Da li je ovo normalno

radijator

Početnik
Poruka
18
Poceo sam da upraznjavam sex sa devojkom pre 20-ak dana! Prvi put je i njoj i meni! E, sad, posle prvog sexa ja svrsim za 20 sekundi, posle se ponovo kresnemo i to traje 1 min,onda treci put koji traje isto oko 1 min. Tako je bilo prvog puta, ali je i dalje tako, u cemu je stvar, da li je sve ovo normalno da sex traje toliko kratko, hvala svima, i veliki pozdrav!!!!
 
radijator:
Poceo sam da upraznjavam sex sa devojkom pre 20-ak dana! Prvi put je i njoj i meni! E, sad, posle prvog sexa ja svrsim za 20 sekundi, posle se ponovo kresnemo i to traje 1 min,onda treci put koji traje isto oko 1 min. Tako je bilo prvog puta, ali je i dalje tako, u cemu je stvar, da li je sve ovo normalno da sex traje toliko kratko, hvala svima, i veliki pozdrav!!!!
Ma samo koristite zaštitu i uživajte
 
a yebote...ti si od pocetka bila sex masina... :twisted:
aj pusti coveka...normalno je na pocetku...nije bitno koliko ima godina...sigurno da nije tvoje godiste....
jeste, normalno je...napaljen si ko zivotinja i to je to...prodje s vremenom...
a onda pocnes da kacis slike na net.... :lol:
 
Ma,opusti se.To je skroz normalno.Jos si i dobar.ima slucajeva kada tipovi ejakuliraju i pre nego sto ga ...Treba da prodje vreme i onda ce sve doci na svoje mesto.Muskarci koriste razne trikove da odloze ejakulaciju:brojanje,izvade ga pred kritican momenat,misle na jako ruzne osobe ili dogadjaje.Ja sam u jako dugoj vezi,pa se i mom decku ponekada desi da se tesko kontrolise.Zato sam zahvalna bogu sto ima jako ruznu ujnu koju ne voli,pa kada dodje nepozeljan trenutak ja ga samo podsetim na njenu lepotu i delove njenih ekstremiteta i tada sve bude u redu.
 
radijator:
Poceo sam da upraznjavam sex sa devojkom pre 20-ak dana! Prvi put je i njoj i meni! E, sad, posle prvog sexa ja svrsim za 20 sekundi, posle se ponovo kresnemo i to traje 1 min,onda treci put koji traje isto oko 1 min. Tako je bilo prvog puta, ali je i dalje tako, u cemu je stvar, da li je sve ovo normalno da sex traje toliko kratko, hvala svima, i veliki pozdrav!!!!

Vezbaj u toku masturbacije. Rekao bih ti tehniku, ali se bojim da ce mi ukrasti patent. ;) Ne bi preporucio da mislis na nekog ko je uzasno ruzan. Nikad nisam imao takve tripove. Pretpostavljam da te to stavlja i u lose raspolozenje... Ma, pokusaj to da izbegnes...

Kazi samo da li tako kratko i masturbiras. Ali, nije to toliko vazno. Ako si jako mlad, uvezbaces tokom vremena...
 
slayer:
Ma,opusti se.To je skroz normalno.Jos si i dobar.ima slucajeva kada tipovi ejakuliraju i pre nego sto ga ...Treba da prodje vreme i onda ce sve doci na svoje mesto.Muskarci koriste razne trikove da odloze ejakulaciju:brojanje,izvade ga pred kritican momenat,misle na jako ruzne osobe ili dogadjaje.Ja sam u jako dugoj vezi,pa se i mom decku ponekada desi da se tesko kontrolise.Zato sam zahvalna bogu sto ima jako ruznu ujnu koju ne voli,pa kada dodje nepozeljan trenutak ja ga samo podsetim na njenu lepotu i delove njenih ekstremiteta i tada sve bude u redu.

samo se ti igraj,pa kad ti decko postane impotentan... :D
 
krvolok:
Gazdarica:
MisterRomantik:
Zamisljaj Hanku Pavlov dok to radite-odlozices ejakulaciju,veruj mi!
Ko je Hanka PAVLOV...??? :shock: :? :shock:
Stvarno, ko je Hanka Pavlov, nekako mi izgledalo poznato ime, kad sam, letimicno, procitao, a sad kad vidim da i iskusniji i pametniji nemaju pojma, sto da i ja ne pitam ! Dakle, ko je to ?
... u tome i jeste fora! NIJE VAŽNO ko je Hanka Pavlov :) Vidiš kako je Gazdarica :shock: :? :shock: ... a i ti si "zastao" da pitaš! :idea: :arrow: ODLAGANJE USPEŠNO OBAVLJENO 8)
 
iluzionista:
radijator:
Poceo sam da upraznjavam sex sa devojkom pre 20-ak dana! Prvi put je i njoj i meni! E, sad, posle prvog sexa ja svrsim za 20 sekundi, posle se ponovo kresnemo i to traje 1 min,onda treci put koji traje isto oko 1 min. Tako je bilo prvog puta, ali je i dalje tako, u cemu je stvar, da li je sve ovo normalno da sex traje toliko kratko, hvala svima, i veliki pozdrav!!!!

Vezbaj u toku masturbacije. Rekao bih ti tehniku, ali se bojim da ce mi ukrasti patent. ;) Ne bi preporucio da mislis na nekog ko je uzasno ruzan. Nikad nisam imao takve tripove. Pretpostavljam da te to stavlja i u lose raspolozenje... Ma, pokusaj to da izbegnes...

Kazi samo da li tako kratko i masturbiras. Ali, nije to toliko vazno. Ako si jako mlad, uvezbaces tokom vremena...
Sto se tice masturbacije ona traje duze, nekad 2 min, nekad 15 minuta! Zavisi! Hvala svima puno na odgovorima!
 
Ma boli te uvo što svršavaš brzo, pa ne yebeš za ocenu.

Važan detalj, a to mislim da niko nije primetio, je što možeš tri puta za redom (još kad bi bilo bez vađenja).
Samo ti nastavi da redovno vežbaš sa devojkom, odnos će se produžiti sam po sebi.
Nema kome nije.
 
sto rece kolega pa ne ***** za ocenu :lol:
samo vi nastavite sa treninzima doci ce te do prave forme,verovatno ste oboje prestraseni,probajte da se opustite totalno i da razmisljate samo jedno o drugom
a sve ostalo ostavite za posle. :wink:
 
radijator:
iluzionista:
radijator:
Poceo sam da upraznjavam sex sa devojkom pre 20-ak dana! Prvi put je i njoj i meni! E, sad, posle prvog sexa ja svrsim za 20 sekundi, posle se ponovo kresnemo i to traje 1 min,onda treci put koji traje isto oko 1 min. Tako je bilo prvog puta, ali je i dalje tako, u cemu je stvar, da li je sve ovo normalno da sex traje toliko kratko, hvala svima, i veliki pozdrav!!!!

Vezbaj u toku masturbacije. Rekao bih ti tehniku, ali se bojim da ce mi ukrasti patent. ;) Ne bi preporucio da mislis na nekog ko je uzasno ruzan. Nikad nisam imao takve tripove. Pretpostavljam da te to stavlja i u lose raspolozenje... Ma, pokusaj to da izbegnes...

Kazi samo da li tako kratko i masturbiras. Ali, nije to toliko vazno. Ako si jako mlad, uvezbaces tokom vremena...
Sto se tice masturbacije ona traje duze, nekad 2 min, nekad 15 minuta!

Onda ti nista ne fali... Mozes eventualno da pokusas prvo da nju uzbudis, ali to je jako tesko s obzirom da ste oboje neiskusni. Ti ne bi znao sta da radis, a ona bi se stidela da te pusti u najintimniji deo... Sve u svemu dobar je savet sa disanjem duboko. Udahni duboko i snazno i zastani od 2-5 sekundi kad god osetis da se priblizava erekcija... Eksperimentisi sa ovim i videces da uspeva... Probaj prvo sa masturbiranjem...
 

Back
Top