Bas me zanima..

besame

Zainteresovan član
Poruka
345
Tokom prepodneva umesto novina volim citati vase postove..i evo ovih dana odgledah ali ne umem sama naci odgovore,a cenila bih vasa misljenja..
http://www.zeitgeistmovie.com/add_serbian.htm
ne mogu da shvatim i proniknem ko stoji iza ovoga .Znam,ne mora stajati niko i moze se desiti da su neki casni ljudi (znam da ih ima puno i nisam skeptik) dosli na ideju da je ovo nacin da se stane na putu kolektivnom sunovratu i odlucili da upozore na ono sto se desava oko nas.Poucena dosadasnjim istorijskim iskustvom koje bas nije lepo je da je uvijek iza slicnih i prihvatljivih i ljudski pitkih stvari stajala neka mocna interesna grupacija
ne mogu a da se ne zapitam sta dalje,da li ce ici korak dalje ka promjenama na bolje osim pojedinacne svijesti kod coveka i da li ce se prosiriti i na globalnom ti postulati o kojima pricaju jer postavlja se prosto pitanje : AKO SVI ODLUCE DA SMANJE ILI UNISTE SISTEM ODBRANE I SVOJU MONETU A ONI ZADRZE SVOJ ZLATNI NOVAC ONDA KADA GA PLASIRAJU OSTATKU PLANETE NEKA JE BOG NA POMOCI ...
Vase misljenje..
 
Tokom prepodneva umesto novina volim citati vase postove..i evo ovih dana odgledah ali ne umem sama naci odgovore,a cenila bih vasa misljenja..
http://www.zeitgeistmovie.com/add_serbian.htm
ne mogu da shvatim i proniknem ko stoji iza ovoga .Znam,ne mora stajati niko i moze se desiti da su neki casni ljudi (znam da ih ima puno i nisam skeptik) dosli na ideju da je ovo nacin da se stane na putu kolektivnom sunovratu i odlucili da upozore na ono sto se desava oko nas.Poucena dosadasnjim istorijskim iskustvom koje bas nije lepo je da je uvijek iza slicnih i prihvatljivih i ljudski pitkih stvari stajala neka mocna interesna grupacija
ne mogu a da se ne zapitam sta dalje,da li ce ici korak dalje ka promjenama na bolje osim pojedinacne svijesti kod coveka i da li ce se prosiriti i na globalnom ti postulati o kojima pricaju jer postavlja se prosto pitanje : AKO SVI ODLUCE DA SMANJE ILI UNISTE SISTEM ODBRANE I SVOJU MONETU A ONI ZADRZE SVOJ ZLATNI NOVAC ONDA KADA GA PLASIRAJU OSTATKU PLANETE NEKA JE BOG NA POMOCI ...
Vase misljenje..

Pa te mocne grupacije se ne mogu tek tako zaustaviti..u svetu je uvek bilo interesa i uvek ce ga biti...dok mi ovde se zaludjujemo kojekakvim sitnicama oni sve vise jacaju....do tacke kad ce postati ne zaustavljivi........
 
ма све је лепо у цајтгајсту
ал како обично бива, иза тога би лако могли стајати исти ови што су данас ти велики банкари
 
Ово горе је класична навлакуша . Још један покушај поробљавања комплетне цивилизације.
Све утопије имају исти циљ , а методи се малко разликују . Тако је било и са кумунизмом , фашизмом а сад са глобализмом . А ево и нових облика, нових понуда , обеђања , понуда . Ништа . А и поклапа се са једном теоријом о једној влади , једној валути, једној власти и популацији о само 500 милиона људи . А шта мислите , како ће побити 6 милијајрди људи . Иначе прича није нова
 
Ima na netu dokumentaraca Alex Jones-a americkog radio novinara, nema sta covek nije istrazio na temu zavere, najjaci mi je bio kada je krenuo da slatko napusava Majkl Mura po pitanju Kosova , usima nisam mogao da verujem,
 

Back
Top