma ja sam Tulimir licno i personalno , ne ozbiljno nema veze ovo sa strankama nego sa ljudskom gluposcu i nepotrebnim zamlacivanjem
    The Show Must Go On...

Primećen član scot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

neka rijeci a kad dode trenutak onda cemo preci sa rijeci na djela

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio belladona Pogledaj poruku
    Valjda je jasno da skuplja poene kod izvjesnog moderatora...

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na leto u Prčnju, do godine u Čanju..

Primećen član scot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

u pravu si prvo po srbiji treba namlatiti petu kolonu ,nakotilo se sljama previse

Poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dogodine u EU !!
    Ne....
    2011 u EU !
    NE...
    2021 u EU !!
    Ne...
    2051 u EU !!
    Ne...
    2081 u EU !!
    Ah umro sam ,nema veze.

Zamlate neradničke.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pa..Ja Pogledaj poruku
    Dogodine u EU !!
    Ne....
    2011 u EU !
    NE...
    2021 u EU !!
    Ne...
    2051 u EU !!
    Ne...
    2081 u EU !!
    Ah umro sam ,nema veze.

Zamlate neradničke
    .
    Ha, ha, ha bas si CAR!!!!

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Al bundy,a esi ti primetio kako je nekim forumskim veseljacima omiljena parola....................dogodine u EU
    .................ma naivni ljudi,al sta ces

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Pa..Ja Pogledaj poruku
    Dogodine u EU !!
    Ne....
    2011 u EU !
    NE...
    2021 u EU !!
    Ne...
    2051 u EU !!
    Ne...
    2081 u EU !!
    Ah umro sam ,nema veze.

Zamlate neradničke.

Uh,pretece me,nisam videla

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku
    Al bundy,a esi ti primetio kako je nekim forumskim veseljacima omiljena parola....................dogodine u EU
    Cuti, cuti...!

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

El ste primetili da izvesni veseljaci po net forumima i medijskim proglasima pojedinih opskurnih organizacija ,koriste neku novoizmisljeni glup pozdrav ili zavet tipa "Dogodine u ... "pa onda navedu neko mesto , najcesce selendru , al to nije bitno ,mozda ubodu i neku primaljivu destinaciju .Pri tome kada pricaju kako ce dogodine biti na tom i tom mestu ,obicno slazu i sledece godine to ne ostvare nego opet kazu ,ma dogodine ... ,al obicno to ne bude ni za dve godine ,a bogami ni za 5 .
    Mislim ako vec stvarno veruju da ce jednog dana posetiti ,pohoditi ili osloboditi ta mesta , sto je sasvim u redu jer svako ima prava na zelje i pozdrave ,sto ne kazu "jednog dana u... , ili u narednih 10-250 godina u... , mislim nekako je realnije , a ne ovako dogodine , vamo , tamo, a ono prodje godina i decenija pa nista
    znaci isti onaj fazon- this time next year we will be milioners
    sto je u sustini simpaticno jer predstavlja sam vrh britanskog humora , al nesto ne verujem da ovi ovde imaju humoristicke tendendicije , tako da su vise za zaljenje nego za smeh
    Onda dolazi stadijum u kome balkanski lumpenproleterijat i inteletktualna "elita" prelazi na visi filozofski nivo gluposti kapitalnim objasnjenjem "pa to su Jevreji isto radili i uspeli su ",znaci kako mali Dj.okica zamislja svet - ako nesto zelis jako i stalno to ponavljas to ce ti se sigurno ostvariti,a i podrazumeva se da su Srbi i Jevreji potpuno isti narod sa istim osobinama i uticajem u svetu ,tako da ako i mi koristimo njihove pozdrave ima sigurno da nam svane ,cudo da nisu predlozili i da zabranimo krmetinu , da se obrezujemo i jedemo Koser jer pobogu to rade i Jevreji
    Niko ne spomene recimo Madjare koji i dan danas kukaju i prizivaju pred Trijanonske granice , a takodje imaju i te neke slicne sektaske bajalice i zavete , pa im opet evo 90 i kusur godina nista ne pomaze ,nego se ovi odmah uvatili za Jevreje (vidla zaba ...), koje inace dobar deo i ne podnosi onako privatno .
    Nije uopste problem u zelji da se povrati izgubljena teritorija ili rodna kuca , ognjiste , stala ili ta vec ,ali i ako do toga ikada dodje to nece sigurno zavisti od nekih lazih obacanja ,pozdrava ,zaveta i slicnih iracionalnih gluposti ,nego iskljucivo od realne snage drzave i njenih saveznika i protivnika,tako da uopste nema potrebe da se ljudi glupiraju sa tim Delbojevskim forama .Dakle manje reci ,a vise konkretnih dela , jer se od mitomanije niko jos leba nije najeo.
    E neka si se izjadao sta te briga.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Cuti, cuti...!

Evo samo jos ovo,pa necu vise.............................al najbolja je poslednja recenica...............................manje reci,a vise konkretnih dela

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio RoccoS Pogledaj poruku
    E neka si se izjadao sta te briga.
    jok bre pa nije mene izneverio bivsi idol Djukanovic da se jadam po forumu
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa eto vis da si ti vec u EU ,doduse na samom dnu drustvene lestvice tamo sa kurdima,senegalcima i ostalim talibanima ,al nema veze uspela si u zivotu
    Poslednji put ažurirao/la al bundy : 17.02.2009. u 17:22
    The Show Must Go On...

Ističe se rale74 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

ja sam primetio da je nekim forumasima omiljena parola da kad god je tema hapsenje Ratka Mladica..........."evo ga kod mene pije kafu'

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

jok bre pa nije mene izneverio bivsi idol Djukanovic da se jadam po forumu
    Ma jesi bre iznervirao si se, nego sta si. Da nisi ne bi se ovoliko raspisao o nekim uzrecicama ili parolama koje koriste ljudi koje ni ne poznajes, i to po nekakvim forumima.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ma ni je to Rodolfe nikakvo raspisivanje , mozda desetak recenica , al razumem ja da ima ljudi kojima je sve preko jednog pasusa i pola slajfne vec slozeno literarno delo , ko Tihi Don
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

pa eto vis da si ti vec u EU ,doduse na samom dnu drustvene lestvice tamo sa kurdima,senegalcima i ostalim talibanima ,al nema veze uspela si u zivotu

E hebi ga,sad sam ti ja kriva sa sve Senegalcima i talibanima,sto ti iz pakosti otvaras glupe teme

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

ma ni je to Rodolfe nikakvo raspisivanje , mozda desetak recenica , al razumem ja da ima ljudi kojima je sve preko jednog pasusa i pola slajfne vec slozeno literarno delo , ko Tihi Don
    Jeste raspisivanje nego sta je, posebno kad se uporedi sa tvojim ostalim postovima koji uglavnom sadrze jednu recenicu i tri smajlija. I kad onda naletimo na jednu ovakvu temu i pravu dijareju od teksta, ocigledno je da si nesto jako uzbudio.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio rale74 Pogledaj poruku
    ja sam primetio da je nekim forumasima omiljena parola da kad god je tema hapsenje Ratka Mladica..........."evo ga kod mene pije kafu'

Nije tacno,bio je samo jednom

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Nije tacno,bio je samo jednom:mrgreen:
    na veliku ili malu nuzdu ?
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

na veliku ili malu nuzdu ?

Opsednuti ste nuzdama i fekalijama

Slične teme

1. Poseta Prištini?!
    Autor a.t.w.a. u forumu Srbija
    Odgovora: 194
    Poslednja poruka: 10.06.2013., 10:40
  2. Dogodine velika koalicija?
    Autor systemofadown u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 11:40