Prodavačice......
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Prodavačice......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Prodavačice......

.... u NS su extremno neljubazne!
    Analizirajmo samo butike na SPENSU! U vecini slucajeva telefoniraju i nemaju nameru da prekinu razgovor dok ih nesto ne pitate, a cak i onda ne prekidaju isti samo zastanu!

U Pariskom magazinu, u onom podrumu, sede u foteljama ispred radnje, ulaze posle musterije, nakon sto su iste dobro odmerile, i nisu ba orne da prikazu sta imaju u ponudi!!!

Da rezimiram u vecini slucajeva dan im se svodi na beskrajna ispijanja kafe i tracarenja!

Ili vi mislite na nesto drugo?

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Prodavačice......

mislim da se velikoj vecini nase populacije dan svodi na ispijanja kafe i tracarenja... nazalost...

devojka koja prijatno izgleda, pritom ima nesto u glavi, ljupka je i prijatna... uglavnom se bolje pozicionira u zivotu...

sto se mene tice, vise mi odgovaraju diskretni prodavci/prodavacice, koji ce me pustiti da na miru razgledam robu nego neka napadna "ljubaznost"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma naravno da treba da me puste da na miru razgledam, ali sta je bilo sa staromodnim : " Dobar dan, mogu li vam pomoci", pa onda ja kazem "Da" ili "Hvala samo razgledam"

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="Dolcezza"]ma naravno da treba da me puste da na miru razgledam, ali sta je bilo sa staromodnim : " Dobar dan, mogu li vam pomoci", pa onda ja kazem "Da" ili "Hvala samo razgledam"

Dolcezza, ja te se ZAZELIM, cak sam i temu o tebi postavljao, a kad se oglasis, onda ZAZALIM ! Naime, stvar si skroz pretumbala ! Prodavacice su, ustvari DESTIMULATIVNO LJUBAZNE ! To, prakticno, izgleda ovako : kad udjes u radnju, odmah s' vrata te zaskoce sa : IZVOL'TE ?, ali takvim tonom i izrazom lica, da se moze protumaciti sa " sta si i dolazio, samo da me uznemiravas, kad i tako, neces nista kupiti !!! ". Posle toga, nemas vise ni volje da razgledas, a kamoli da probas ! Ako si to htela da kazes, onda to i reci, a ne da su neljubazne, jer FORMALNO jesu ljubazne, ali tako, da se osecas kao neko ko smeta, a ne dobrodosli kupac ! Mislis ?

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

No comment

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano prodavačice...

Izgubio im rad kreativnost, treba da idu na seminare da vide čari svog posla. Kontakt sa ljudima, nebi trebalo da im je toliko dosadno, ali je upravo tako. Monotono i statično. Bonton nabaviti. A u knjigu utisaka dati ocenu.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Ja kupujem preko interneta tako da ne znam o cemu zapravo pricate... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

[quote="krvolok"]
    Citat Original postavio Dolcezza
    ma naravno da treba da me puste da na miru razgledam, ali sta je bilo sa staromodnim : " Dobar dan, mogu li vam pomoci", pa onda ja kazem "Da" ili "Hvala samo razgledam"

Dolcezza, ja te se ZAZELIM, cak sam i temu o tebi postavljao, a kad se oglasis, onda ZAZALIM ! Naime, stvar si skroz pretumbala ! Prodavacice su, ustvari DESTIMULATIVNO LJUBAZNE ! To, prakticno, izgleda ovako : kad udjes u radnju, odmah s' vrata te zaskoce sa : IZVOL'TE ?, ali takvim tonom i izrazom lica, da se moze protumaciti sa " sta si i dolazio, samo da me uznemiravas, kad i tako, neces nista kupiti !!! ". Posle toga, nemas vise ni volje da razgledas, a kamoli da probas ! Ako si to htela da kazes, onda to i reci, a ne da su neljubazne, jer FORMALNO jesu ljubazne, ali tako, da se osecas kao neko ko smeta, a ne dobrodosli kupac ! Mislis ?
    Ne bitno da li su destimulativno ljubazne ili frigidno neljubazne, stvar je tacke gledista i licnih aspiracija, sve u svemu, NISU POGODILE TALASNU DUZINU KUPACA!!!!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Pa nije to lose, bar se pristedi malo...mislim, kada su tako grozne,a uglavnom su grozne...pa ti prode zelja da pogledas sta ima a ne da nesto kupis...
    Te devojcice su samo nevaspitani snobovi...

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="Dolcezza"][quote="krvolok"]

Ne bitno da li su destimulativno ljubazne ili frigidno neljubazne, stvar je tacke gledista i licnih aspiracija, sve u svemu, NISU POGODILE TALASNU DUZINU KUPACA!!!!

E, tako te volim, pametnice moja !!! Znaci, u nedelju, u pazar na Najlon-pijacu, tamo te sve vuku za nogavicu, dok ne kupis polovne carape ili nosene gace, pa ce tvoj kriterijum o ljubaznosti i predusretljivosti prodavaca, biti zadovoljen, a ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    Pa nije to lose, bar se pristedi malo...mislim, kada su tako grozne,a uglavnom su grozne...pa ti prode zelja da pogledas sta ima a ne da nesto kupis...
    Te devojcice su samo nevaspitani snobovi...
    vidi, vidi! to je u stvari prava definicija!!!!
    a sto se najlona tice, ne volim grupnu kupovinu, to mi je nekako urbani ekvivalent za pojilo u savani!!!Svi se guraju, slonovi, zirafe, nilski konji, lavovi, i krokodili!

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio krvolok
    ... Znaci, u nedelju, u pazar na Najlon-pijacu, tamo te sve vuku za nogavicu, dok ne kupis polovne carape ili nosene gace...
    ovo me podsetilo na jednu pricu koju sam cuo pre par godina... * nije bas najukusnija, ali je potpuno u fazonu najlona....dakle, cisti underground*
    ...prodaje rom na najlonu svoju robu... rasirio cebence i po njemu poslagao raznorodne starudije... izmedju ostalog i jedan polovni vibrator (!!??) ... nailazi lik...40tak godina, onako blago zadrigao, hvata se za vibrator i kaze: "jel' bato, posto ti je ovaj ku.rac?"

:shock: :wink:

...ni kusturica ne bi mogao bolje...
    toliko o najlonu :wink:

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="DOKONI UM"]Ja kupujem preko interneta tako da ne znam o cemu zapravo pricate... :wink:

ZAR I CVARKE ?!? :shock: :shock: :shock:

Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Ne volem CVARKE.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Elem, danas sam usla u Benetton, i moram se , iskljucivo u ovom slucaju, demantovati,Prodavac (!? ovo je diskutabilno kog je roda)i prodavarice su bili OK!!!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="Dolcezza"]Elem, danas sam usla u Benetton, i moram se , iskljucivo u ovom slucaju, demantovati,Prodavac (!? ovo je diskutabilno kog je roda)i prodavarice su bili OK!!!

I sta si kupila od ljubaznog mesara-pedera, u " Benettonu " ? Kilo cvaraka ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

[quote="krvolok"]
    Elem, danas sam usla u Benetton, i moram se , iskljucivo u ovom slucaju, demantovati,Prodavac (!? ovo je diskutabilno kog je roda)i prodavarice su bili OK!!!

I sta si kupila od ljubaznog mesara-pedera, u " Benettonu " ? Kilo cvaraka ?
    Paaaaa..... zamalo!!!

Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

A kazite mi koliko je sunka u BENETTON-u ?
    Posto ja ne volem cvarke

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DOKONI UM
    A kazite mi koliko je sunka u BENETTON-u ?
    Posto ja ne volem cvarke
    ali ovo su *benetton* cvarci
    u 4 boje

beneton
    Guest

Podrazumevano hvala

Elem, danas sam usla u Benetton, i moram se , iskljucivo u ovom slucaju, demantovati,Prodavac (!? ovo je diskutabilno kog je roda)i prodavarice su bili

OK!!!
    hvala na pohvalama,pokusacemo da postavimo nove kriterijume odnosa izmedju kupca i prodavca.

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="DOKONI UM"]A kazite mi koliko je sunka u BENETTON-u ?
    Posto ja ne volem cvarke

To se raspitaj na Internetu, gde i kupujes !!!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano Re: hvala

[quote="beneton"]
    Elem, danas sam usla u Benetton, i moram se , iskljucivo u ovom slucaju, demantovati,Prodavac (!? ovo je diskutabilno kog je roda)i prodavarice su bili

OK!!!
    hvala na pohvalama,pokusacemo da postavimo nove kriterijume odnosa izmedju kupca i prodavca.

Sta cete sad, da karate kupce - zene, tek da se ne prica da ste ******, ili nesto jos konstruktivnije...?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

dolcezza, molim te reci mi ko smo mi trgovci, a ko musterije u tom tvom ekvivalentu najlona u odnosu na zivotinjski svet? Ja radim vise godina tamo, pokusavam da radim posteno taj posao da ga tako nazovemo svercerski, otvorio sam prodavnicu, placam poreze i opet na kraju ne mogu da pokrijem svoje svo poslovanje u prodavnici bez rada nedeljom na najlonu. I onda se lepo osecam kad me neko poistovecuje sa zivotinjama. Ima jedna javna licnost koja se kao gnusa najlona javno u novinama, a ovamo svake druge nedelje prolazi pored moje tezge sa silnim kesama u rukama, ne mogu se setiti imena ali ga znate kao voditelja tabloida na bk.
    Inace u prodavnici imam devojku koju sam zaposlio zbog snalazljivosti, strpljenja i prijatnosti koju ima, i to vecina musterija cesto puta istice. ALI...
    svaki deseti covek na ovoj planeti je drkadzija, dodje u lokal, svejedno da li je to prodavnica eksera ili telefona, i dodje nesto da pametuje, da ti nesto dokazuje kako on zna, da te cima za nesto bezveze stoi sigurno nece kupiti, itd. U svom poslovanju ja veoma insistiram na ljubaznosti i strpljenju, ali ljudi moji, kad vam se slozi troje drkadzija u sat vremena, i kad vas izbace iz takta, ma koliko vi to ne zeleli, svakoj sledecoj musteriji koja slucajno postavi neko pogresno pitanje, vi ce te pokazati zube.
    Po meni, prodavacice u ns su sasvim ok, sve su uglavnom ljubazne, hoce da pomognu, ali zaista dosta zavisi i od naseg postavljanja prema njima.

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="duleNS"]dolcezza, molim te reci mi ko smo mi trgovci, a ko musterije u tom tvom ekvivalentu najlona u odnosu na zivotinjski svet? Ja radim vise godina tamo, pokusavam da radim posteno taj posao da ga tako nazovemo svercerski, otvorio sam prodavnicu, placam poreze i opet na kraju ne mogu da pokrijem svoje svo poslovanje u prodavnici bez rada nedeljom na najlonu. I onda se lepo osecam kad me neko poistovecuje sa zivotinjama. Ima jedna javna licnost koja se kao gnusa najlona javno u novinama, a ovamo svake druge nedelje prolazi pored moje tezge sa silnim kesama u rukama, ne mogu se setiti imena ali ga znate kao voditelja tabloida na bk.
    Inace u prodavnici imam devojku koju sam zaposlio zbog snalazljivosti, strpljenja i prijatnosti koju ima, i to vecina musterija cesto puta istice. ALI...
    svaki deseti covek na ovoj planeti je drkadzija, dodje u lokal, svejedno da li je to prodavnica eksera ili telefona, i dodje nesto da pametuje, da ti nesto dokazuje kako on zna, da te cima za nesto bezveze stoi sigurno nece kupiti, itd. U svom poslovanju ja veoma insistiram na ljubaznosti i strpljenju, ali ljudi moji, kad vam se slozi troje drkadzija u sat vremena, i kad vas izbace iz takta, ma koliko vi to ne zeleli, svakoj sledecoj musteriji koja slucajno postavi neko pogresno pitanje, vi ce te pokazati zube.
    Po meni, prodavacice u ns su sasvim ok, sve su uglavnom ljubazne, hoce da pomognu, ali zaista dosta zavisi i od naseg postavljanja prema njima.

Dobro, Dule, majku mu, pa sto bas tebi, u prodavnicu, dolaze SVI DESETI ljudi, sa ove planete ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Dragi dule!, sto neprocita temu od pocetka, elem, nije se odnosila na najlon nego na prodavacice sto telefoniraju, a sto se pojila, tice, to je samo bila metafora na guzvu!!! Nista vise!
    Pozzz

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •