MUZIKA 90-ih?

mislite na 2unlimited, Mc Hammer, Marky Mark, Snap, C+C music factory, Dr Alban, Vanilla Ice ili na pop scenu...:D:D
svejedno, sad mi to izgleda lepse nego sto je bilo...

ima dobrih pesama, nadje se...

:whistling::whistling:
 
Peter Gabriel (Us) Sting *The Soul Cages, Ten Summoner's Tales), Depeche Mode (Violator, Seongs of Faith and Devotion, Ultra), Pink Floyd (Division Bell), George Michael (Listen Without Prejudice, Older), REM (Automatic for the People), Radiohead (The Bends, OK Computer), Portishead (Dummy, Portishead), Garbage (Garbage, Version 2.0)
Ima tu svasta da se slusa....
 
volim pa sta,to je bas dobra grupa......pocni i ti da je slusas,pa ces videti kako je super.........moj nik je jack white(to je gitarista i pevac te grupe)
Sto ne otvoris temu o njima?:)btw,nisam bas sigurna da su oni rokali 90-ih..hm?

Meni se,recimo svideo rnb 90-ih,tipa En Vouge,Salt n Peppa...I Mc Hammer:mrgreen:.. itd

Bilo je tu i dobrog roka,Rage against the machine,Nirvana...bilo je dobre mjuze:)
 
Sine,jesi ti normalan? Metallica je izdala svoje najgore albume 90-tih....mozda je Metallica obelezila 80-te,ali 90-te NEMA TEORIJE. A i za Ganse si se tek is*****o,da ne racunam od 90 do 91 godine.....pa gansi nista nisu ni izdali 90-tih godina.
 
prvo,metallica je njihov najjaci album izdala 91,i postigli su tad najvecu popularnost(imali nastupe pred milion ljudi) A tek si za gunse provalio,oni su use your ilussion 1 i 2 izdali 1991 i izdali su spagheti incident album obrada. i bili ubedljivo najpopularnije grupe pocetkom devedesetih a i to se racuna u devedesete!
 
volim pa sta,to je bas dobra grupa......pocni i ti da je slusas,pa ces videti kako je super.........moj nik je jack white(to je gitarista i pevac te grupe)

Ne seeeeri.... Da nam sad ne rece, ne bismo nikad znali.
(Nemoj pogresno da me shvatis, volim The White Stripes, samo nisi jedini).

Sto se tice muzike devedesetih.... Pa, ne znam sta da kazem. Ne mogu da budem objektivna, jer sam ja devedesetih bila tinejdzerka, dakle, ta muzika je muzika "mog" vremena... I volem je, mnogo. Ne znam da li bih je volela da nije "moja", kao sto, recimo, volim Doorse... Ali kad je vec ovakva situacija... :heart::heart::heart:

Sto se tice Metal'ke i Gunsa... Ubijte me, 90-92 su bile sjajne godine za neke bendove. Mozda ne udarno vreme (o tome se moze raspravljati), ali nije ni lose, kad pogledate cega sve ima.
 
Ne seeeeri.... Da nam sad ne rece, ne bismo nikad znali.
(Nemoj pogresno da me shvatis, volim The White Stripes, samo nisi jedini).

Sto se tice muzike devedesetih.... Pa, ne znam sta da kazem. Ne mogu da budem objektivna, jer sam ja devedesetih bila tinejdzerka, dakle, ta muzika je muzika "mog" vremena... I volem je, mnogo. Ne znam da li bih je volela da nije "moja", kao sto, recimo, volim Doorse... Ali kad je vec ovakva situacija... :heart::heart::heart:

Sto se tice Metal'ke i Gunsa... Ubijte me, 90-92 su bile sjajne godine za neke bendove. Mozda ne udarno vreme (o tome se moze raspravljati), ali nije ni lose, kad pogledate cega sve ima.

napokon da neko slusa white stripes....:ok:
 
prvo,metallica je njihov najjaci album izdala 91,i postigli su tad najvecu popularnost(imali nastupe pred milion ljudi) A tek si za gunse provalio,oni su use your ilussion 1 i 2 izdali 1991 i izdali su spagheti incident album obrada. i bili ubedljivo najpopularnije grupe pocetkom devedesetih a i to se racuna u devedesete!

Racuna se u devedesete.....ali sagledaj 90-te kao period od 10 godina ,a ne 90,91 i 92 godina samo......a Metalika je najbolje albume izdala 80-tih i obelezila je apsolutno 80-te.Black album je dobar ali sa njim samo nisu mogli da obeleze jednu celu deceniju gde su u pomenutoj deceniji izdali Load i Reload koji su teshka sranja od albuma.
 

Back
Top