Problem - ESET NOD32 uninstall

roki26

Početnik
Poruka
4
Kada u Add or Remove Programs pokusam da uninstaliram ESET NOD32, prikaze mi se samo button "change", te kada kliknem na njega dobijem sledeću poruku:

"The feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable.

Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the instalation package 'eav_nt32_enu(2).msi' in the box below."


Zna li neko kako da rešim navedeni problem?

Hvala
 
ako je to instalirano u c:\program files\esset\nod32..

onda nije na drugom drajvu koji je iskljucen ili ga nema, ili ako si obrisao onda moze da imas frku sa deinstaliranjem , u sustini ako i dalje postoji i radi prvo ga iskljuci

start->run->msconfig

tab startup programs nadji koje stavke su esset i nod iskljuci ih, restartuj i onda deinstaliraj

ako si brisao onda instaliraj ponovo pa iskljuci pa deinstaliraj



____________
EDIT:
Pomenuti sajt sadrži linkove ka piratskom softveru, a to nije dozvoljeno po PS-u, zar ne?!
;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
@roki26

Traži ti da navedeš putanju do instalacionog fajla za NOD (tamo gde ti se nalazi). Ukoliko ne može, probaj dakle sa nekim od Uninstallera, recimo Revo Uninstaller je potpuno besplatan, ili neki od komercijalnih kao što su Total Uninstall, Uninstall Tool, Your Uninstaller...




445_Po_tujte_pravila.gif
 
Ili instaliraj taj NOD ponovo pa ga zatim obrisi.

Imao sam ja jednom slican problem sa njim....nije hteo da se uninstalira..mada ja sam isao u start meni pa all programs i tu iz ESET-ovog foldera uninstal...i nije hteo.....pa sam ga instalirao opet tj pregazio taj.......i onda ga uninstalirao uspesno :)
 
ako je to instalirano u c:\program files\esset\nod32..

onda nije na drugom drajvu koji je iskljucen ili ga nema, ili ako si obrisao onda moze da imas frku sa deinstaliranjem , u sustini ako i dalje postoji i radi prvo ga iskljuci

start->run->msconfig

tab startup programs nadji koje stavke su esset i nod iskljuci ih, restartuj i onda deinstaliraj

ako si brisao onda instaliraj ponovo pa iskljuci pa deinstaliraj



____________
EDIT:
Pomenuti sajt sadrži linkove ka piratskom softveru, a to nije dozvoljeno po PS-u, zar ne?!
;)


to mu nece pomoci pomoce mu ono sto sam JA rekao
i kaki si ti moderator lazes ljude i dajesh im pogresne informacije
 
Kada u Add or Remove Programs pokusam da uninstaliram ESET NOD32, prikaze mi se samo button "change", te kada kliknem na njega dobijem sledeću poruku:

"The feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable.

Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the instalation package 'eav_nt32_enu(2).msi' in the box below."


Zna li neko kako da rešim navedeni problem?

Hvala

U Add or Remove Programs sam ga uninstalirao sa Revo Uninstller, ali mi je ostao u disk(c).Program Files i kada pokusam da izbrisem priaze mi se "Cannot delete callmsi.exe:Access is denied. Make sure the disk is not full or write-protected and that the fileis not currently in use.
 
U Add or Remove Programs sam ga uninstalirao sa Revo Uninstller, ali mi je ostao u disk(c).Program Files i kada pokusam da izbrisem priaze mi se "Cannot delete callmsi.exe:Access is denied. Make sure the disk is not full or write-protected and that the fileis not currently in use.

Kada pokusam sa "Unlockerom" prikaze mi se "]This file does not hav a program associadet with it for performing this action.Create an association in the Folder Options control panel.
 
Pa,ovako-ja sam probala da uklonim ovaj nod cime god ste predlozili,i on idalje egzistira u mom kompjuteru. :dontunderstand: Doduse,ovaj ccleaner ne znam kako da pokrenem,za to mi treba neko podrobnije obavestenje,ali sve ostalo sam probala i....NISTA.:sad2: Kako da ga se oslobodim?:besna:

Vjerovatno si u startu pogrešno krenula.Instaliraj ga ponovo preko tog postojećeg.Onda skini Eset
uninstaller, zavisno od verzije koju koristiš, i pokreni u Safe mode...

http://rapidshare.com/files/406470233/ESET_Uninstaller_Nod32_uninstaller.rar
 
Poslednja izmena:
Vjerovatno si u startu pogrešno krenula.Instaliraj ga ponovo preko tog postojećeg.Onda skini Eset
uninstaller, zavisno od verzije koju koristiš, i pokreni u Safe mode...

http://rapidshare.com/files/406470233/ESET_Uninstaller_Nod32_uninstaller.rar

Pa,probala sam i to-skinula sam novu verziju i nisam mogla da je instaliram jer mi je pisalo "ne moze da se instalira zato sto imam stariju verziju koja nije uninstalirana". Kako to mislis da pokrenem u safe mode-u? Koga,ovaj uninstaller ili sta?:dontunderstand: Nisi bio najjasniji.
 
Pa,probala sam i to-skinula sam novu verziju i nisam mogla da je instaliram jer mi je pisalo "ne moze da se instalira zato sto imam stariju verziju koja nije uninstalirana". Kako to mislis da pokrenem u safe mode-u? Koga,ovaj uninstaller ili sta?:dontunderstand: Nisi bio najjasniji.

Uninstaller moraš pokrenuti u Safe Mode

Ulazak u Safe Mode

Restartuj računar. Kada se isključi, te opet krene da se uključuje, odmah nakon pojave prvih slova na ekranu, lagano uzastopno pritiskuj taster F8 na tastaturi.
Ta prva slika koja se pojavljuje na ekranu zavisi od vrste računara i može biti slika sa natpisom DELL, Compaq, HP, IBM... ili samo slika sa tekstom koji prikazuje BIOS podešavanja i nema veze sa Windows operativnim sistemom.
U tom momentu Windows se još nije počeo učitavati.

Nakon te slike i pritiskanja F8 treba da se pojavi lista slična slici 1 i 2.

Ukoliko se umesto ekrana sličnog gore datima pojavi meni za izbor boot uređaja, odabrati željeni uređaj (hard disk) i odmah nastaviti sa pritiskanjem F8 tastera kako bi se dobio Advanced boot options ekran.

Na toj slici korišćenjem strelica na tastaturi odaberi Safe Mode ili Safe Mode with Networking, zavisno šta se traži.
 
Zaista si dao detaljno objasnjenje :D. Uradila sam ja to i kad sam pokrenula ovaj uninstaller,pisalo je da moze seriously da mi bude ostecen komp i da treba da back up-ujem podatke.:confused: Jel' da kliknem ja to pa sta bude-bude,ili ne? Bas se strasim. :rumenko:

To je originalni Esetov uninstaller i nikada mi se nije desilo kada na nekom kompjuteru treba da ga deinstalliram da dođe do gubitka podataka ili pada sistema.....
Uostalom prouči malo ove linkove i sve će ti se samo kazat.

How do I uninstall or re-install ESET Smart Security/ESET NOD32 Antivirus? (4.0)

How do I uninstall or re-install ESET Smart Security/ESET NOD32 Antivirus? (3.0)

How do I manually uninstall my ESET security product?
 
Ili instaliraj taj NOD ponovo pa ga zatim obrisi.

Imao sam ja jednom slican problem sa njim....nije hteo da se uninstalira..mada ja sam isao u start meni pa all programs i tu iz ESET-ovog foldera uninstal...i nije hteo.....pa sam ga instalirao opet tj pregazio taj.......i onda ga uninstalirao uspesno :)

Sličan problem sam imala sa Avastom, najsmešniji ( paradox) je bio trenutak kada sam pokrenula opet instalaciju ( želela da ga instaliram nanovo, jer nisam uspela da ga OBRIŠEM,DEINSTALIRAM ma koliko pokušavala) i kada mi je postavljeno pitanje: da li želim da ga deinstaliram ? :lol:
Kada sam kupila računar 2008. ( laptop) NOD32 je bio instaliran i radio je besprekorno, sve do ove godine kada je prestao da se ažurira ( tražio je šifru i lozinku ), pa pretpostavljam je ono bila neka free verzija kojoj je istekao rok trajanja. :D ne znam...
 
Sličan problem sam imala sa Avastom, najsmešniji ( paradox) je bio trenutak kada sam pokrenula opet instalaciju ( želela da ga instaliram nanovo, jer nisam uspela da ga OBRIŠEM,DEINSTALIRAM ma koliko pokušavala) i kada mi je postavljeno pitanje: da li želim da ga deinstaliram ? :lol:
Kada sam kupila računar 2008. ( laptop) NOD32 je bio instaliran i radio je besprekorno, sve do ove godine kada je prestao da se ažurira ( tražio je šifru i lozinku ), pa pretpostavljam je ono bila neka free verzija kojoj je istekao rok trajanja. :D ne znam...

Kada si kupila laptop instalirali su ti krekovanu verziju Nod 32 kojoj je došao kraj. Nod32 u free verziji ne postoji....
 

Back
Top