Kartica za PINK TV

SAS19

Zainteresovan član
Poruka
240
Molio bih nekoga da mi pomogne oko sledeceg:
Postoji li originalna kartica za Pink TV paket, koja je mimo Total TV-a. To mi treba da koristim u inostranstvu na resiveru Dream Box DM800HD PVR. Inace koristim CS ali u poslednje vreme to ne ide kako treba (dosta korisnika, a malo kartica). Unapred se izvinjavam za temu, ako vec postoji, jer nisam pogledao sve detaljno.
Hvala
 
Naravno da postoji.To je irdeto kodiranje i kosta oko 220e godisnje za onih 10-ak kanala. Pink se inace gleda i sa gamma card koja kosta oko 80 e pa mozes da razmotris i tu varijantu... a sto se cs-a tice pink radi odlicno i na distanci 3 tako da je nesto drugo u pitanju kod tebe.. ili je server jako los ili je problem u emulatoru koji koristis. Imam i ja 800hd i na njemu gbox ne valja ,predji na cccam i sve ce da radi kako treba ;)
 
Naravno da postoji.To je irdeto kodiranje i kosta oko 220e godisnje za onih 10-ak kanala. Pink se inace gleda i sa gamma card koja kosta oko 80 e pa mozes da razmotris i tu varijantu... a sto se cs-a tice pink radi odlicno i na distanci 3 tako da je nesto drugo u pitanju kod tebe.. ili je server jako los ili je problem u emulatoru koji koristis. Imam i ja 800hd i na njemu gbox ne valja ,predji na cccam i sve ce da radi kako treba ;)

Jedno pitanje od mene.Dali te gama kartice mogu da rade na Dreambox 7000s mislim da otvore Pink
 

Back
Top