Моја земља Црна Гора и Србија

monteadriatico

Početnik
Poruka
11
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg
 

Prilozi

  • Kralj_Nikola.jpg
    Kralj_Nikola.jpg
    34,6 KB · Pregleda: 3
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg

Pozdrav i tebi !!!!!!!!!!!

:klap::klap::klap:
 
Banana rezim u Podgorici je priznao Kosovo ali mi ne zaboravljamo hrabre crnogorce koji su objavili rat Austrougarskoj zbog Srbije .I uvek sa nama delili dobro i zlo.
A vi imate priliku na sledecim izborima pa kaznite bandu.

Ja koliko vidim, opozicija uopste ne zeli izbore.
Ovo je cudo nevidjeno, u svim zemljama svijeta, opozicione partije jedva cekaju izbore, a u Crnoj Gori opozicija ne zeli izbore. Zbog cega li je to tako?:think::lol:
 

Back
Top