Da li smo probirljivi?

nino1980

Obećava
Poruka
78
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)
 
Neki novi klinci. Neki novi klinci. Neki novi klinci. :)

Tajna je u gravitaciji. Gravitacija ne deluje linearno u vremenu. U početku ne deluje uopšte, ali vremenom počne da spušta stomake, goozove, podvoljke i druge mase.
Na kraju privlači čak i očne kapke.
Tajna je da biraš, a da ne uzimaš u obzir delovanje gravitacije. :eek:
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

ne nego kako vreme odmice to vise znas sta hoces (pa naravno da postajes zahtevniji)...a u to se uglavnom ne uklapa mnogo ljudi, a i ako se uklapa, desi se da se ti ne uklapas u ono sta oni zele....i tako:)
 
Neki novi klinci. Neki novi klinci. Neki novi klinci. :)

Tajna je u gravitaciji. Gravitacija ne deluje linearno u vremenu. U početku ne deluje uopšte, ali vremenom počne da spušta stomake, goozove, podvoljke i druge mase.
Na kraju privlači čak i očne kapke.
Tajna je da biraš, a da ne uzimaš u obzir delovanje gravitacije. :eek:

Izraziti silu gravitacije kao funkciju vremena... :lol: Genijalno... :super:
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom?
i kako nase bake imale obicaj da kazu 'probirac naidje na otirac'. 'bolje vrabac u ruci nego golub na grani'... sto si stariji zadrtiji postajes, osobenjak..i ajd se sad uklopi s nekim i nadji da ti sve odgovara :)
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

Pa zavisi ko ide u kom pravcu..ako zaglibi u samoci i ne radi na sebi..gubi samopouzdanje i onda je daj sta das..nije tacno da u biraca nema ebaca..sto dokazuju oni za lovu koji se prodaju svima redom ne birajuci
 
nego sta nego treba birati, daleko su manje sanse da se zeznem, a vece da cu naci bas to sto trazim
a sto se kriterijuma tice....
kako kod koga
vremenom kod nekoga kriterijum raste,
ali cini mi se da je daleko veci broj onih kod kojih sa godinama kriterijum opada
ja ga za sada drzim na istom nivou.....
 
Naravno da sam probirljiva. Probirljiva sam po pitanju svih stvari koje me okruzuju. Al' to ne znaci da imam nerealna ocekivanja.
Ljudi koji imaju nerealna ocekivanja u potrazi za partnerom, sebi onemogucavaju pronalazak istog i tako na neki nacin odlazu da se suoce sa svojim strahom od bliskosti.Sto vise covek ima kompleksa, sto je nesigurniji, vise trazi od drugih.
 
Naravno da sam probirljiva. Probirljiva sam po pitanju svih stvari koje me okruzuju. Al' to ne znaci da imam nerealna ocekivanja.
Ljudi koji imaju nerealna ocekivanja u potrazi za partnerom, sebi onemogucavaju pronalazak istog i tako na neki nacin odlazu da se suoce sa svojim strahom od bliskosti.Sto vise covek ima kompleksa, sto je nesigurniji, vise trazi od drugih.

Je.:)

Pravi muskarac od zene trazi samo da ga ne zayebava i da se voli torbat, sve ostalo dolija samo od sebe.:)
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

........mushkarci postaju vremenom probirljiviji a zene zbog otkucaja njihovog sata hvataju prvog ranjenog ili bolesnog gnua ,to su ti sve lavice ............:super:
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom?
Mislim da to nije tačno.
Moje iskustvo govori da mnoge osobe, pogotovo ženske, previše biraju u mladosti, pa onda kad ih biološki časovnik baci u cajtnot biraju partnera po principu "daj šta daš".
Tačno je da s godinama svako postaje svesniji sebe i onog što želi, tako da ima jasniju viziju onoga što bi voleo da ima, ali isto tako raste svest o tome da ništa nije idealno i savršeno, a samim tim raste i spremnost za kompromise.
Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

Pošto s godinama svako razvile odredjene navike, rituale i osobenosti, onda je izuzetno teško da se uklopi sa nekim drugim ko je takodje razvio neke svoje navike. Tu je potrebno baš puno puno tolerancije da bi veza uspela. Fizička privlačnost nije u prvom planu.
 

Back
Top