STA SVE IMATE OD STRIPOVA?

''Angus Young''

Aktivan član
Poruka
1.740
ja imam simpsonove, stripoteku,talicni tom,tom i dzeri:
SIMPSONOVI:
1.HOMER KOLOS
2.BOB SE VRATIO
3.SPRINFILDSKE PUME

STRIPOTEKA:
1.BROJ 855
2.BROJ 1033

TALICNI TOM:POLITIKA
1.TALICNI TOM PROTIV DZOSA DZEJMONA
2.PRUGA KROZ PRERIJU
3.BRACA DALTON
7.NA TRAGU BRACE DALTON
13.BRACA DALTON U KANADI
24.DZESI DZEJMS
28.KANJON APACA
30.LOVAC NA UCENE

ASTERIXOV:
1.GRAD BEZAKONJA
2.MALI DESPERADOS

BISER STRIP:
BEKSTVO BRACE DALTON
KALAMITI DZEJN
PUT U VAJOMING

TOM I DZERI:BROJ 10




sta vi imate.....
 
Da ne ulazim sad tačno u to šta sve imam, svemu u svemu, spisak broji oko 1200 stripova, od čega, verovali ili ne, nijedan jedini nije iz ZS ili LMS edicije. :D
Oko dve trećine čine Alan Ford-ovi u raznim izdanjima (i opet nisam sakupio sve što sam želeo :neutral:).
Ostatak su pretežno srpska i hrvatska izdanja strip albuma, ponešto izdanja na engleskom...i između ostalog, sva politikina izdanja Asterix-a...i da :roll: Taličnog Toma.
 
Da ne ulazim sad tačno u to šta sve imam, svemu u svemu, spisak broji oko 1200 stripova, od čega, verovali ili ne, nijedan jedini nije iz ZS ili LMS edicije. :D
Oko dve trećine čine Alan Ford-ovi u raznim izdanjima (i opet nisam sakupio sve što sam želeo :neutral:).
Ostatak su pretežno srpska i hrvatska izdanja strip albuma, ponešto izdanja na engleskom...i između ostalog, sva politikina izdanja Asterix-a...i da :roll: Taličnog Toma.

mozes mi napisati sta imas od talicnog toma?
 
To je nekad izlazilo, pa sam tad kupovao-doduse pre 6-7 godina bili su da se nadju u prodaji neki neprodati primerci TT,a znam da sam u Politikinoj prodavnici kupovao ukoricenog TT,po 5 brojeva,na zalost ta prodavnica vise ne radi-imas dosta tih TT kod Miroslava u AF,nema bas svih ali imao je dosta,ima i Asterixa,nikako da mi oni dodju na red za popunu kolekcije,stalno izlazi nesto novo
 
Eh da, sećam se da sam taman dovoljno kasno saznao za te ukoričene varijante Taličnog i propustio da ih nabavim. :dash: A i računao sam: "imam pojedinačne, šta će mi ukoričeni", ali moram priznati da su kao kolekcionarski item mnogo zahvalniji.
Nažalost, mislim da ih je sad gotovo nemoguće nabaviti. :(

E sad, ne mogu da se setim odakle mi oni crni omoti za po 5 primeraka Asterix-a?! Da li je to beše išlo uz Zabavnik ili se to kupovalo baš u toj politikinoj prodavnici?
 
To je nekad izlazilo, pa sam tad kupovao-doduse pre 6-7 godina bili su da se nadju u prodaji neki neprodati primerci TT,a znam da sam u Politikinoj prodavnici kupovao ukoricenog TT,po 5 brojeva,na zalost ta prodavnica vise ne radi-imas dosta tih TT kod Miroslava u AF,nema bas svih ali imao je dosta,ima i Asterixa,nikako da mi oni dodju na red za popunu kolekcije,stalno izlazi nesto novo

covece imali smo isti slucaj,neverovatno,i ja sam pre 6-7 godina kupio 5 komada politikinih talicnih tomova u politikinoj trafici........tacno se secam i koji su to bili,to su bili dzesi dzejms,braca dalton u kanadi,pruga kroz preriju i talicni tom protiv dzosa dzejmona, nazalost ovaj strip talicni tom protiv dzosa dzejmon sam izgubio pola stripa,posto mi je bio rasparen....ko je taj miroslav?
 
Miroslav drzi striparnicu Alan Ford,nalazi se na NBgd,mozes i telefonom da ga pozoves i pitas sve sto te interesuje,a salje i postom,covek je super za saradnju,evo ti link
www.alanford.co.yu
@ DeanSavage
pa moja kolekcija je malo sarena,ja imam 21 regularni sc album,a ostalih 20 sam kupio tako ukoricene,i bas mi je zao sto ih nemam sve u tom izdanju,mnogo su laksi i za cuvanje a i za kolekciju
 
Miroslav drzi striparnicu Alan Ford,nalazi se na NBgd,mozes i telefonom da ga pozoves i pitas sve sto te interesuje,a salje i postom,covek je super za saradnju,evo ti link
www.alanford.co.yu
@ DeanSavage
pa moja kolekcija je malo sarena,ja imam 21 regularni sc album,a ostalih 20 sam kupio tako ukoricene,i bas mi je zao sto ih nemam sve u tom izdanju,mnogo su laksi i za cuvanje a i za kolekciju

super samo sto ja ne zivim u beogradu........:roll:
 
Ja stalno narucujem od Miroslava,posto ni ja nisam iz Bg,pozovem,covek izracuna,kaze iznos,ja uplatim,i posle 2-3 dana stigne,a upakovano je super,nema sanse da se osteti,izuzetno sam zadovoljan poslovnoscu;sto se tice cena,Ludensov Boneli je 175 din,a za drugo ga pozovi,svaki dan od 10-20h,(011) 2134–758
 
Ja trenutno brojim oko 500 stripova(sto je po meni super jer sam poceo da ih skupljam i citam od jula prosle godine).I ja sam iz Cuprije,pa zovem ovog u Alan Fordu,i sve mi uvek stigne lepo zapakovano i uredno,2-3 dana od uplate para.

@jack white
Imam ja Talicnog Toma,nekih 5 brojeva,i planiram da ih prodam negde marta,pa ako si zainteresovan...
 

Back
Top