eRepublik i Renesansne Kraljevine

Ma ne brinite necemo zauvijek biti pod Hrvatskom kontrolom. Kao sto rekoh neki dan, prava igra tek sad pocinje. Uzmite sad primjer Austrije, ona i Njemacka su se ujedinili ali je Njemacka izigrala povjerenje PEACE te je pristupila na stranu ATLANTIS-a. Sada sve clanice PEACE su poslale vojnike u Njemacku i polako ali sigurno oslobadjaju Austriju, regiju po regiju. U ostalom Srba u igri ima oko 2000 i uz pomoc drugih drzava mozemo ili da uradimo TO u Hrvatskoj ili uz njihovu pomoc da oslobadjamo Srbiju

Dok se Srbi sloze u erepublici ce da prodje 200 godina.
Ali opet mozda grijesim.
 
E a ja kad to kažem ispadam oštar, izdajnik i slično :)

eSrbija je konačno dobila epredsednika po mojoj meri a mislim da bi svi mogli da se ponose izborom. Za sada obećava. Sada je pred nama trnovit put na kome trebamo da mu pognemo da zemlju ivuče iz krize u kojoj ju je zatekao i da opravda očekivanja koja svi od njega imamo. Nadam se da će u tome uspeti a ja ću mu uvek biti na raspolaganju i kao vojnik i pao političar i kao budući biznismen jednog dana :-)
 
E a ja kad to kažem ispadam oštar, izdajnik i slično :)

eSrbija je konačno dobila epredsednika po mojoj meri a mislim da bi svi mogli da se ponose izborom. Za sada obećava. Sada je pred nama trnovit put na kome trebamo da mu pognemo da zemlju ivuče iz krize u kojoj ju je zatekao i da opravda očekivanja koja svi od njega imamo. Nadam se da će u tome uspeti a ja ću mu uvek biti na raspolaganju i kao vojnik i pao političar i kao budući biznismen jednog dana :-)

Upravo tako
 

Back
Top