Katy Perry

Katy Perry mi se uopste ne dopada,pesme su joj super ,imaju odlican ritam ,ali je ipak tipicna devojka koja ne ume da peva nego joj nesto izmixuju u studiju pa je uspela da postane popularna tako ste se glupira kao neka budala.A tek ona Lady Gaga je prava katastrofa,gora je od bilo koje Karleuse!
 
 
Katy Perry mi se uopste ne dopada,pesme su joj super ,imaju odlican ritam ,ali je ipak tipicna devojka koja ne ume da peva nego joj nesto izmixuju u studiju pa je uspela da postane popularna tako ste se glupira kao neka budala.A tek ona Lady Gaga je prava katastrofa,gora je od bilo koje Karleuse!


katy perry nije losa....ima dobre pesme,ali se slazem da nema talenta za pevanje....
a sto se tice lady gage-tu gresis jer je lady gaga stvarno talentovana,jer ona sama pise pesme,neke pise i drugima,i ima lep las uzuvo i zna da peva........i da,zna da svira klavir i nzm sta jos..........

p.s.dajte ljudi molim vas,nemojte se svadjati oko gluposti......ovaj forum i jeste da bi se uporedjivala misljenja i bla bla bla,i svako ima svoje misljenje....ako beckam97 ne zna gramatiku,njegova stvar,on ce imati problema zbog toga........
p.p.s.toliko od mene.......:bye: :bye:
 
Katy Perry mi se uopste ne dopada,pesme su joj super ,imaju odlican ritam ,ali je ipak tipicna devojka koja ne ume da peva nego joj nesto izmixuju u studiju pa je uspela da postane popularna tako ste se glupira kao neka budala.A tek ona Lady Gaga je prava katastrofa,gora je od bilo koje Karleuse!

:eek:



aj sad reci neshto :roll:
 
Katy Perry fino izgleda, ima pesma koje lako upadnu u glavu i sve to, ali slabo peva, potrazite na youtube njene live snimke i videcete... Dok Lady Gaga (kad ju je vec neko pomenuo) stvarni zna da peva i pise pesme, mada meni licno se taj njen fazon ne svidja, nekako je previse istripovan, ali dobro... svako ima svoj ukus...
 
haha... Bas ste nasli koga cete da poredite... Ako niste provalili Lady Gaga fura svoj fazon... i sto se pesama tice i stajlinga... Sa onim sesirom malo lici na Isidoru Bjelicu, ali to je njen fazon i delimicno je tom svojom originalnoscu postala popularna... Ima ok pesme...za sada... koje sam cula... (Poker face, Just dance, Paparazzi).. P.S. Zna da peva.. A Katy je sasvim drugacija, izgleda lepo. Meni se licno izgled njen svidja, ali vidi se da kad se svaka devojka malo nasminka i sl. moze da izgleda slicno njoj.. (jer ima izgled obicne, normalne devojke.). Pesme su stvarno super... Nisam se trudila da slusam nesto vise... Ali 'Hot 'n' Cold je odlicna, zarazna, a i spot je dosta simpatican... I kissed a girl.. takodje nije losa.. ulazi u glavu... Ali o5 i ja da kazem nema talenta za pevanje...
Meni je to lako da prepoznam jer sam i ja sama antitalenat za pevanje, pa znam kako to izgleda.. :zcepanje:
Al' ajde...
 

Back
Top