Platiti i posteno uzivati:)

W_O_G_BOY

Obećava
Poruka
71
dal vam je ok danas otici i platiti za sex??? evo iskreno nisam nikad imao zelju za to al me par drugova nagovorilo:P da odem da probam i to:) medjutim cure tamo koje su radile iskusne su i sigurno znaju dosta toga vise od obicnih cura to je bio jedan od razloga da odem tamo da ne nabrajam drugi razlog:) zelja sa zutom rasom:) itd:) sve u svemu ok je od tad idem cesto samo ne kod istih:P i predezno izaberem od 3 banke pa na gore:) ne mladje:) jer se mladje nadju na ulici:P
 
dal vam je ok danas otici i platiti za sex??? evo iskreno nisam nikad imao zelju za to al me par drugova nagovorilo:P da odem da probam i to:) medjutim cure tamo koje su radile iskusne su i sigurno znaju dosta toga vise od obicnih cura to je bio jedan od razloga da odem tamo da ne nabrajam drugi razlog:) zelja sa zutom rasom:) itd:) sve u svemu ok je od tad idem cesto samo ne kod istih:P i predezno izaberem od 3 banke pa na gore:) ne mladje:) jer se mladje nadju na ulici:P

Pa ne znam nisam jos kresao ni jednu za novac,ali eto ako bi placao vjerovatno bi trazio svasta nesto :)! I nesto veoma seksi mozda cak vise cica(djevojaka ili sexy teta ili mozda u kombinaciji ) :) :mrgreen:
 
hehe a h pa sta ces prvi put potrefila mi neka japanka iz tokija:) 26 godina studenkinja inace ona je radila privatno:) kiriju placa i radi taj biznis:) sve u svemu koliko sam mogao da cujem od nekih ljudi od tamo tamo su vece tarife kod vas :) za taj hobi:)
 
Kada te napusti zivotna ljubav
Kada te sudbina scepa za gusu
Potrazi curu sumnjivog morala
Ona je servis za umornu dusu

Pricaj joj sve sto ti na pamet padne
Ume da slusa i s tobom ume
I tvoje price i tvoje telo
Jedino ona zna da razumije

Ne treba cak ni pice da platis
Vraca sigurnost i pouzdanje
Kad ona daje ne trazi nista
Ti jednu vise, ona jednu manje

Do jutra ona je verna
I zasluzuje ljubav do groba
Zvezda potkrovlja i suterena
I prva dama iznajmljenih soba
 
zelja za necim novim ja verovatno nikad ne bi mogao doci do tog da imam sexualni odnos sa zenom od 40 god jer imam 21 god cisto sumnjam da bi neka zena sa ulice htela samnom to da radi. ovako odes i platis i ima sve da ti radi:P i naravno jos nesto cure koje tu rade ima ih dosta modela i jako zgodnih i cura
 
Ma dobro, mlad si, ima se, moze se, a ponuda svud okolo.
Zar ne mislis da ce to lose uticati na tvoj odnos sa zenama generalno?
Da te na primer nece zanimati da imas devojku, nego ces prosto otici platiti, uzeti sta hoces i kad hoces i kome treba veza, ljubav i sl.
 
nek radi ko sta hoce ribe neka se prodaju likovi neka kupuju i obratno i o da postoji i obratno..

sex koji se kupuje i prodaje je na prilicno zivotinjskom levelu nema tu nikakvih emocija tako da je kvalitet dosta loshiji od toga kad se zasniva makar i na obostranoj pozudi ili cak i zagorelosti ae whatever

sex je vec dovoljno komplikovan a kad tu upletes i novac onda je ko kad previse zacinis klopu najedes se ali nije ni izbliza ukusno ko kad je spremljeno na pravi nacin

ako neko nema alternativu zalim slucaj go for it ili ako je neka toliko luda da se time bavi

licno bi pre propio pare casteci celu kafanu ljudi koje ne znam nego sto bi placao sex..

cak ni sa sponzorusama ne zelim da budem a ne jos sa cist racun duga ljubav, ili cist racun brz sex

da ne glumim tu nekog moralistu nikog ne osudjujem svako nek gleda svoja posla ali ipak ne volim da uplicem novac sa krevetom
 
Poslednja izmena:
dal vam je ok danas otici i platiti za sex??? evo iskreno nisam nikad imao zelju za to al me par drugova nagovorilo:P da odem da probam i to:) medjutim cure tamo koje su radile iskusne su i sigurno znaju dosta toga vise od obicnih cura to je bio jedan od razloga da odem tamo da ne nabrajam drugi razlog:) zelja sa zutom rasom:) itd:) sve u svemu ok je od tad idem cesto samo ne kod istih:P i predezno izaberem od 3 banke pa na gore:) ne mladje:) jer se mladje nadju na ulici:P

Ne prodajes nista,samo se hvalis? :think:

U redu je aj sad idi,radimo
 
nek radi ko sta hoce ribe neka se prodaju likovi neka kupuju i obratno i o da postoji i obratno..

sex koji se kupuje i prodaje je na prilicno zivotinjskom levelu nema tu nikakvih emocija tako da je kvalitet dosta loshiji od toga kad se zasniva makar i na obostranoj pozudi ili cak i zagorelosti ae whatever

sex je vec dovoljno komplikovan a kad tu upletes i novac onda je ko kad previse zacinis klopu najedes se ali nije ni izbliza ukusno ko kad je spremljeno na pravi nacin

ako neko nema alternativu zalim slucaj go for it ili ako je neka toliko luda da se time bavi

licno bi pre propio pare casteci celu kafanu ljudi koje ne znam nego sto bi placao sex..

cak ni sa sponzorusama ne zelim da budem a ne jos sa cist racun duga ljubav, ili cist racun brz sex

da ne glumim tu nekog moralistu nikog ne osudjujem svako nek gleda svoja posla ali ipak ne volim da uplicem novac sa krevetom

ALKOHOLIČAR!!!:hahaha:
 

Back
Top