Instalirati Windows XP Familiale
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Instalirati Windows XP Familiale

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Instalirati Windows XP Familiale

Kako da dezinstaliram Windows XP i da ga ponovo instaliram ali nije mi dosao CD sa kompjuterom?????Instalirati Windows XP Familiale bez CD-a????

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: Instalirati Windows XP Familiale

Citat Original postavio france
    Kako da dezinstaliram Windows XP i da ga ponovo instaliram ali nije mi dosao CD sa kompjuterom?????Instalirati Windows XP Familiale bez CD-a????
    Daj malo detaljnije se izjasni sta se desava i sta ustvari hoces da ne citamo izmedju redoa?!

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Nikako.

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio DIOGEN1
    Daj malo detaljnije se izjasni sta se desava i sta ustvari hoces da ne citamo izmedju redoa?!
    Pa kao sto ste videli u prethodnim temama koje sam postavljao nemam tona na kom. i jos uvek je tako...zato hocu da dezinstaliram Windows XP koji imam jer mi izgleda fali nesto u njega i da instaliram isti takvi...ali problem je sto mi nije dosao CD Windows XP edition familiale sa njim...pa sad ne znam treba li da ga kupim ili mogu nesto drugo da uradim????

DIOGEN1
    Guest

Pa kao sto ste videli u prethodnim temama koje sam postavljao nemam tona na kom. i jos uvek je tako...zato hocu da dezinstaliram Windows XP koji imam jer mi izgleda fali nesto u njega i da instaliram isti takvi...ali problem je sto mi nije dosao CD Windows XP edition familiale sa njim...pa sad ne znam treba li da ga kupim ili mogu nesto drugo da uradim????
    Ako ti fali nesto *U NJEGA* onda moras naci ispravan CD , a da li si ispocetka imao ton odnosno kada i kako si ga izgubio???

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

[quote="DIOGEN1"]
    Pa kao sto ste videli u prethodnim temama koje sam postavljao nemam tona na kom. i jos uvek je tako...zato hocu da dezinstaliram Windows XP koji imam jer mi izgleda fali nesto u njega i da instaliram isti takvi...ali problem je sto mi nije dosao CD Windows XP edition familiale sa njim...pa sad ne znam treba li da ga kupim ili mogu nesto POKUSAO SAM DA INSTALIRAM MIKROFON NA KOMPJUTERU I IZBRISAO SAM NESTO;;;MIKROSOFT MI KAZE DA INSTALIRAM NOVI DEVICE DRIVER

Ako ti fali nesto *U NJEGA* onda moras naci ispravan CD , a da li si ispocetka imao ton odnosno kada i kako si ga izgubio???

Slične teme

1. Kako instalirati OS X na PC
    Autor OSX86 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.09.2007., 02:04
  2. kako instalirati windows 2000 preko externog hard diska???
    Autor Tiki011 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.04.2007., 16:46
  3. Kako instalirati XP?
    Autor Кулиража u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 05.08.2005., 18:52
  4. Kako Instalirati Windows NT kad nece da izvrsi formatiranje?
    Autor salvatore u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.07.2005., 18:51
  5. Kako instalirati ovo?
    Autor OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2005., 23:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku