Протест - Нови Сад 17. фебруар

ZorO OSVETNIK

Obećava
Poruka
100
У уторак 17. фебруара, са почетком у 12:44, код споменика Светозару Милетићу у Новом Саду почиње протест против проглашења независности Косова. Сви који се противе овој срамној одлуци,нека дођу да покажемо да ми ни после годину дана нисмо задовољни таквом одлуком. Обавестите ваше пријатеље и потрудите се да нас буде што више. КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!
 
Не знам стварно ко организује, али знам да ће бити много људи из Образа, ја сам са њиховог форума па реко да проширим вест да нас се што више окупи...

Тако да вас молим да проширите и по осталим форумима и пријатељима на фејсу и мсну...
 
Не знам стварно ко организује, али знам да ће бити много људи из Образа, ја сам са њиховог форума па реко да проширим вест да нас се што више окупи...

Тако да вас молим да проширите и по осталим форумима и пријатељима на фејсу и мсну...

E ako obraz organizuje onda ništa
 
Ljudi kako mozete biti takvi?Hoce da se opet organizuje protest protiv nezavisnosti Kosova i Metohije,i vi ismevate ljude koji hoce da idu na njega.Sta je bilo,da li ste se pomirili sa nezavisnoscu Kosova i Metohije?Jeli?Ili vas previse boli dupe za Kosovo i Metohiju da biste isli na protest?

@ZorO Osvetnik
Hvala na pozivu.Naravno da cu doci.Videcu da pozovem josh par prijatelja.
 
Ljudi kako mozete biti takvi?Hoce da se opet organizuje protest protiv nezavisnosti Kosova i Metohije,i vi ismevate ljude koji hoce da idu na njega.Sta je bilo,da li ste se pomirili sa nezavisnoscu Kosova i Metohije?Jeli?Ili vas previse boli dupe za Kosovo i Metohiju da biste isli na protest?

@ZorO Osvetnik
Hvala na pozivu.Naravno da cu doci.Videcu da pozovem josh par prijatelja.

Пусти их, не знају шта чине!
Европа ударила у главу...важније им је шта каже Тадић него Владика СПЦ!
 
DellBoy-011

Не организује Образ, само многи људи са Образовог форума долазе!
Као и 1389, Двери Српске и остале организације и удружења!

A sto se lepo ne pokupite, i organizujete protest na Kosovu, eto, ja bih vas tad podrzao. Skupite se, odete tamo i protestujete do Bogojavljenja...
 
Не знам стварно ко организује, али знам да ће бити много људи из Образа, ја сам са њиховог форума па реко да проширим вест да нас се што више окупи...

Тако да вас молим да проширите и по осталим форумима и пријатељима на фејсу и мсну...

Дакле ваести ће бити следеће
"Група Србо-фашиста се окупила код споменика Светозару Милетићу провоцирајући мирне грађане Новог Сада"
реакција ће бити:

"Дај да прихватимо статут видиш да су Срби фашисти!"

П.С:
АЛО ИМБЕЦИЛИ - КОСОВО ЈЕ НА ЈУГУ НЕ НА СЕВЕРУ!!!!!!! НА ЈУГУ ДА ПРОТЕСТУЈЕТЕ!!!!
 

Back
Top