Zenama nije lako voleti muskarce

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad sam skroz skontao zasto zene ne vole muskarce ili to bude toliko retko, da vec postaje unikat.

Malo sam promatrao muskarce i zapitao se pa ko moze biti zaljubljen u takve dlakave majmune i
Kako zene sebe nateraju da se zaljube, da li su one sigurne da dobro vide u tom momentu?
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa kolko god zvuchalo kao klishe, ali stvarno je u pitanju hemija.. tj mozda biologija... mada isto je to...
jednostavno zene kod mushkaraca pored vizuelne privlachnosti, privlache i odredjeni mirisi i tako neke stvari koje se nalaze kod mushkarca (uglavnom podsvesno ih privlachi to), pa tu je onda i ponashanje mushkarca prema zeni, itd...
tako da uopshte nije teshko zavoleti mushkarca, bio on ko majmunche, ili ko svila... ili opet neshto izmedju... takve sitnice su najmanji problem... ;)
 
Sad sam skroz skontao zasto zene ne vole muskarce ili to bude toliko retko, da vec postaje unikat.

Malo sam promatrao muskarce i zapitao se pa ko moze biti zaljubljen u takve dlakave majmune

Kako zene sebe nateraju da se zaljube, da li su one sigurne da dobro vide u tom momentu?

E jesi smesan...nemoj vise da promatras muskarce, nego za promenu promatraj zene.:manikir: A zenama ostavi da misle o tome zasto se zaljubljuju u muskarce. I budi srecan dok ne pocnu masovno da se zaljubljuju u zene. E tada se zapitaj, a sada uzivaj u zenama kao sto i one uzivaju u dlakavim, cosavim, zgodnim, debelim, nadrndanim itd muskarcima.:zag:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Žene se ne zaljubljuju ni u kakvu "muškost" već u ličnost :kafa:

To je ono čemu bi i muškarci mogli da se vrate umesto što su počeli da se hvale kako su isprazni i zaljubljuju se u velike sise ili okice.


A jedini razlog zašto se žene ne zaljubljuju u žene je taj što drugačije smrde.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top