MUZIKA IZ 70-ih?

Napokon neko ko mi pod najbolju muziku '70ih ne gura one LOJ, ZNOJ, DLAKE rokerchine kakvi su Led Zeppelin, Deep Purple i ostalo. AC/DC, Pink Floyd, Kiss, Alice Cooper, Black Sabbath, Judas Priest to je muzika za srce i dushu :D
 
:D
Krajem 70's Scorpionsi su snimili svoju najbolju pesmu - Always Somewhere. :heart:

Najdraze pesme iz ovog perioda su mi Badfinger - Without You i Barry White - Can't Get Enough Of Your Love. Trenutno mi nista drugo ne pada na pamet...
 
Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Uriah Heep, AC/DC, Motorhead, Scorpions, Pink Floyd, Queen, Judas Priest, Blue Oyster Cult, Wishbone Ash, The Who, The Clash, The Stooges, MC5, Aerosmith...
Најјача деценија у музици...
 
Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Uriah Heep, AC/DC, Motorhead, Scorpions, Pink Floyd, Queen, Judas Priest, Blue Oyster Cult, Wishbone Ash, The Who, The Clash, The Stooges, MC5, Aerosmith...
Најјача деценија у музици...

jel moguce da se neko setio wishbone asha,nejbolji je argus al su depresivni
 
Napokon neko ko mi pod najbolju muziku '70ih ne gura one LOJ, ZNOJ, DLAKE rokerchine kakvi su Led Zeppelin, Deep Purple i ostalo. AC/DC, Pink Floyd, Kiss, Alice Cooper, Black Sabbath, Judas Priest to je muzika za srce i dushu :D

LOJ,ZNOJ,DLAKE??? WTF? Jel si ti normalan? Nije mi jasno zasto ti smeta ako se neka grupa cool ponasa. Ovo je mislim peti,sesti put da to spominjes!
 

Back
Top