Посланик, дивљак, из СРС ударио колегу из СНС!

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
Народни посланик, заправо дивљак, из Српске радикалне странке, извесни идиот Србољуб Живановић, данас је на степеништу у скупштинском холу песницом ударио народног посланика Српске напредне странке, Игора Бечића. Човек је у ургентном центру.
Иначе тај Живановић је лудак који ко шта ради псује комплетне фамилије народних посланика.
Тадићу, да ли си сада срећан што твоји коалициони партнери раде овакве ствари и што нам је Скупштина данас оваква каква јесте!!!???
 
Radikali preterase sve mera a JA, nekada njihov simpatizer i pristalica, trazim da se zabrani svaka njihova dalja aktivnost. Takvo silejdzistvo odavno nije zabelezeno ni u jednom parlamentu.
Uz sve to i taj nekakav nazovi poslanik Zivanovic vredja sve redom i eto pre nekog vremena napao izvesnog Becica iz SNS koji je zavrsio u Urgentni centar/ Ako je to istina odmah APS za tog manijaka jer mu to nije prvi put.
 
Skupština: Radikal razbio nos naprednjaku!
Cetvrtak, 12. februar 2009. 16:58


Poslanik Srpske radikalne stranke (SRS) Srboljub Živanović udario je u Skupštini Srbije poslanika naprednjaka Igora Bečića, zbog čega je predsednica Slavica Đukić-Dejanović odredila polučasovnu pauzu.

Oko 16 sati u skupštinsku salu su ušli šef poslaničkog kluba Napred Srbijo Tomislav Nikolić i poslanik Igor Bečić kome je bio krvav nos, a novinarima je rečeno da ga je udario radikal Živanović.
 

Prilozi

  • v124427p0.jpg
    v124427p0.jpg
    56,9 KB · Pregleda: 14
Народни посланик, заправо дивљак, из Српске радикалне странке, извесни идиот Србољуб Живановић, данас је на степеништу у скупштинском холу песницом ударио народног посланика Српске напредне странке, Игора Бечића. Човек је у ургентном центру.
Иначе тај Живановић је лудак који ко шта ради псује комплетне фамилије народних посланика.
Тадићу, да ли си сада срећан што твоји коалициони партнери раде овакве ствари и што нам је Скупштина данас оваква каква јесте!!!???

Pobiše se mačori zbog ribe.:manikir:
 
Не млате се међусобно, већ поједини посланици из редова СРС се понашају силеџијски, а све уз благослов режима који не санкционише такво понашање тих људи. Е то је поента. Ово је кап која је прелила чашу!
 
Народни посланик, заправо дивљак, из Српске радикалне странке, извесни идиот Србољуб Живановић, данас је на степеништу у скупштинском холу песницом ударио народног посланика Српске напредне странке, Игора Бечића. Човек је у ургентном центру.
Иначе тај Живановић је лудак који ко шта ради псује комплетне фамилије народних посланика.
Тадићу, да ли си сада срећан што твоји коалициони партнери раде овакве ствари и што нам је Скупштина данас оваква каква јесте!!!???

ma jok bre....*oklizn'o se na koru banane!!!:evil:

ps.DA BOG DA OCHI POVADILI

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Не оправдавам потез али барем је ударио на мушкарца, за разлику од Николића који само жене уме да вређа. Прво нека се сети колико је пута довикивао Наташи Јовановић да је к.урва док је говорила, па онда нека се згражава и напушта седницу. Олош!

П.С. А колеги радикалу слободно могу да узму мандат ако докажу, не браним га ни најмање.
 
Skupština: Radikal razbio nos naprednjaku!
Cetvrtak, 12. februar 2009. 16:58


Poslanik Srpske radikalne stranke (SRS) Srboljub Živanović udario je u Skupštini Srbije poslanika naprednjaka Igora Bečića, zbog čega je predsednica Slavica Đukić-Dejanović odredila polučasovnu pauzu.

Oko 16 sati u skupštinsku salu su ušli šef poslaničkog kluba Napred Srbijo Tomislav Nikolić i poslanik Igor Bečić kome je bio krvav nos, a novinarima je rečeno da ga je udario radikal Živanović.
-svoj kamen u svoju glavu-
 
Па тај Живановић је Јоргованки причао како је ***** са станице, оној цури из Сремске Митровице је нудио паре за сексуалне услуге и ти сада си као жена са ставом па причаш неком нешто. Тома то никада није рекао гуски Наташи Јовановић. А ја је одлично познајем и знам колики је лажов. Причала је некада како не излази из Томине куће, како му шета унуке, гледа са њим утакмице, а сви смо знали да лаже. Тако и ово лаже. Али зато Бечићев нос јасно показује шта ради СРС!
 
Народни посланик, заправо дивљак, из Српске радикалне странке, извесни идиот Србољуб Живановић, данас је на степеништу у скупштинском холу песницом ударио народног посланика Српске напредне странке, Игора Бечића. Човек је у ургентном центру.
Иначе тај Живановић је лудак који ко шта ради псује комплетне фамилије народних посланика.
Тадићу, да ли си сада срећан што твоји коалициони партнери раде овакве ствари и што нам је Скупштина данас оваква каква јесте!!!???

image002.jpg
 
Па можда би се ти задовољила очи да се неком изваде. То што је човек у ургентном центру изгледа ти није довољно!

A što je u urgentnom centru? Zato što mu je krvav nos? Zato se ne ide u urgentni. Odveli su ga verovatno da naprave još veći cirkus i dramu, drugog razloga nema.

Radikalu koji se tuče (Živanović) treba oduzeti mandat ali pre toga treba oduzeti Tomi Nikoliću jer on tu ženu zaista vređa U SKUPŠTINSKOJ SALI a ovi su se barem tukli kod lifta a ne na oči naroda.

Ustvari najbolje da svih 70 i nešto lepo isteraju i mi srećni :klap:
 
Зато што има и још неке повреде. Али тебе то не занима. А најбоље би било да владајућа већина буде изабечена напоље, јер Тадић намерно ствара атмсферу овог хаоса, с обзиром да само у њему уме да плива. А за то му посланици СРС екстра помажу!
 
Зато што има и још неке повреде. Али тебе то не занима. А најбоље би било да владајућа већина буде изабечена напоље, јер Тадић намерно ствара атмсферу овог хаоса, с обзиром да само у њему уме да плива. А за то му посланици СРС екстра помажу!

Zanima me. Evo moji sa RTS su koliko znam otišli putem urgentnog pa ću čuti u Dnevniku šta mu tačno fali. A vladajuću većinu nemaju odakle da izbace - ljudi pametni pa ne dolaze, ostavili seljake da se svađaju.
 
Па тај Живановић је Јоргованки причао како је ***** са станице, оној цури из Сремске Митровице је нудио паре за сексуалне услуге и ти сада си као жена са ставом па причаш неком нешто. Тома то никада није рекао гуски Наташи Јовановић. А ја је одлично познајем и знам колики је лажов. Причала је некада како не излази из Томине куће, како му шета унуке, гледа са њим утакмице, а сви смо знали да лаже. Тако и ово лаже. Али зато Бечићев нос јасно показује шта ради СРС!

Где је он то рекао? Има ли можда доказа? Ако имаш слободно постави, баш бих волела да видим када се то десило. Нажалост немаш, као што немаш ни доказа да Тома није причао све и свашта Наташи. И ја њу одлично знам и знам да у овом случају не лаже, исто као што ни Тома није лагао када је рекао да је увек био против туча у СРС. Он можда није за физичко разрачунавање али вербално много воли да вређа, посебно жене.

За ово што је она рекла да јој Тома говори доказа итекако има, чуло је милион пута пола скупштинске сале и да је паметна тужила би га за све те увреде (нажалост није). Да ли ће Славица Ђукић реаговати - остаје да се види али верујем да ће сада истерати ту причу до краја.

А да ли она лаже или не - говори чињеница да се сваки пут када му даје реплику обраћа његовој породици. Зашто то ради? Онако из зезања или можда има неки разлог за то? Можеш ти њу да оптужујеш да лаже до сутра али да сте ви у СНС људи прво би се Томислав Николић извинио њеној мајци за своје понашање па онда све остало. Она са његовима нема проблем, за разлику од Николића који избегава да сретне њеног брата кад оде у Крагујевац, а он најбоље зна зашто је то тако.
 

Back
Top