PRINCEZA NA POKLON

boledora

Zainteresovan član
Poruka
194
Ona je stara oko mesec dana, bice malog rasta ali jake konstitucije. Pronadjena na ulici kako cvili na kisi. Lepo je negovana i jako zivahna. Ako je neko zainteresovan nek se javi na 064 288 78 64
 
Poslednja izmena:
Evo nekih slika koje mogu da vide i oni koji nisu registrovani na forumu >


HPIM1503-1.jpg


HPIM1499-1.jpg


HPIM1504-1.jpg


DSC00345-1.jpg
 
Pa malena je vracena... trebala je da bude kod mene samo nedelju dana, posto su novi vlasnici isli na put. Taj dan kad su mi je trebali doneti njoj nije bilo dobro. A vakcinisana je bila tada pre nedelju dana. Odveli su je kod veta, ustanovili su nervni oblik stenecaka. Sad je kod mene, lecimo je, bori se, ali su sanse jako, jako male. Svaki dan mi izgleda sve losije. Oni je ne zele nazad, cak i ako se izvuce... Jutros je bila skroz hladna ,danas se opet malo ugrejala... Pokusavamo sve sto mozemo ali stvarno je mnogo mala da se izbori sa ovako necim...
 
Znam da se jedno kuče iz bloka 70 izvuklo od štenećaka terapijom ozonom ili kiseonikom. Neka veterinarka iz tog bloka je tada to primenila pošto to,koliko sam ja shvatila nije uobičajena metoda, nego je ona u Italiji to radila. Kučetu niko nije davao šanse i ipak se izvukla zahvaljujući toj terapiji.
To je kuca moje poznanice, i nisam upamtila detalje, ali ipak da napišem.. :neutral:
Držim fige.
 
Otvoreni smo za sve predloge, ako mozes sto pre da ostavis neki broj telefona ili bilo kakav kontakt, posto njoj vreme izmice. Nadam se da nije mnogo skupo, posto smo vec potrosili dosta novca i zaduzili se... Nadamo se da ce se malena izvuci, bori se vec toliko dana.
 

Back
Top