21. decembar 2012.

Shta ce se desiti tog dana?

  • Nuklearni rat

  • Udar meteora

  • Drugi Hristov dolazak

  • Raspad EU

  • Raspad SAD

  • Neshto drugo(navesti shta)

  • Nishta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Shta mislite da ce se desiti tog dana? To je famozni dan kog se zavrshava rachunanje vremena civilizacije Maja. Mnogi veruju da ce se tog dana desiti smak sveta, tako po tom osnovu nalazim mesta ovoj temi na pdf politika. Stizhe anketa.
 
To je josh jedna pricha o smaku sveta.... eeeeeee shta će sve ljudi da izmisle:roll: bilo je i pricha da će se desiti 2060,2021...... mislim da su sve to gluposti.... to moze da se desi i sad , a i za 100000000000000 godina.................
 
Shta mislite da ce se desiti tog dana? To je famozni dan kog se zavrshava rachunanje vremena civilizacije Maja. Mnogi veruju da ce se tog dana desiti smak sveta, tako po tom osnovu nalazim mesta ovoj temi na pdf politika. Stizhe anketa.

Da ti pre nego odgovorim cestitam na mogucnosti da ostanes dozivotni predsednik. Ono istina da nisi savrsen ni demokrata ali dok god iole nerviras Ameriku, neka te gde jesi!
 
Shta mislite da ce se desiti tog dana? To je famozni dan kog se zavrshava rachunanje vremena civilizacije Maja. Mnogi veruju da ce se tog dana desiti smak sveta, tako po tom osnovu nalazim mesta ovoj temi na pdf politika. Stizhe anketa.

:think:Mister Mladja ce prestati da krade,wadikali ce da pobede na izborima,Vjerica ce dobiti jos nadprirodnih moci,ucicemo u EU,Ceda ce prestati da se drogira,Grand parada ce biti ukinuta i necemo je vise videti:D,Toma i Seselj ce voditi poslednju bitku presto SWS,Siptari ce evolourati,a Hrvati i Srbi ce bidnuti braca ponovo..............:mrgreen:



I tako.........:mrgreen:
 
To je josh jedna pricha o smaku sveta.... eeeeeee shta će sve ljudi da izmisle:roll: bilo je i pricha da će se desiti 2060,2021...... mislim da su sve to gluposti.... to moze da se desi i sad , a i za 100000000000000 godina.................

Ne znam nishta o 2060oj i 2021oj, ali znam da je bilo predvidjanja za 2000tu i 2001u, kao i vishe najava da ce meteor udariti zemlju. 2012e bi se moglo desiti svashta. Numerolozi bi se hvatali za to shto predstavlja zbir 2000 i 12, a 12 je broj potpunosti. Medjutim, po meni 2012te bi se moglo desiti svashta iz prostog razloga shto ova svetska kriza nema shanse da se zavrshi, stvari ce biti sve gore. Rat je nikad izvesniji izmedju SAD i Rusije, SAD i Kine, Indije i Pakistana, Kine i Indije, a sve su to nuklearne sile. A nuklearni rat jednom kad pochne, teshko da ce se zavrshi pre totalne kataklizme.
 
Mislim, moguci odgovori u anketi su vise nego smesni.
Tacnije samo pitanje nema puno veze sa politikom, ali moguci odgovor da ce raspad EU dovesti do toga je vise nego smesan
A mozda se Elvis vrati, pa nam se na..be majke svima? :rotf: :rotf: :rotf:
 

:think:Mister Mladja ce prestati da krade,wadikali ce da pobede na izborima,Vjerica ce dobiti jos nadprirodnih moci,ucicemo u EU,Ceda ce prestati da se drogira,Grand parada ce biti ukinuta i necemo je vise videti:D,Toma i Seselj ce voditi poslednju bitku presto SWS,Siptari ce evolourati,a Hrvati i Srbi ce bidnuti braca ponovo..............:mrgreen:



I tako.........:mrgreen:

Ovo mi se svidja...... :hahaha::hahaha::lol::lol:
 
Bilo je ono..........
Majstor klesar kod Maja, je klesao u steni veciti kalendar, kad pored njega prodje dobra Majanka, obnazenih grudi
.On se okrene, udari cekicem i odvali pogresan komad.
-E, ***....ali dobro, bice dosta za kalendar i ovo do 2012. god.Posle neko drugi nek klese drugi komad.:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Moguce. Samo taj kalendar je samo jedan od indikatora da se globalna kataklizma blizhi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top