Bolje da ljulja nego da zulja!!!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: Bolje da ljulja nego da zulja!!!

Ističe se Only Marko now (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Thumbs down Bolje da ljulja nego da zulja!!!

Zdravo zivo i vozdra svima! Pre 100 godina,zene su obracale paznju na svoju kilazu. Pre 50 godina,i muskarci su im se pridruzili. Pre 10 godina,zene su postale caknute razmisljajuci o svojoj kilazi. Ove godine...one su skroz otkacile povodom toga.
    Pitanje ove teme je:
    ZASTO...za ime Boga,zene postaju toliko opsednute svojom kilazom?

Prva recenica koju mi sestra kaze kad ustane ujutru je ni manje ni vise nego:
    -Vidi kolika mi ******!
    (a svakodnevno joj stizu flert poruke na Facebook-u)
    Vidim se sa drugaricom u kaficu,ovako tece razgovor:
    -Caos.
    -Caos,Marko. Sta radis? Boze kako si se ti popravio,vidi mene,debela kao krava.
    (a devojka nema 30 kg sa krevetom)

To su samo dva primera a imam jos dosta,nego me mrzi da kuckam. Dakle,ako ima neko u ovom ''normalnom'' svetu,ko zna odgovor na moje pitanje,ja ga molim da mi odgovori.
    Cuvajte se stvari koje mozete da kontrolisete.Bog ce vas cuvati od onih koje ne mozete.

Primećen član *valentina* (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Bolje da ljulja nego da zulja!!!

ja mislim da je to opterecenost i mozda nesigurnost, kompleksi....jer iako sam devojka uzasno me nerviraju takve price...moram da smrsam, drzim dijetu....

Bulletdodger nije na forumu
    Aus dem Paradies, das Cantor uns geschaffen, soll uns niemand vertreiben können.
    Iskusan Bulletdodger (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Primecujem tu tendenciju da ima sve vishe ili debelih ili pretankih zhena , a kod mushkih ili kreatinom napumpanih teretanaca ili debeljana .
    Gde ide ovaj svet
    ...Meine Seele selber ist diese Flamme:
    unersättlich nach neuen Fernen .

Aktivan član Dalijeva Gala (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

globalizacija i marketing su poremetile vrednosti u danasnjem drustvu.
    Svi smo mi mrtvi samo se redom sahranjujemo.

Iskusan Shibby MC (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Nemaju pametnija posla... velika stopa ne zaposlenosti pa moraju necime da se zanjimaju!!!
    Sve sto sam ikad voleo hladni vetar sudbine mi odneo!!!
    Shibby MC #13
    يشقنخ

Iskusan dess (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    82
    Reputaciona moć
    175

ribe moraju da vode računa o kilaži..ne pretjerano da budu mršave, ali debeljuce niko ne voli..živjela marketinška era i glorifikacija izgleda!!!
    Toleranz ist ein Beweis des Mißtrauens gegen ein eigenes Ideal.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Aktivan član Dalijeva Gala (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

dess je odgovorio na sva pitanja.mozete da zakljucate temu...
    Svi smo mi mrtvi samo se redom sahranjujemo.

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Ja nemam vremena da mislim o tome ;p
    ali čim se teško krećem i brekćem posle 10 metara skontam da sam se ugojila i onda se malo potrudim i to ode...blabla
    haberin yok; affettim seni.

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Ја сам о томе већ писала али поновићу...то све раде медији...све глумице су ко мотке, све манекенке су ко мотке...већина познатих личности су ко мотке (да не кажем страшила) и шта видимо...да су успешне да их сврставају у нај рибе..да им се удварају најзгоднији момци, да се добро удају. И онда девојка помисли па и ја све то желим и наравно види да је то тренд и почне да држи дијету.
    Оно најгоре у томе је што су све крајности, баш гледам градом, или су мршаве или дебељуце које боли уво, а не ваља ни једно ни друго.
    Мени се свиђа оно доба када су све девојке биле природне и различите. Данас се труде да се не разликују да имају све велике груди, напумпана уста...исту дужину косе ако је та модерна све је имају, ако је модерна нека боја све се офарбају у ту боју. Нема уноса (част изузецима има их али мало) свога печата. Тако је сада модерно да буду мршаве и ето све се труде да прате тренд...
    Ево примера Кејт Винслет, сигурно сте гледали или њен овај нов филм или сте је видели на тв-у како прича у вези тог новог филма, ослабила је јер Холивуд то захтева од глумица, не могу добити улогу ако нису мршаве. И она је ослабила и за неки дан ће бити поново Титаник на тв-у па погледајте разлику у лицу. То више није она особа, некако јој лице поружнело, обрве се приближиле очима...не личи на себе ону нормалну Кејт, каква вероватно јесте, да је не терају да буде оно што није.
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Iskusan dess (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    82
    Reputaciona moć
    175

nemoj bre Borketa da odvlačiš djevojke od dijete
    Toleranz ist ein Beweis des Mißtrauens gegen ein eigenes Ideal.

Elita kalis (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    219

Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Oximoron Pogledaj poruku
    Ja volim kad malkice kipi sa strane al ti ga brale pretera.
    Cuvajte se stvari koje mozete da kontrolisete.Bog ce vas cuvati od onih koje ne mozete.

Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio BORKETA Pogledaj poruku
    Ја сам о томе већ писала али поновићу...то све раде медији...све глумице су ко мотке, све манекенке су ко мотке...већина познатих личности су ко мотке (да не кажем страшила) и шта видимо...да су успешне да их сврставају у нај рибе..да им се удварају најзгоднији момци, да се добро удају. И онда девојка помисли па и ја све то желим и наравно види да је то тренд и почне да држи дијету.
    Оно најгоре у томе је што су све крајности, баш гледам градом, или су мршаве или дебељуце које боли уво, а не ваља ни једно ни друго.
    Мени се свиђа оно доба када су све девојке биле природне и различите. Данас се труде да се не разликују да имају све велике груди, напумпана уста...исту дужину косе ако је та модерна све је имају, ако је модерна нека боја све се офарбају у ту боју. Нема уноса (част изузецима има их али мало) свога печата. Тако је сада модерно да буду мршаве и ето све се труде да прате тренд...
    Ево примера Кејт Винслет, сигурно сте гледали или њен овај нов филм или сте је видели на тв-у како прича у вези тог новог филма, ослабила је јер Холивуд то захтева од глумица, не могу добити улогу ако нису мршаве. И она је ослабила и за неки дан ће бити поново Титаник на тв-у па погледајте разлику у лицу. То више није она особа, некако јој лице поружнело, обрве се приближиле очима...не личи на себе ону нормалну Кејт, каква вероватно јесте, да је не терају да буде оно што није.
    A mislis da sve te glumice i manekenke zive divne zivote? Koliko zivotnih zadovoljstava su morale da se odreknu? Koliko njih je imalo najjace frajere i na kraju umrle kao usedelice?Batali bre to. Ja sam tip koji kad vidi lepu devojku pomisli ''hocu da mi rodi dete'' a ne ''hocu da je po...sedujem''. Al to sam samo ja. Ma hajde.Koliko je devojaka izgubilo svoje zivote(metaforicki govoreci,a i u pravom smislu),koristeci svakakve dijete i preparate za mrsavljenje? Ono sto treba da se desi je da muskarci prestanu da se ponasaju kao svinje a zene prestanu da se truju svakakvim preparatima.
    O Moj Boze,pozeleo sam nemoguce.

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

o ovome na zenskom kutku vec ima tema....barem mislim da ima....ali evo....koleginica/e neka me isprave ...one bolje znaju

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio BORKETA Pogledaj poruku
    Ne postoji doba kada su sve žene želele da budu prirodne i različite. Na francuskom dvoru ako je jedna imala perje u kosi, sve su ganjale pernatu živinčad da i one umetnu jedno. Šta nosi kraljica, to kopiraju dvorkinje. Kud jedna guska, tu i ostale.... Naravno, individualnosti i u mišljenju i u načinu odevanja bilo je i pre deset vekova u istoj razmeri kao i sada. I neće se mnogo šta promeniti ni u budućnosti....
    Zašto sve žene teže izgledu gladnog deteta iz Afrike? Ne znam. Možda zato što sam u najmanje četiri američka blokbastera čula istu rečenicu "Žena nikada nije dovoljno bogata i dvoljno mršava.." Što znači šta? Da lepota i bogatstvo idu ruku pod ruku? Kakvu poruku devojčicama od petnaest, šesnaest godina šalju naši mediji: slike pevaljki i "voditeljki" na egzotičnim ostrvima ili šopingu u Milanu i Rimu, izbori za miss, konkursi za manekenke... Pogledajte FTV....kada podigneš oči sa odeće vidiš lice deteta koje još ni srednju školu nije završilo. I šta ono zna? Sem da bude ofinger. Lepa lutka obučena u odeću za odrasle. One nose broj 34... Na visinu od preko 175cm... Na šta to liči u prirodi? Kako njihovo telo normalno funkcioniše bez grama sala, imaju li uopšte menstruaciju, kako hodaju i misle kad izvora energije nema (pošto očigledno ne jedu ništa)....?
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio jekica_94 Pogledaj poruku
    globalizacija i marketing su poremetile vrednosti u danasnjem drustvu.
    Upravo tako
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Oximoron Pogledaj poruku
    Stomak joj dodje ko treca sisa
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio Only Marko now Pogledaj poruku
    -Vidi kolika mi ******!
    -Caos.
    E, što me nerviraju žene koje na ovaj način izmamljuju komplimente! Naravno, šta može da bude odgovor na "Boze kako si se ti popravio,vidi mene,debela kao krava" osim "Ma daaaaaj, šta pričaš, super izgledaš!!!!"
    Pa dalje
    "Ma gde super, doope mi k'o četnički kazan"
    "Tripuješ bre, dooope ti je ok, lepa si, zgodna, zategnuta, možeš manekenka da budeš"
    blablabla

Marko, izvini, kapiram da su ti ovo sestra i drugarica, ali mi te priče baš idu na živce. Što rekao jedan moj ortak svojoj devojci "Ako ne umeš da kažeš nešto lepo o sebi, bolje tiću".

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

dok me on ljulja, ja cu da ga zuljam

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Tesko je ostati vitak. Trazi odricanje. Nametnuto nam je kroz medije. Ali lepse je i vredi truda i o tom trudu se nikada ne govori. Deluje izvestaceno, plitko i dosadno.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Only Marko now Pogledaj poruku
    Zdravo zivo i vozdra svima! Pre 100 godina,zene su obracale paznju na svoju kilazu. Pre 50 godina,i muskarci su im se pridruzili. Pre 10 godina,zene su postale caknute razmisljajuci o svojoj kilazi. Ove godine...one su skroz otkacile povodom toga.
    Pitanje ove teme je:
    ZASTO...za ime Boga,zene postaju toliko opsednute svojom kilazom?

-Vidi kolika mi ******!
    -Caos.

To su samo dva primera a imam jos dosta,nego me mrzi da kuckam. Dakle,ako ima neko u ovom ''normalnom'' svetu,ko zna odgovor na moje pitanje,ja ga molim da mi odgovori.
    jer imaju komplekse jer im se cesto namece nerealni zenski izgled
    a ne mogu da same shvate limite svog tela
    pa idu u ekstreme - anoreksija ili preterana debljina jer ne znaju sa sobom da rasciste sta i koliko mogu i jer je najteze naci meru
    i tako
    a i sto rece medvedica pecaju komplimente
    you make me sick because i adore you so

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Nikad nisam imala problem sa kilazom, tako da nisam iz te price, nigde na sebi ne bih ni dodala ni oduzela nijedan gram..
    A devojke su opterecene izgledom i zvucace ironicno ali ja ih razumem. U Beogradu na ulici retko mozete stresti devojku koja nije skockana, doterana, koja se ne trudi da izvuce max iz sebe. U Americi i po inostranstvu niko te na ulici i ne gleda kako izgledas, a ovde i za razgovor za posao se vise brine koji kostim obuci nego dal je tezak test iz engleskog
    I prosto takav je standard. Imam komsinicu dosla iz Holandije da radi ovde u holandskoj ambasadi .. Prvo su joj rekli da mora da pocne da se sminka zbog prijatnije spoljasnjosti.... Nije danima razumela zbog cega je to tako , onda kada je 2x uzasla u grad, shvatila je..
    Naravno , model ponasanja je hollywood dream...

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Треба се водити рачуна о килограмима, али не претеривати, не сводити све животне активности на то, али то се данас очекује од људи.
    Шта човек друго да ради него да размишља само и једино о свом изгледу кад је са свих страна, преко свих медија, затрпан тим порукама.
    Већина људи лако пада на медијске манипулације, а шта се добија тиме, просудите сами.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    E, što me nerviraju žene koje na ovaj način izmamljuju komplimente! Naravno, šta može da bude odgovor na "Boze kako si se ti popravio,vidi mene,debela kao krava" osim "Ma daaaaaj, šta pričaš, super izgledaš!!!!"
    Pa dalje
    "Ma gde super, doope mi k'o četnički kazan"
    "Tripuješ bre, dooope ti je ok, lepa si, zgodna, zategnuta, možeš manekenka da budeš"
    blablabla

Marko, izvini, kapiram da su ti ovo sestra i drugarica, ali mi te priče baš idu na živce. Što rekao jedan moj ortak svojoj devojci "Ako ne umeš da kažeš nešto lepo o sebi, bolje tiću".
    Ma opusteno. Pa ja sam i postavio ove primere bas zbog toga sto i mene nerviraju. Kad god neko u drustvu pomene kilazu obavezno pocne takva tema,koja,uzgred budi receno,nema apsolutno nista da kaze. Ta tema je iscrpljena,stalno se prica jedna te ista stvar,a opet devojke imaju da kazu tonu argumenata kad ta tema otpocne. Sve same gluposti.

Slične teme

1. ''U Srbiji je bolje nego što se misli!''
    Autor Seagull u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.04.2012., 09:44
  2. BOLJE 16 NEGO 32
    Autor Dragantaur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 23.09.2007., 20:00
  3. Bolje da ljulja...ili da zulja?!
    Autor usamljeni_vuk u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 193