Neshvatam cemu sve to.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Forum
Chat
Ima mnogih koji se nece sloziti sa mojom konstatacijom ali ipak................
Mnogi se izgube u svetu ove tehnike.Toliko pridaju znacaja ovim elektronskim cudima,da izgube realan zivot i pocnu jedan irealni upraznjavati.
Nazalost oini skoncentrisani na ovo sto mi zovemo forum mozda i neshvataju koliko neki ljudi ustvari imaju zanimljiv i lep zivot.Mada ima i onih koji ga na ovaj nacin ulepsavaju.
Iskreno zalim sve one koji nemogu shvatiti da je forum satkan od lazi,misli i slatkih snova.A to sam zakljucio jer sam upoznao jednu jako poznatu osobu sa jednog foruma.Kojeg nije ni bitno.
Tako velika na ekranu.A tako sitna dusa u prirodi.
Nisu svi takvi.I ja to znam.
Ali velika vecina ipak je.
I cemu onda sve to?Cemu onda svo to snebivanje?I zasto onda svi nepricaju slobodno sta misle.
Zao mi je samo sto sam ja bolesno uvek iskren.Pa sam mnogima poklonio svoje osecaje na dlanu.Svoj zivot.
A drugi su izmisljali bajke.I mene prozivali kao fantoma lazi.
Drago mi je sto je moj zivot ovakav kakav jeste.I sto ga imam.A svima vama koji ste izgubili sebe u sopstvenim lazima na ovom forumu zelim brz oporavak.
 
Bustura:
Forum
Chat
Ima mnogih koji se nece sloziti sa mojom konstatacijom ali ipak................
Mnogi se izgube u svetu ove tehnike.Toliko pridaju znacaja ovim elektronskim cudima,da izgube realan zivot i pocnu jedan irealni upraznjavati.
Nazalost oini skoncentrisani na ovo sto mi zovemo forum mozda i neshvataju koliko neki ljudi ustvari imaju zanimljiv i lep zivot.Mada ima i onih koji ga na ovaj nacin ulepsavaju.
Iskreno zalim sve one koji nemogu shvatiti da je forum satkan od lazi,misli i slatkih snova.A to sam zakljucio jer sam upoznao jednu jako poznatu osobu sa jednog foruma.Kojeg nije ni bitno.
Tako velika na ekranu.A tako sitna dusa u prirodi.
Nisu svi takvi.I ja to znam.
Ali velika vecina ipak je.
I cemu onda sve to?Cemu onda svo to snebivanje?I zasto onda svi nepricaju slobodno sta misle.
Zao mi je samo sto sam ja bolesno uvek iskren.Pa sam mnogima poklonio svoje osecaje na dlanu.Svoj zivot.
A drugi su izmisljali bajke.I mene prozivali kao fantoma lazi.
Drago mi je sto je moj zivot ovakav kakav jeste.I sto ga imam.A svima vama koji ste izgubili sebe u sopstvenim lazima na ovom forumu zelim brz oporavak.
Shalala.........ok je forum,dok ne zameni stvarni zivot.Poz
 
Kao sto rekoh:Da je zivot nesto slicno forumu.Onda, bih imao razloga za razmisljanje.Ovako apsolutno je nebitno.A pismenost je vrlina .I zato se vama divim.
Ali ja sam srecan da bar umem da procitam to sto vi mislite da umete da napisete bolje od drugih.
I eto,sreci nikad kraja.
 

Back
Top