Rasim Ljajić

Da li je Rasim odlican politicar, lojalan Srbiji?

  • Da on je extra

  • Ne on je musliman i izdajnik

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Sta mislite o Rasimu? Povodom skorasnjih napada na njega zelim da kazem da je moje misljenje da je on jedan od nasih najboljih , najdemokratskijih, najkulturnijih politicara. On je ugladjen gospodin i ije zasluzio da mu Velja saopstava ono sto je saopstio. Poseta Velji od strane Ljajica u bolnici je jos jedan gest civilizacijski kojim je DSS nacisticka politika dozivela jos jedan veliki poraz.

Koliko se vas slaze samnom?

RasimLjajic.jpg
 
Droid

Potpisujem sve sto si rekao. A velja - selja treba mu nije ni do kolena. Tim odlaskom u UC pokazao je da nece da se spusta na tako niske grane kao Velja-selja. Jedini covek koji nesto radi.
 
Sta mislite o Rasimu? Povodom skorasnjih napada na njega zelim da kazem da je moje misljenje da je on jedan od nasih najboljih , najdemokratskijih, najkulturnijih politicara. On je ugladjen gospodin i ije zasluzio da mu Velja saopstava ono sto je saopstio. Poseta Velji od strane Ljajica u bolnici je jos jedan gest civilizacijski kojim je DSS nacisticka politika dozivela jos jedan veliki poraz.

Koliko se vas slaze samnom?

RasimLjajic.jpg


političar koga ja najviše cenim u Srbiji,
ubedljivo

ovaj gest sa Seljimirom je vrh političke kulture i nivoa koji ova zemlja još nije videla:ok:
 
ал га лупеташ!

Какав бре часни??

ово као зона сумрака....

Grešiš kolega.
Častan čovek može da bude i neprijatelj...

Rasim Ljajić ni jednom nije slagao, ni ejdnom nije obećao i prevario. Sve što je govorio, to je i radio.
Sad,
drugo je pitanje što je ministar u izdajničkoj vladi.

Opet on je veoma zaslužan za dokumente koje su dobijali i Šešelj i pokojni Sloba, sva ta dokumenta za odbranu je slao Ljajić.
Posebno mi je drago da se istakao u pomoći Emiru Šišiću za koga se veoma zalagao, dok su srpski političari ladili jaja.

Jedino za Rasima Ljajića mogu da kažem da mi je protivnik, ali mi nije neprijatelj.
Neprijatelji si mi svi oni "Srbi", lopovi, kriminalci, otvoreni ilio pritajeni izdaknici. Ti nas uništiše.

Daj mi časnog protivnika, bolje nego nečasnog saveznika.
 
Grešiš kolega.
Častan čovek može da bude i neprijatelj...

Rasim Ljajić ni jednom nije slagao, ni ejdnom nije obećao i prevario. Sve što je govorio, to je i radio.
Sad,
drugo je pitanje što je ministar u izdajničkoj vladi.

Opet on je veoma zaslužan za dokumente koje su dobijali i Šešelj i pokojni Sloba, sva ta dokumenta za odbranu je slao Ljajić.
Posebno mi je drago da se istakao u pomoći Emiru Šišiću za koga se veoma zalagao, dok su srpski političari ladili jaja.

Jedino za Rasima Ljajića mogu da kažem da mi je protivnik, ali mi nije neprijatelj.
Neprijatelji si mi svi oni "Srbi", lopovi, kriminalci, otvoreni ilio pritajeni izdaknici. Ti nas uništiše.

Daj mi časnog protivnika, bolje nego nečasnog saveznika.

Како није лагао, заједно са угљанином планирао да Рашку област припоји педерацији....док га БоТа није купио...па сада као частан!
Де Србине..пази мало шта пишеш!
 
Како није лагао, заједно са угљанином планирао да Рашку област припоји педерацији....док га БоТа није купио...па сада као частан!
Де Србине..пази мало шта пишеш!

Lepo sam ti rekao.
Častan čovek može da bude i neprijatelj, pa je opet častan čovek...
Recimo razlika između feldmaršala Augusta Fon Makenzena i generala veslija Klarka...

Razumeš?

Međutim.
Ma koliko ne voleli mi što je on zadužen za Hag, Ljajić je izglasan od strane SRPSKIH poslanika u SRPSKOM parlamentu koji je izglasan od trane SRBA.
Bio je to što jeste i za vlade Vojislava Koštunice.

Dakle, kada se razmisli, jedino za njega ne mogu da kažem da je ljiga izdajnička, da je zao i da je lopov.
za ostale ministre, mahom Srbe - mogu.
 
A i realan !

Ljajić: Sve smo bliže Mladiću
Pre ćemo mi uhapsiti Hadžića i Mladića, nego Holandija odustati od pritiska
Šef Nacionalne kancelarije za saradnju sa Haškim tribunalom i ministar za rad i socijalna pitanja Rasim Ljajić izjavio je da je mnogo veći optimista po pitanju hapšenja Ratka Mladića sada nego do pre nekoliko meseci i da veruje da će pre Srbija izručiti i Gorana Hadžića i Mladića nego što će Holandija popustiti u svom pritisku.
 

Back
Top