Prva masturbacija

11 ili 12 godina, ne znam tacno.
kreveti na sprat,ja u gornjem, ispod je bila sestra.
veoma sam se trudila da ne ljulja,skripi,susti...
prva masturbacija je za mene bila nesto cega nisam bila bas svesna... tj. nisam znala sta ja to bas radim, ali mi je bilo lepo :)
kad sam prvi put dozivela orgazam - uplasila sam se mnogo i mislila sam da mi nesto nije dobro :)
 
11 ili 12 godina, ne znam tacno.
kreveti na sprat,ja u gornjem, ispod je bila sestra.
veoma sam se trudila da ne ljulja,skripi,susti...
prva masturbacija je za mene bila nesto cega nisam bila bas svesna... tj. nisam znala sta ja to bas radim, ali mi je bilo lepo :)
kad sam prvi put dozivela orgazam - uplasila sam se mnogo i mislila sam da mi nesto nije dobro :)


a kako si se osecala ?:lol:
 
11 ili 12 godina, ne znam tacno.
kreveti na sprat,ja u gornjem, ispod je bila sestra.
veoma sam se trudila da ne ljulja,skripi,susti...
prva masturbacija je za mene bila nesto cega nisam bila bas svesna... tj. nisam znala sta ja to bas radim, ali mi je bilo lepo :)
kad sam prvi put dozivela orgazam - uplasila sam se mnogo i mislila sam da mi nesto nije dobro :)

:hahaha: vrlo slicno. Prvi put sa 12 godina, sam u sobi, na tv-u neki film gde se neka zena sve vreme seta polugola i par scena gde je neki tip svlaci i vode ljubav.
Vise je to bila instinktivna reakcija i sto rece, nisam znao da bas to radim, sve je islo spontano, meni je bivalo sve lepse i lepse, bio je to potpuno nov osecaj a trenutak pre kraja sam pomislio da cu da riknem :rotf:
 
a kako si se osecala ?:lol:

pa pise, bilo mi lepo :)
malo me je obuzimao neki blagi stid od same sebe. ali ipak sam nastavila da se meskoljim u krevetu i trljam klitoris ( za koji tada jos nisam znala da je tu i kako se zove) o dusek. prva masturbacija je kratko trajala, nije imala neki cilj (orgazam) jer nisam ni znala za taj cilj ni kako ga dostici. onako, kao kad protrljam celo dlanom jer me je zagolicala kosa.
u to vreme sam citala one tinejdzerske casopise i tamo je bilo reci o masturbaciji, ali ja jos neko vreme nisam povezivala to sto povremeno radim sa time sto sam citala. oni su tamo pominjali tu rec MASTURBACIJA, ali nigde nije bilo opisano sta je to i kako se radi, samo da je normalno i da se javljaju zelje bla bla... ali skontalo dete posle.
 
ma pravo govori unsaie. jedan decak mi je , kad smo oboje imali po 5 godina, pokazivao svoju pisu i stiskao je jako jer ,kaze on, tako mora kad ide da piski...pa je to bila kao neka demonstracija. a koliko li ih je pre mene bilo pred kojima je stiskao... i sta je on sam radio...i kad je sve to pocelo... djavo ce ga znati.
 
ma pravo govori unsaie. jedan decak mi je , kad smo oboje imali po 5 godina, pokazivao svoju pisu i stiskao je jako jer ,kaze on, tako mora kad ide da piski...pa je to bila kao neka demonstracija. a koliko li ih je pre mene bilo pred kojima je stiskao... i sta je on sam radio...i kad je sve to pocelo... djavo ce ga znati.

upravo tako.
nismo u viktorijanskom dobu gjde se prijetilo odsjecanjem ruku pa da smo otkrili svoje tijelo
tamo negdje oko udaje... prve bracne noci ili sto li vec
niti smo toliko odvojeni od zivotinja da nam je potrebno da procitamo negdje o masturbiranju da bi poceli da to radimo

E, ajd sad....pricamo o prvoj koje smo bili svesni, tj shvatili je i doziveli na taj nacin.
Ok, ne zeli svako da prica o tome, samo sam se nasalio :confused:

izvinjavam se, ali stvarno me nerviraju likovi koji priliku za drkanje traze na forumu, teen pricaonicama i sl.
a sve pod - haaajde, haajde, nemoj da se stidis - parolom
i nemoj mi reci da je ovo 18+ forum
jer po debilnim temama koje sevakodnevno pojavljuju, dalo bi se zakljuciti da mnoge jos trese ona prva godina puberteta

ali ok, salio si se... :confused:
 
Pa cim smo ovako kasno ovde i pricamo o masturbaciji,sta drugo nego da nam se digne,Zasta sluze ovakvi forumi da.budemo iskreni.Prvi put sam masturbirao u 15 godina,nisam ni znao o tome mnogo.Gledao sam zenski tenis,i mahinalno stavio ruku dole i poceo da mazim glavic i navlacim kozicu,jer je bio prelep osecaj.Drakao sam ga jedno 15 takminuta i iskreno svrsio u ruku i prolilo se po gacama.
 
e ja sam tu radnju zapocela kad sam imala jedno 30-31...aha....do tada nisam imala potrebu za tim a kad sam pocela, bilo je toga svaki dan...u zadnje vreme mi se nesto smucilo....ne zadovoljava me ni malo, cak naprotiv, ujela bih posle toga...nemam nikakvo smirenje....i zato sad patim od neyebice a hvatam se za vibrator samo kad bih da puknem od sex energije....:)
 
vrlo bitan momenat u svacijoj sex karijeri :D

pa budite dobri i ispricajte nam kako se sve to izdesavalo :D

imali smo po 4 godine i ona i ja, bili smo na senu i ona je pokazala meni svoju mikicu, a ja njoj moga piška....brzo se bacam u prošlost od sada, a od uvodnog posta u budućnost, znači sa 13 godina sam počeo da ga gulim i od tad nisam prestao već 22 godine
 

Back
Top