Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????

Imam jedan problem, trebam skinuti jednu pesmu, ali je nikao ne mogu naci ni na jednom drugom mestu, osim samo na you tube, ali mi ona treba bez video zapisa. Dali neko mozda zna kako to da uradim, znaci da je skinem bez video zapisa. Odgovor mi treba najkasnije do utorka navece, unaprijed hvala!!!!

Aktivan član Ridjobrada (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????

Ja imam nacin. Skines video sa bilo kojim video graberom...kao sto je save2pc...
    Onda izdvojis audio sa npr. AoA audio Extractor - om....
    Problem resen.

Elita хероина (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    310

Podrazumevano Re: Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????

ja sam za takve stvari koristila Free FLV Converter... nađe se željeni klip, podesi se izlazni format na MP3 i pokrene se preuzimanje... ne može biti jednostavnije...
    my dream is to fly over the rainbow so high

Početnik Belov (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dani888 Pogledaj poruku
    Imam jedan problem, trebam skinuti jednu pesmu, ali je nikao ne mogu naci ni na jednom drugom mestu, osim samo na you tube, ali mi ona treba bez video zapisa. Dali neko mozda zna kako to da uradim, znaci da je skinem bez video zapisa. Odgovor mi treba najkasnije do utorka navece, unaprijed hvala!!!!
    Ево одговора: Иди на сајт http://vixy.net, тамо унеси YouTube адресу, а у опцији Converts to одабереш MP3 (audio only).

Само, ту треба да будеш упоран, јер им је током већег дела дана сервер преоптерећен, па ће ти се или порука Connecting to the server... вртети у бесконачност, или ћеш добијати обавештење Error: URL resolve error. (YouTube.com is down??). Ако се то догоди, покушај поново касније или са исте странице даунлодуј тај програм за конвертовање, па уместо преко њиховог сајта одрадиш све то на свом рачунару.
    Poslednji put ažurirao/la Belov : 14.02.2009. u 11:57

Početnik Belov (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@Дани888

Тестирао сам и ово, ради одлично: http://www.zamzar.com/url/

Потребно је да прекопираш јутуб-адресу, селектујеш да ти конвертује у mp3 и упишеш мејл-адресу где да ти пошаљу фајл... Проверено ради, само треба да сачекаш око сат времена док ти стигне линк.

Zainteresovan član mtopic (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ili ovo http://www.flv2mp3.com/
    Prekopirash URL sa youtuba, sachekash par sekundi da se obradi i downloadujesh.

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Ja skinem preko FF pa onda konvertujem flv u mp3 sa Xilisoft video converterom
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Zainteresovan član diablo06 (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Dilan06 Pogledaj poruku
    Ja imam nacin. Skines video sa bilo kojim video graberom...kao sto je save2pc...
    Onda izdvojis audio sa npr. AoA audio Extractor - om....
    Problem resen.
    Save2PC to radi direktno. Izabereš link i direktno ga konvertujes u format koji želiš.

Podržani formati: avi, mpeg, flv, wmv, mov,mp4,3gp,3g2,mp3,wav

Sve se ovo odnosi na Pro verziju, ali ni to nije problem.

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Sve se konverzije i skidanja obavljaju preko jednog jedinog programa- You tube downloader. Dobio si odgovor,zatvarajte temu jer pocinje da smrdi i smara...

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Prikacis drugi komp..pustis play i snimis u sound forgu

Elita хероина (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    310

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    nije baš najsjajnije rešenje, ali ok... može i tako...
    ali sve to možeš i sa jednim kompom, zar ne?
    my dream is to fly over the rainbow so high

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ja sam tako najlakse..traje koliko i pesma..nesto ne caprkam po programima za obradu ili uglavnom sve nadjem u mp3formatu

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Sound forge-instalacija mu zauzima oko 400MB cini mi se,lakse je na neki gore navedeni nacin.

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Sound forge-instalacija mu zauzima oko 400MB cini mi se,lakse je na neki gore navedeni nacin.
    80 MB je verzija 8 . A tih 400 to je sat vremena sa najslabijom adsl konekcijom.
    Inace Sound Forge je profesionalni alat, u njemu se dosta radi mastering audio materijala,ali ima odlicno graficko okruzenje te je lagan za snalazenje i pocetnicima. On moze da ucita razlicite video formate i da iz njih sacuva zvuk.
    Film je dovoljno ucitati u Sound Forge i posle izabrati funkciju save-as i stiklirati opciju mp3, sa bitrejtom 320 Kbs.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio diablo06 Pogledaj poruku
    Save2PC to radi direktno. Izabereš link i direktno ga konvertujes u format koji želiš.

Podržani formati: avi, mpeg, flv, wmv, mov,mp4,3gp,3g2,mp3,wav

Sve se ovo odnosi na Pro verziju, ali ni to nije problem.
    Da uradila sam to. Izabrala link i sve i ono je skinulo ali video bez zvuka, problem je u tome sto ne znam kako da izaberem podrzane formate

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Mislio sam na najnoviju verziju
    Imao sam Sound Forge i znam vrlo dobro sta moze da radi

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Mislio sam na najnoviju verziju
    Najnovija verzija 9.0e ima 49 megabajta, sad sam proverio na audionews-u. Trial verzija sa neta ima 71.7 MB.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Aktivan član
    Učlanjen
    16.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    59

A da kažeš koja je to numera i ko izvodi, pa da neko ako ima okači link??

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

NAJBOLJE JE DA PRVO SKINES PJESMU SA VIDEO ZAPISOM PREKO YUTUBE DOWNALDERA ZATIM IZABERES OPCIJU KONVERT NA SAMOM DONALDERU I IZABERES MP3 ZAPIS I VIDEO CE BITI PREKONVERTOVAN U OBICNI MP3 AUDIO SNIMAK.

Primećen član TheWexy7 (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Kopiras url te pesme i udjes na http://www.keepvid.com i videces pri vrhu prostor za url, desni klik na taj prostor pa kliknes paste, vides pored da pise download.Kad udjes u download biras format u kom ti treba pesma.
    Nadam se da sam pomogao.

Primećen član RAJIC (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

free studio manager---ima i jos gomilu drugih korisnih stvari

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

ima program dvd video soft sa opcijom free youtube to mp3 converter, po meni je odlican, ja ga koristim, pokrenem tu opciju i kopiram link sa youtube, skine kao mp3 fajl

Primećen član danex (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

da li neko zna sasto mi je you tube konvertor pokazije da je isteklo 10 dana free i nece da radi

Zainteresovan član Anche_ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Imas www.video2mp3.net/sr... tamo samo ukucas adresu sa youtuba i posle skines...

Nov član
    Učlanjen
    24.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja uradim tako sto imam instaliran Real Player sa kojim skinem video u FLV formatu i posle koristim program Freez FLV to MP3 Converter, prosto i jednostavno

Slične teme

1. kako prebaciti video sa you tube na računar
    Autor kreho52 u forumu Multimedija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 12.01.2010., 17:12
  2. KAKO PREKO RAPIDSHARE-A SKINUTI IGRICU GTA #?
    Autor ''Angus Young'' u forumu Akcione igre
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.04.2009., 00:17
  3. Kako skinuti melodiju?
    Autor ??? u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.02.2004., 23:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku