Beograde...

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Odložen početak prvenstva Srbije

Autor Beta | 16 februar 2009 15:32
Početak prolećnog dela sezone u Jelen Superligi Srbije odložen je za nedelju dana zbog snega i niskih temperatura koje se očekuju, izjavio je generalni sekretar Zajednice superligaša Miodrag Janković.

"Komesar za takmičenje Superlige Branislav Delić danas je odlučio da zbog snegom prekrivenih terena i meteoroloških uslova, odnosno mrazeva koji se najavljuju za kraj nedelje, odloži nastavak sezone za 28. februar", kazao je Janković agenciji Beta.
......

http://www.sport.novosti.rs/index.p...stva-srbije&catid=90:-super-liga-n&Itemid=122

Zašto, ako padne sneg samo u jednom gradu u Srbiji, odmah se prekida fudbalsko prvenstvo?
 
Ju, strašno, odlaže se za 7 dana!
Neoprostivo! :lol:

Ebt, kad je datum fuzbalske utakmice postao politička tema i to kao zavera Beograda protiv ostatka Srbije, da ne kažem gde smo otišli....
 
Ju, strašno, odlaže se za 7 dana!
Neoprostivo! :lol:

Ebt, kad je datum fuzbalske utakmice postao politička tema i to kao zavera Beograda protiv ostatka Srbije, da ne kažem gde smo otišli....

..joj.."meco"..pusti se muskih..tema...ja osobno ne pratim..nogomet..vise volim..zensko umjetnisko klizanje..aksl..itd...
904su5.jpg
[/URL]
 
Poslednja izmena:
Pa nije baš tako.. Gde je još bio saobraćajni kolaps sem u Beogradu?
Koliko je rečeno u ovih par rečenica iz članka, odlaganje je zbog snega i niskih temperatura, a ne zbog saobraćajnog kolapsa.

A naravno glavno pitanje je kako to da su u prvoj ligi po difoltu skoro sve beogradski klubovi, pa kad padne sneg, cela Srbija nema prvu ligu?

Sve se računa.;).. I što reprezentacija igra samo u BG i što prenose mogu da rade samo beogradske televizije...

Nije zavera, ali je zloupotreba...
Uh, nemam ti ja pojma više šta je ovde zaista tema....Zimske radosti? Superliga i klubovi u istoj? Datum utakmice? Reprezentacija? Prenosi? Opšte stanje u srpskom fuzbalu?

U svakom slučaju, ja predlagam: ukinuti fuzbal :mrgreen:
 
Koliko je rečeno u ovih par rečenica iz članka, odlaganje je zbog snega i niskih temperatura, a ne zbog saobraćajnog kolapsa.

Uh, nemam ti ja pojma više šta je ovde zaista tema....Zimske radosti? Superliga i klubovi u istoj? Datum utakmice? Reprezentacija? Prenosi? Opšte stanje u srpskom fuzbalu?

U svakom slučaju, ja predlagam: ukinuti fuzbal :mrgreen:

Ma srećo, tema je u naslovu...

Ostalo je samo tako... Nakit...
 
aha vazi
ko vam brani da u Nish osnujete real i manchester i dovedete ronalda i bekema?
nije to centralizam nego mala siromashna drzava
od g.ovna nema pogache
 
aha vazi
ko vam brani da u Nish osnujete real i manchester i dovedete ronalda i bekema?
nije to centralizam nego mala siromashna drzava
od g.ovna nema pogache

Imali smo mi Real sa Nišave i polufinale kupa UEFA , ali je lošim i centralističkim upravljanjem države u zadnjih 20god, sve to upropašteno...

Sad ne možemo da dovedemo ni Brakusovog Bekana..
 
Beograde

On ima cudesnu moc
da svetlom ispuni noc
belinom osmeha svog razgoni tugu
On ljubav svakome da
i vrata otvara sva
k'o stari voljeni drug uvek je on

Beograde, Beograde
na uscu dveju reka ispod Avale
Beograde, Beograde
vec vekovima cuvas beo lik
Beograde, Beograde
ti srce svoje nesebicno darujes
Beograde, Beograde
tvoj zagrljaj i ljubav zele svi

Za tebe k'o da stoji vreme
ti zivis srcem uvek mlad

Beograde, Beograde
svi vole tvoje nasmejane ulice
Beograde, Beograde
sa nama i u nama zivis ti
 

Back
Top