Linija ljubavi

HAXORZ!!!11

  • Odma' preko reda!

  • Ako čekaju svi, mora i on/ona, nema protekcije!!!!11

  • Čekao/la bi, asli samo da znam da je tu i da ga/je gledam i da znam da me ne vara!!!

  • Rekla/o bi mu/joj da dođe na pauzi za ručak...

  • ... da malo prošetamo zabačenim hodnicima...

  • ... i da mi kupi burek sa mesom, jer su jednom su ubacili sladak umesto slan sir, fuj!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KNUT

Aktivan član
Poruka
1.265
Ovako, zamilite da radite na nekom važnom mestu, npr na šalteru pogleda stroga spremno čeka baba roga kada ideš na šalter sine prvo uzmi apaur... errr... malo sam se pogubio, u svakom slučaju, da li bi vašoj voljenoj/vašem voljenom dali da ide preko reda ili bi morao/la da čeka sa drugima?

Mislim, ne mora biti na šalteru, nego npr u bolnici, paaa... ne znam... frizerskom salonu kad nije najavljen/a i taaaaaako... upotrebite maštu.
 
Ovako, zamislite da radite na nekom važnom mestu, npr
na šalteru pogleda stroga spremno čeka baba roga kada ideš na šalter sine prvo uzmi apaur... errr...
malo sam se pogubio
,
u svakom slučaju, da li bi vašoj voljenoj/vašem voljenom dali da ide preko reda ili bi morao/la da čeka sa drugima?
Mislim, ne mora biti na šalteru, nego npr u bolnici, paaa... ne znam... frizerskom salonu kad nije najavljen/a i taaaaaako... upotrebite maštu.

:lol: Evo, pokušavam da izmaštam, al' nešto ne ide...
pa, zar ne šizimo svi od takvih padobranaca koji se ubacuju preko reda...mislim, nema smisla...
i...i...i uostalom, da je neki - čekao bi što duže, i puštao sve babe i dede preko reda na šalter,
samo da može što duže da me gleda :rumenko:
 
a jel vam pricao vas rikan kad je is'o da pokupi druge tablice? ispala mi jedna usput negde i morao da menjam... i, na salteru, normalno, doceka me devojka 'na noz'... iz prve... rezi na samo moje 'dobar dan'... prvo sto me je 5 puta vracala za neke papire umesto da mi iz prve kaze sta mi fali i da donesem... poslednji put, vrati me jer "kopija nije najcitkija" i ja uzmem onaj papir i na izlazu ga zguzvam i stvarno njoj nisam nista rek'o... vise sam bio kivan na one iz kopirnice... vratim se, ona iz prve kaze, citiram: "Znate gospodine, to vase ponasanje uopste nije u redu!"... tu mi je bilo krivo malo i odgovorim joj da joj ovo nije skola i da ako zeli da vaspitava ljude, mora da se zaposli na nekom drugom mestu... ona pogleda koleginicu i kaze: "Pogledaj ga kako se ponasa! A ja mu jos cinim uslugu!"... ja joj opet kazem da ona meni ne cini nikakvu uslugu nego samo radi svoj pos'o i da vise ne zelim da razgovaram sa njom nego sa njenim sefom... sef, normalno, nije bio tu, ona mi je rekla, ali je zavrsila i dala mi nove tablice za 5 minuta.... ja se zahvalim i kazem joj 'dovidjenja', a ona me pogleda pogledom od koga bi i sam terminator zadrhtao... a stvarno nisam ni ton povisio ni nista... nek' sam proklet... al' sta ces... mora i kroz takve stvari covek da prodje... da smo mi samo zivi i zdravi...
 
a jel vam pricao vas rikan kad je is'o da pokupi druge tablice? ispala mi jedna usput negde i morao da menjam... i, na salteru, normalno, doceka me devojka 'na noz'... iz prve... rezi na samo moje 'dobar dan'... prvo sto me je 5 puta vracala za neke papire umesto da mi iz prve kaze sta mi fali i da donesem... poslednji put, vrati me jer "kopija nije najcitkija" i ja uzmem onaj papir i na izlazu ga zguzvam i stvarno njoj nisam nista rek'o... vise sam bio kivan na one iz kopirnice... vratim se, ona iz prve kaze, citiram: "Znate gospodine, to vase ponasanje uopste nije u redu!"... tu mi je bilo krivo malo i odgovorim joj da joj ovo nije skola i da ako zeli da vaspitava ljude, mora da se zaposli na nekom drugom mestu... ona pogleda koleginicu i kaze: "Pogledaj ga kako se ponasa! A ja mu jos cinim uslugu!"... ja joj opet kazem da ona meni ne cini nikakvu uslugu nego samo radi svoj pos'o i da vise ne zelim da razgovaram sa njom nego sa njenim sefom... sef, normalno, nije bio tu, ona mi je rekla, ali je zavrsila i dala mi nove tablice za 5 minuta.... ja se zahvalim i kazem joj 'dovidjenja', a ona me pogleda pogledom od koga bi i sam terminator zadrhtao... a stvarno nisam ni ton povisio ni nista... nek' sam proklet... al' sta ces... mora i kroz takve stvari covek da prodje... da smo mi samo zivi i zdravi...


pa lepo ti rekla da nije lepo ponasanje
s guzvanje a i nije lepo da ides po tablice bez pola kila kafu :thumbdown:
 
a jel vam pricao vas rikan kad je is'o da pokupi druge tablice? ispala mi jedna usput negde i morao da menjam... i, na salteru, normalno, doceka me devojka 'na noz'... iz prve... rezi na samo moje 'dobar dan'... prvo sto me je 5 puta vracala za neke papire umesto da mi iz prve kaze sta mi fali i da donesem... poslednji put, vrati me jer "kopija nije najcitkija" i ja uzmem onaj papir i na izlazu ga zguzvam i stvarno njoj nisam nista rek'o... vise sam bio kivan na one iz kopirnice... vratim se, ona iz prve kaze, citiram: "Znate gospodine, to vase ponasanje uopste nije u redu!"... tu mi je bilo krivo malo i odgovorim joj da joj ovo nije skola i da ako zeli da vaspitava ljude, mora da se zaposli na nekom drugom mestu... ona pogleda koleginicu i kaze: "Pogledaj ga kako se ponasa! A ja mu jos cinim uslugu!"... ja joj opet kazem da ona meni ne cini nikakvu uslugu nego samo radi svoj pos'o i da vise ne zelim da razgovaram sa njom nego sa njenim sefom... sef, normalno, nije bio tu, ona mi je rekla, ali je zavrsila i dala mi nove tablice za 5 minuta.... ja se zahvalim i kazem joj 'dovidjenja', a ona me pogleda pogledom od koga bi i sam terminator zadrhtao... a stvarno nisam ni ton povisio ni nista... nek' sam proklet... al' sta ces... mora i kroz takve stvari covek da prodje... da smo mi samo zivi i zdravi...

To je postalo normalno tokom 90tih i traje do danas...takve nas neće u Evropu...
 

Back
Top