Prva masturbacija

ja sedim u sobi...smor...prepisujem neka sraanja sto me mrzelo na chasu...nebitno...i uglavnom bilo je leto...jaaaako toplo...bio sam samo u boxericama...i imao sam neku plishanu igrachku koju sam posle pocepao(znate od chega :) ) ...bio je zec sa otvorenim ustima u kojima je bila cigara plishana...koju sam odma pocepao....i tako ja krenem bzw neshto me svrbelo i ja kao da se pocheshem....i nesvesno sam to radio dok se nisam napalio....tada me obuzeo neki osetjaj brateeee nije normalan :)))
i krenuo ja i opa opa opa opa kad ono prolilo se po stolici...uglavnom ja pocheo da brishem to kad ulazi keva...i ja da prekrijem legnem ledjima na to....bljak...kad sam ustao...bolje da se ne secam....a josh mi kupatilo bilo zauzeto....i shta cu,morao ledenom vodom sa chesme pola sata bukvalno da struzhem TO sa ledja...jbbg...nije svakom prvi put bilo lepo...e al prvi put sa ribom....eeee crknite necete saznati :)))):P:ok:
 
:hahaha: vrlo slicno. Prvi put sa 12 godina, sam u sobi, na tv-u neki film gde se neka zena sve vreme seta polugola i par scena gde je neki tip svlaci i vode ljubav.
Vise je to bila instinktivna reakcija i sto rece, nisam znao da bas to radim, sve je islo spontano, meni je bivalo sve lepse i lepse, bio je to potpuno nov osecaj a trenutak pre kraja sam pomislio da cu da riknem :rotf:


A onda si sedam dana lecio zuljeve na radnickim rukama... :whistling:
 
Mislim da moja generacija nikada više neće imati ovako jakog takmičara, ma koliko se pojedinac trudio, i ma koliko bio spretan u izazivanju novih masturbatičnih trenutaka.

Onanisti celog sveta mogu samo da mi zavide. Događaj koji je prethodio mojoj prvoj je vrhunac ludosti i prema njemu niko ne može ostati ravnodušan. O, kako me ponekad obuzme tuga što se nisam odazvao njenom trecem pozivu, i što tako nisam uzeo aktivnije učešće u njemu.

Vikao sam sebi: "Beži, beži!"... "Ne viči, vidiš da bežim", odgovarao sam sebi. Bio sam samo u gaćama. Lastiš mi je bio oslabio, pa sam se bojao da mi ne spadnu. Nisam mogao da ih lepo povučem nagore, ruke su mi bile zauzete. U jednoj sam držao zbirku poezije, u drugoj cokule. "Zašto bežim?" pitao sam sebe. "Ne pitaj zašto, beži!" odgovarao sam sebi. Moj skok kroz prozor u noć, najpre bi se mogao podvesti pod instiktivni skok dvanaestogodišnjeg klipana.

On je bio prouzrokovan divljačkim lupanjem u spoljašnja vrata i vikom: "Otvaraj, Mirjana, MI SMO!" Pretrčavao sam dvorište. U Mirkinoj sobi se upalilo svetlo. Preskočio sam ogradu. "Drž'te ga, pobeže!" čuo sam njenog oca. "Sram te bilo!" vikali su njena braća. Mada sam imao želju da stanem i objasnim, i sebi i njima, zašto bežim, nisam to učinio jer sam osetio da ne bih naišao na razumevanje; kod njih sigurno, a možda i kod sebe.

Skočio sam na haubu, pa na krov parkiranog automobila, pa sa tog krova na krov drugog automobila; i tako redom. "Uaaa!" vikali su komšije sa vijadukta. Po grobovima su zveckale kosti mojih promiskuitetnih predaka. Moja bosa stopala su prouzrokovala uvijanje lima automobilskih karoserija, i to je odjekivalo daleko kroz noć. Posle sam trčao pustom, zamračenom ulicom, sve brže i brže. Izranavljene noge su me same nosile ka mojima. Nikoga drugog tada nisam imao. To sam shvatio te prve i poslednje noći kod Mirke.

I shvatio sam zašto bežim. Nisam se bojao ni smrti, ni neizvesnosti, ni naše zajedničke masturbacije, bažao sam da bih pisao. Osećao sam da mi nije vreme da se prepuštam zadovoljstvima onanije, već da moram što pre da se vratim u prostoriju u kojoj volim da sedim i pišem. Ispravno sam rezonovao, dobro sam osećao. Niko umesto mene ne bi pisao ovu strofu.

Tek kasnije sam shvatio da sam bežao i radi svoga rodoljublja. Istina nesvesno, činio sam dobro svojoj domovini. Kudikamo je bolje po nju da ja u onanisanju ne učestvujem, jer u kojoj god sam erotskoj igri učestvovao kasnije, iz toga se rađalo nešto. Sumnjam da će samohrane majke moje mnogobrojne dečice razumeti moj patriotizam, ali ko ih za to može kriviti.
 

Back
Top