Bubnjevi, oprema i palice koje koristite/bi ste zeleli da koristite?

Orgasmatron

Aktivan član
Poruka
1.030
Dakle, da chujem, shta koristite, da li u kuci drzite bubanj, set padova, koje pedale imate/bi ste zeleli da imate, koje palice koristite i da li ste zadovoljni svojom opremom?

Ja lichno u stanu imam 5 delni set padova, Basix duplu bas pedalu (shto ce uskoro biti zamenjeno jednim kvalitetnim Axis-om), VIC FIRTH palice 5BN (HICKORY) i vishe sam nego zadovoljan. Ajd sad ostali :D
 
ja sam pre pola godine naucio da sviram bubnjeve........a gitaru pre 6 godina.....

Covece,da li si svestan sta si izgovorio? Naucio si da sviras bubnjeve za pola godine?prvo,smesno je komentarisati to ``naucio sam``,jer se uci ceo zivot,a drugo,covece,nisi ti naucio nista,veruj mi:)...Smatram da su bubnjevi kao i nauka; Kad saznas 99 odgovora,otvori ti se 1000 novih pitanja.Izvinjavam se,jer nije tema filozofija bubnjeva vec nesto drugo. Izvinjenje!
 
Covece,da li si svestan sta si izgovorio? Naucio si da sviras bubnjeve za pola godine?prvo,smesno je komentarisati to ``naucio sam``,jer se uci ceo zivot,a drugo,covece,nisi ti naucio nista,veruj mi:)...Smatram da su bubnjevi kao i nauka; Kad saznas 99 odgovora,otvori ti se 1000 novih pitanja.Izvinjavam se,jer nije tema filozofija bubnjeva vec nesto drugo. Izvinjenje!

Nema potrebe za izvinjavanjem. I u pravu si to za pitanja i odgovore :D
 
Covece,da li si svestan sta si izgovorio? Naucio si da sviras bubnjeve za pola godine?prvo,smesno je komentarisati to ``naucio sam``,jer se uci ceo zivot,a drugo,covece,nisi ti naucio nista,veruj mi:)...Smatram da su bubnjevi kao i nauka; Kad saznas 99 odgovora,otvori ti se 1000 novih pitanja.Izvinjavam se,jer nije tema filozofija bubnjeva vec nesto drugo. Izvinjenje!

mislim da sam naucio bar ono osnovno....
 

Back
Top