Hrvatska zbog ulaska u EU menja Ustav

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
. Plan je izmjena Ustava do kraja ove godine. To će biti četvrta izmjena od osamostaljenja Hrvatske prije 19 godina. U nove promjene ide se, prije svega, zbog ulaska Hrvatske u EU. Prioritet je ublažiti sadašnji kriterij po kojem su za uspješni referendum o EU treba glasati većina od ukupnog broja birača.
http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,2,12,,151916.jl

Hm...izgleda da se hrvatske vlasti pribojavaju rezultata referenduma, pa ga zele ponavljati sve dok ispiranje mozga narodu ne urodi plodom...

A Srbija? Hoce li u njoj biti referenduma o ulasku u EU i kakav ce rezultat biti ako ga bude? Ja mislim da u ovom momentu evropejci nemaju razloga za brigu, da je vecina spremana da uleti u EU, bez iole kritickog preispitivanja iste i sta ce se time dobiti a sta izgubiti...Sta vi mislite?
 
Pozdravljam ulazak Hrvatske u EU!!!
neka im procvijeta zemlja ,a samim razvojem nek im dodju i svi koji dolaze u zemlje sa dobrim standardom!!!!
imam komsije koji su Hrvati pa ponekad pricaju o Hrvatskoj i kako su postali samostalni izbacivsi toliko i toliko Srba iz nje!!!
tako da ih pozdravljam pa da im bude kao ovde na severu Evrope!!! Tajlandjani,Iracani, Afrikanci, Afganistanci... i ostali dobrodosli u jos jedan dio Evropske Unije- Hrvatsku!!!!
pa da vidimo kako im je "lipo" bez nas Srba i sa novima sto dodju!!! :worth::besna::rotf::klap::hahaha:
 
http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,2,12,,151916.jl

Hm...izgleda da se hrvatske vlasti pribojavaju rezultata referenduma, pa ga zele ponavljati sve dok ispiranje mozga narodu ne urodi plodom...

A Srbija? Hoce li u njoj biti referenduma o ulasku u EU i kakav ce rezultat biti ako ga bude? Ja mislim da u ovom momentu evropejci nemaju razloga za brigu, da je vecina spremana da uleti u EU, bez iole kritickog preispitivanja iste i sta ce se time dobiti a sta izgubiti...Sta vi mislite?

Znaš šta,naši stari su rekli da kud svi tu i mali Mujo.
Niko još nije izrazio želju da istupi iz EU pa valjda bi to neko uradio za svo ovo vreme koje EU postoji,eto jedan od argumenata za ulazak bi mogao biti i baš taj.:manikir:

Razloge neobaveštenosti građana o funkcionisanju EU,o nekim pravilima itd,itd ne bi sada spominjala, to je nešto drugo
 
Pozdravljam ulazak Hrvatske u EU!!!
neka im procvijeta zemlja ,a samim razvojem nek im dodju i svi koji dolaze u zemlje sa dobrim standardom!!!!
imam komsije koji su Hrvati pa ponekad pricaju o Hrvatskoj i kako su postali samostalni izbacivsi toliko i toliko Srba iz nje!!!
tako da ih pozdravljam pa da im bude kao ovde na severu Evrope!!! Tajlandjani,Iracani, Afrikanci, Afganistanci... i ostali dobrodosli u jos jedan dio Evropske Unije- Hrvatsku!!!!
pa da vidimo kako im je "lipo" bez nas Srba i sa novima sto dodju!!! :worth::besna::rotf::klap::hahaha:

...eto kad Mi..uniĐemo..mozes brez problema..da dodjes ...da nama PodiŽeŠ..standard..kužiš..se u rad..sa strancima..mislim..Afrikanci..Afganistanci..Tajlandjani..Iracani...
 
caos!!!!
koji seljacina!!! ne zelim uopste sa ovakvim nepismenim budalom da se raspravljam!!! pogotovo ne iz Osijeka!!! kad vam dodju novi sugradjani i sugradjanke koje ce vam poDIzaTI nesto sto nikada niste imali (Ha,haha) onda cu doci na ljetovanje da ih pozdravim !!!! zaboravih i Arape i Kineze iz drugih zemalja!!! bice secera (smrk,smrk) koliko hoces!!!! a za koju godinicu i krivookih i crnomanjastih (H)rvatskih devojcica i decaka!!!hhhhhhhhhhhhhhahahaha!!!buci,buci!!!
ovo je zadnje sto pisem na ovu temu jer mi stvarno nije cilj u zivotu prepucavati se sa budalom koja ne vidi nista !!! tako je bilo u ostalim zemljama EU pa nece Hrvatska biti izuzetak!!!
 
Pozdravljam ulazak Hrvatske u EU!!!
neka im procvijeta zemlja ,a samim razvojem nek im dodju i svi koji dolaze u zemlje sa dobrim standardom!!!!
imam komsije koji su Hrvati pa ponekad pricaju o Hrvatskoj i kako su postali samostalni izbacivsi toliko i toliko Srba iz nje!!!
tako da ih pozdravljam pa da im bude kao ovde na severu Evrope!!! Tajlandjani,Iracani, Afrikanci, Afganistanci... i ostali dobrodosli u jos jedan dio Evropske Unije- Hrvatsku!!!!
pa da vidimo kako im je "lipo" bez nas Srba i sa novima sto dodju!!! :worth::besna::rotf::klap::hahaha:

pozdravljam post, jer ukazuje na jedan neocekivani aspekt, i ovde skoro nepoznat
 
Znaš šta,naši stari su rekli da kud svi tu i mali Mujo.
Niko još nije izrazio želju da istupi iz EU pa valjda bi to neko uradio za svo ovo vreme koje EU postoji,eto jedan od argumenata za ulazak bi mogao biti i baš taj.:manikir:

Razloge neobaveštenosti građana o funkcionisanju EU,o nekim pravilima itd,itd ne bi sada spominjala, to je nešto drugo
Od politicara nije niko izrazio zelju da njegova zemlja izadje iz EU,zato sto su to sve evropski poltroni,i svi igraju istu prljavu igru,to je bar jasno.A ako nisi primetila, narod vise nije voljan daulazi u tu EU,niti da ostane u njoj,i bas zbog toga EU ne zeli da se sprovode referendumi,ili da se sprovedu tako kao sto sad Hrvatska mulja,da bi i bez saglasnosti naroda usli u EU.Imas na temi- istina o EU,pa gledaj kako se to radi
 
Znaš šta,naši stari su rekli da kud svi tu i mali Mujo.
Niko još nije izrazio želju da istupi iz EU pa valjda bi to neko uradio za svo ovo vreme koje EU postoji,eto jedan od argumenata za ulazak bi mogao biti i baš taj.:manikir:

Razloge neobaveštenosti građana o funkcionisanju EU,o nekim pravilima itd,itd ne bi sada spominjala, to je nešto drugo

Nasi stari nisu tako rekli vec kud svi TURCI tu....a mi nismo TURCI....tako da se ne vazi i za nas.....Mi smo SRBI.
 
dobro bre ti se jos pravis veci idiot nego sto jesi pa uporedjujes balkansku i istocnoevropsku gologuziju sa Svajcarskom i Norveskom ,to je bas onako merljivo:hahaha:

norveska kad posisaju onu naftu sto im je pred nos u more ima naglavacke da ulete u eu.
svajcarska siptari se spremaju da proglase nezavisnost u cirih kanton.svajcarska je po standard jos samo za pedalj daleko od okolne zemlje.
u obe ove drzave standard pada a nama na balkan se dize.
 
I po BDP-u ................

Mi da se zaduzimo samo 50% koliko vi imali bi BDP kao Svajcarska. :D A vi ste sav BDP nakrkali iz kredita i uskoro cete da se pretvorite u Argentinu. Svakako savet svim vasim depozitarima da izvuku sredstva iz banaka, od kojih uzgred budi receno ni jedna nije vise hrvatska.

Sve vas to cini manje pogodnim za EU od Bugarske. I onda znaci EU kaze, sacekajte vi Srbiju. :)
 
Mi da se zaduzimo samo 50% koliko vi imali bi BDP kao Svajcarska.

:worth:
Da da i Punto će se proizvoditi u Kragujevcu...


:D A vi ste sav BDP nakrkali iz kredita i uskoro cete da se pretvorite u Argentinu. Svakako savet svim vasim depozitarima da izvuku sredstva iz banaka, od kojih uzgred budi receno ni jedna nije vise hrvatska.

Nakrkali smo se kredita i napravili 500 km auto ceste...

Sve vas to cini manje pogodnim za EU od Bugarske. I onda znaci EU kaze, sacekajte vi Srbiju. :)


Čekamo vas..samo se sredite malo...
 
dobro bre ti se jos pravis veci idiot nego sto jesi pa uporedjujes balkansku i istocnoevropsku gologuziju sa Svajcarskom i Norveskom ,to je bas onako merljivo

lol mozda se ja pravim idiotom ali ni za 100 godina necu uspeti da odglumim veceg idiota negto sto ti zaista jesi
Inace, Srbija nije merljiva ni sa Italijom, Nemackom ili Francuskom, niti sa ostalim zemljama EU, pa opet nam se prosperitet i standard tih zemalja postavlja kao razlog za ulazak u EU
 
Ima da sacekate nas da udjemo together :D nisu prosti da vas pustaju bez nas kad znaju da Srbija vredi od Hrvatske duplo vise u svakom aspektu... osim ribarenju :D

sto jes, jes...:) :worth:
znaju oni u EU da smo vas godinama slepali i financirali i izgradivali...:) i, vidjese sad, odkako ste silom prilika sami (jer pobjeze kao zadnja i srpska Atina) da vas oni moraju hraniti :lol:
pa misle, Hrvatska je vec navikla pa nek to cini i ponovo, nama dosadile :hahaha:
vjecite donacije....
 

Back
Top