grrrr

ketlin

Početnik
Poruka
25
ovo u naslovu,ne znam sta zanaci,valjda zato sto sam posebno besne i napeta ovih dana.Da predjem na stvar.Neki ce se smejati,slobodno i ne zanima me....
prvenstveno mi trebaju komentari devojaka....dakle da pocnem
Planiram da se upustim u sexualne odnose...frka mi je normalno i to sve,ali moj problem nije samo to.Imam sporedan problem,koji me samo jos vise sputava da to uradim.Nije bol u pitanju nego....Posto nikad nisam imala sex pre,normalno je da mora malo da se razradjuje da tako kazem taj deo....i moj je meni to radio vec nekoliko puta.I svaki put kad stavi prste i duze se zadrzi,ja osetim potrebu da....ajde pogodite...da idem u VC,iako pre toga mi se uopste nije islo.Nemam inace nikakvih problema sa tim,pa da mislite da sam bolesna.Ali ne znam kako,ali to mi toliko smeta.Ja ne mogu da se opustim.Moram da se ustezem da ne bi....znate sta...a bilo bi stvarno glupo.A kad to prestane da radi,nikom nista,kao da nism imala tu potrbu.I pitam se ja,kako cu moci tek sex koji toliko duze traje.Kako da se opustim uopste?Stvarno me je blam i ne znam sta da radim uopste.Molim vas devojke recite mi da li ste imali takva iskustva ,o cemu se radi,jel sam normalna da svaki put to osetim.
Unaprad zahvalna svima onima koji stvarno zele da mi pomagnu svojim komentarom na bilo koji nacin....ostalima...pa bas me briga...ionako me ne znate....
 
Mislim da ne treba da se brines preterano.Ja sam sexsualno aktivna godinama i dan danas imam cudno-neprijatan osecaj kada mi decko stavi prst.I meni bi se islo u wc da nisam naucila da se ne koncentrisem na to odnosno opustim se.Veruj mi.Prstima i onako nije mesto tu,zna se cemu je.Budi bez brige.Bilo bi dobro da imas neke drugarice ili drugove koji su sexsualno aktivni i da sa njima otvoreno pricas o tome,mislim na sitnice.
 

Back
Top