POMOC OKO AD-AWARE 6
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: POMOC OKO AD-AWARE 6

ANA-POCETNICA
    Guest

Podrazumevano POMOC OKO AD-AWARE 6

Cao narode.Imam jedan mali problemcic.Pre pola sata sam instalirala ad-aware 6.Kada sam skenirala racunar pokazalo mi je mnogo toga.Probala sam taj krs da obrisem ali posle ponovnog skeniranja odredjene stvari se vracaju.U cemu gresim i sta da ucinim da ocistim "masinu".Imam AV pc-cillin i ZONE ALARM.Imam i blesavog trojanca START PAGE 6.Hvala vam unapred :wink:

vrbicaboss
    Guest

Podrazumevano

Ana i ja imam isti program koji uklanja SAMO spijunske programe koji su ti upali u masinu, i kod mene radi ok. Po meni ti treba da uklonis trojanca nekim programom za to ( ja koristim STINGER ), koji ce ti resiti taj problem i ukloniti ga zauvek. Drugo moras bazu dopunjavati bar jednom nedeljno tako da ti nece vracati obrisane stvari nazad. A, ako i to ne pomogne najbolje da reinstaliras sistem.

lovac_bg
    Guest

Podrazumevano da

Prvo uradi; check for updates nov,START,perform smart system-scan,next,SKENIRA,ako se pojavi bubica,next,cekiraj sve i brisi....

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano POMOC OKO AD AWARE 6

Citat Original postavio vrbicaboss
    Ana i ja imam isti program koji uklanja SAMO spijunske programe koji su ti upali u masinu, i kod mene radi ok. Po meni ti treba da uklonis trojanca nekim programom za to ( ja koristim STINGER ), koji ce ti resiti taj problem i ukloniti ga zauvek. Drugo moras bazu dopunjavati bar jednom nedeljno tako da ti nece vracati obrisane stvari nazad. A, ako i to ne pomogne najbolje da reinstaliras sistem.

Ako je trojanac njega ne brise adware a i neki anti virusni programi, ucitaj neki ANTI TROJAN ima i ovde neki valjda 5,5 on ce to lepo da resi!

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: POMOC OKO AD-AWARE 6

Citat Original postavio ANA-POCETNICA
    Cao narode.Imam jedan mali problemcic.Pre pola sata sam instalirala ad-aware 6.Kada sam skenirala racunar pokazalo mi je mnogo toga.Probala sam taj krs da obrisem ali posle ponovnog skeniranja odredjene stvari se vracaju.U cemu gresim i sta da ucinim da ocistim "masinu".Imam AV pc-cillin i ZONE ALARM.Imam i blesavog trojanca START PAGE 6.Hvala vam unapred :wink:
    Kada adware zavrsi skeniranje idi nadalje pa oznaci sve sto je nasao pa dilit pa klik na karantin pa oznaci to u karantinu pa opet dilit i nema vise nista!

Havoc
    Guest

Podrazumevano gost

Ako hoćeš pravu zaštitu skini pro verziju,
    i moraš kombinovati više takvih programa,kao što su :spy sweeper,pest patrol.spy hunter...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ponekad imam utisak da su te gamadi gore i od samih opasnih virusa.. Testiram kojesta a najvise te programe za zastitu i ad-aware se pokazao mada nije mala neka velika ni drugima.. Dalje.. Najbolje po meni skeniranje je u SAFE MODU.. Zasto? Pa iz prostog razloga sto kada se podigne safe mode podigne se minimum komponenti koje sistem trazi i sve te gamadi tada miruju tako da programi koje koristis za ciscenje moguu mirno odraditi posao..

A po mojim nekim eto testovima mada vjerujem da ima i boljih a ima ih sigurno znalaca ja preporucujem sledece:
    ZA obicnog korisnika:
    1. Norton ili AVAST (u svakom slucaju jaci AVP)
    2. ZOne ALarm (mislim dovoljno za obicnog korisnika(
    3. AD-Aware 6..
    Kombinacijom ova tri programa je obican korisnik relativno dobro zasticen..
    Poz.

Slične teme

1. Ad-Aware Help!!!!
    Autor Organic u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.12.2005., 22:23
  2. Ad aware
    Autor savai90 u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.02.2005., 18:08
  3. Ad aware
    Autor Paranoik - pocetnik u forumu Softver