Srbija skinula zastavu Kosova u sred Tirane!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.711
Delegacija Srbije uspela je da izdejstvuje da se na sastanku dve organizacije civilnih avijacija u Tirani ukloni zastava Kosova, objavio je danas prištinski dnevnik Koha ditore.

http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=34447&kategorija=Politika

Svaka cast,svaka cast.

xexexe..................xixixixi..........XOXOOXOXO :mrgreen:

Jos da se srusi skenderov spomenik i stavi neki po nasoj zelji i to je to :mrgreen:

Ne znam da li je tema bila ako jeste izvinite.
 
Delegacija Srbije uspela je da izdejstvuje da se na sastanku dve organizacije civilnih avijacija u Tirani ukloni zastava Kosova, objavio je danas prištinski dnevnik Koha ditore.

http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=34447&kategorija=Politika

Svaka cast,svaka cast.

xexexe..................xixixixi..........XOXOOXOXO :mrgreen:

Jos da se srusi skenderov spomenik i stavi neki po nasoj zelji i to je to :mrgreen:

Ne znam da li je tema bila ako jeste izvinite.

Tako to radi neko kome je stalo!!:ok::ok::)
 
Au, majku mu, šta radi žuta bagra po svetu. Blamiraju nas na svakom koraku... Ček? Ahaaaa, ovo je dobro, ok onda. Bravo naši, samo napred, tako treba....

A ko je bio u toj delegaciji? Neki Radikal? Naprednjak? Deesesovac? Da nije SPS-ovac?

e dalibore ajd ne kaki majke ti
koji je bre tebi covece..pa svako normalan se takvoj stvari raduje..sta odmah prozivash...ko sad Srbiju deli na dve...ja?
 
e dalibore ajd ne kaki majke ti
koji je bre tebi covece..pa svako normalan se takvoj stvari raduje..sta odmah prozivash...ko sad Srbiju deli na dve...ja?

Ma bre, moram malo da seirim nad ovim. Kako se sad "žuta bagra" svojata u "dobrim delima". Fala Bogu dragom da je ovo dobra stvar, ali niko ne pominje da je to DS delegacija. Vidiš kakvo licemerje vlada. Ja ne delim nikog (znaš da sam ja za ujedinjenje i prisajedinjenje), nego natrljavam na nos ovima "pametnima"...
 
Shta je bre bilo,vish da bijemo i bez vojske :mrgreen:

Ма, ја зато када идем до Прилужја, комби набаци завесе...и гази 100 на сат кроз шиптарију...важно је да је Тадић скино заставу...а што Србе и даље убијају на КиМ-у..није релевантно!
:thumbdown:
 
Ма, ја зато када идем до Прилужја, комби набаци завесе...и гази 100 на сат кроз шиптарију...важно је да је Тадић скино заставу...а што Србе и даље убијају на КиМ-у..није релевантно!
:thumbdown:

Za to je Tadic kriv.
 

Back
Top