Zena u kancelariji

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li ste nekad bile toliko napaljene u toku radnog vremena (pogotovo kad vecina kolega ode kuci - vecernji sati) da bi dale prosecnom kolegi (o kojem ni ne mastate previse) da vas istorba, tako sto bi vam skinuo gacice do pola nogu i naguzio na stolu?
 
A jel mozze u nekoj drugoj pozi ili mora vako preko stola? A jel mora prosechni? Shta ako ostane onaj bolji? A kako da mi bude tok radnog vremena ako su vech svi otishli? Onda pre da kazzem pred kraj radnog vremena? A ako mi se zzuri kuchi? A ako se prosechni zzuri na utakmicu?
A el mozze bez gacha? A dokle che njegove spasti? A shta ako i inache ne biram, pa ne moram chekati shta che mi ostati posle radnog vremena? Ili ako biram pa odem ranije sa tim shto nije prosechan?
A shta ako ne radim u kancelariji? Shta ako sam autolimar?
Previshe pitanja, premalo vremena. :(
 
Mozze ako se popne na hoklicu. Mada se ne radi o niskim momcima, umeju oni da budu shmeje, vech o prosechnim. Znash oni: nit smrdi nit mirishe, nit visok nit nizak, ni plav ni crn, ni zabavan ni dosadan, ni bogat ni siromashan, ni pametan ni glup...oni shto se utope u boju zida, znash...
 
...podesava visinu stola i uvezbava pokret kojim u jednom potezu lisava kolezinicu gacha....a uto dolazi shef i kaze "e, super sto te nadjoh, moramo nesto hitno da uradimo bla bla bla" ....i onda ga zadrzi do 22h i posalje kuci smozdenog....
 

Back
Top