Al zvizde deda mrazu Cvetkovicu na RTS2


Откуд то, па зар народ не подржава овај реформски курс Владе са слоганом ''Европа или смрт'' :mrgreen: А све те ''независне'' анкете су показивале да јевроунијати имају подршку народа, а како и не би, када су испунили сва своја предизборна обећања везана за ФИАТ, ССП и акције од 1000Е :hahaha:
 
Ало, људи а где је онај господин кога је у ствари Веља Илић помињао у вези скупштинског скандала и потписивања ПОЗИВНИЦА???

Где је Борис Тадић Председник Србије на прослави ДАНА ДРЖАВНОСТИ ??? И шта би се десило са било којим председником на свету да је учинио такав "пропуст".......е, Србијо, Србијо!
 
Ало, људи а где је онај господин кога је у ствари Веља Илић помињао у вези скупштинског скандала и потписивања ПОЗИВНИЦА???

Где је Борис Тадић Председник Србије на прослави ДАНА ДРЖАВНОСТИ ??? И шта би се десило са било којим председником на свету да је учинио такав "пропуст".......е, Србијо, Србијо!

Шта га боле уши за Дан државности Србије.
Он није Србин, његова држава није Србија.
Он је овде само у пролазу.
 
....
Апропо теме...
Управо сам одгледао "Битку за Москву".
Подолски кадети марширају улицом на фронт, и зауставе камион који је носио намештај "Друга из комитета" који се "Евакуисао" пред Немацима.
Друг из комитета поче да плаче када су почели да бацају ствари из камиона.
Један кадет му каже

"Ех друже, Русију не можеш разумети нити мерама премерити, она је један јединствена- у Русију мораш да верујеш...а ти татице - не верујеш..:"
 
....
Апропо теме...
Управо сам одгледао "Битку за Москву".
Подолски кадети марширају улицом на фронт, и зауставе камион који је носио намештај "Друга из комитета" који се "Евакуисао" пред Немацима.
Друг из комитета поче да плаче када су почели да бацају ствари из камиона.
Један кадет му каже

"Ех друже, Русију не можеш разумети нити мерама премерити, она је један јединствена- у Русију мораш да верујеш...а ти татице - не верујеш..:"

:worth::worth::worth::worth::worth:
 
Sretenje14.februar,prva.jpg


a boris tadic dosao na smotru u obicnoj jakni i patikama

koje je ovo ponizavanje i ruganje drzavnosti i drzavi Srbiji! z:D

Zamislite americkog predsednika da dodje na proslavu dana drzavnosti, tj 4 jul, u patikama i trenerci , ili djubretaru , mesto u svecanom odelu tj smokingu.....

ma sa ovakvim debilima mi i ne zasluzujemo drzavu
 
Sretenje14.februar,prva.jpg


a boris tadic dosao na smotru u obicnoj jakni i patikama

koje je ovo ponizavanje i ruganje drzavnosti i drzavi Srbiji! z:D

Zamislite americkog predsednika da dodje na proslavu dana drzavnosti, tj 4 jul, u patikama i trenerci , ili djubretaru , mesto u svecanom odelu tj smokingu.....

ma sa ovakvim debilima mi i ne zasluzujemo drzavu


Права парада. Права Држава.
 
Sretenje14.februar,prva.jpg


a boris tadic dosao na smotru u obicnoj jakni i patikama

koje je ovo ponizavanje i ruganje drzavnosti i drzavi Srbiji! z:D

Zamislite americkog predsednika da dodje na proslavu dana drzavnosti, tj 4 jul, u patikama i trenerci , ili djubretaru , mesto u svecanom odelu tj smokingu.....

ma sa ovakvim debilima mi i ne zasluzujemo drzavu
САМО МУ ФАЛЕ ЦЕГЕР И АМРЕЛА
И МОЖЕ ДИРЕКТНО НА ПИЈАЦУ!!!
 

Back
Top