Nema sale iliti situacija je alarmantna
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Nema sale iliti situacija je alarmantna

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Angry Nema sale iliti situacija je alarmantna

Povucen dogadjajima iz nase proslosti ne mogu da se smirim razmisljajuci da li je ovaj tzv "statut" samo najava onog sto nas ceka u buducnosti. Posetio sam jedan extremno secesionisticki forum i mogu da kazem da sam ostao bez reci. Taj govor mrznje te ljude slobodno svrstava u istu kategoriju sa "nacionalnim strojem" i ostalima. Pitam se kako je uopste do ovoga doslo. I na kraju pitam vas sta povodom toga mozemo uciniti MI kojima je ipak nasa drzava iznad svega, a hvala Bogu smatram da nas jos uvek ima dovoljno sa obe strane Save i Dunava. Da li je ovo uvod ponovo u krvav gradjanski rat i da li se psihicki, a Boga mi i fizicki moramo spremiti za takav scenario. Na ovom linku mozete videti sve komentare vezane za statut od strane novinara, politicara itd. kao i odlomke postova iz gore navedenog extremnog foruma koji nosi vise nego licemeran naziv "Slobodna Vojvodina".: www.nemasale.rs P.S. Molio bih moderatore da ovu temu ne premestaju u "kome smeta statut Vojvodine". Unapred hvala

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Re: Nema sale iliti situacija je alarmantna

pa ja sam davno rekao da je batina iz raja izasla al nece niko da me slusa

separatizam ne tetosis nego ga lesis po bubrezima

ako ga tetosis nekakvim statutima i ustavima iz 1974 godine onda dobijes za 10-tak godina otcepljenje uz rat.

posto sam ja eksplicitno protiv ratova i stradanja smatram da je bolje oplaveti 100nak autonomasa za primer, rastaviti ih od zivota, nego dozivljavati opet nekakav novi rat za 10-20 godina
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    pa ja sam davno rekao da je batina iz raja izasla al nece niko da me slusa

separatizam ne tetosis nego ga lesis po bubrezima

ako ga tetosis nekakvim statutima i ustavima iz 1974 godine onda dobijes za 10-tak godina otcepljenje uz rat.

posto sam ja eksplicitno protiv ratova i stradanja smatram da je bolje oplaveti 100nak autonomasa za primer, rastaviti ih od zivota, nego dozivljavati opet nekakav novi rat za 10-20 godina
    Ako si protiv ratova, kako si onda za "bivenje"? Lako je tebi da svodiš stvar na tući/tetošiti, kad ionako na razumeš o čemu pričaš. Ajde, majketi, reci gde je rešenje problema Vojvođanske autonomije? I kako to misliš rat za 10 god? Ko će bre da ratuje u Vojvodini?
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1579

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    Povucen dogadjajima iz nase proslosti ne mogu da se smirim razmisljajuci da li je ovaj tzv "statut" samo najava onog sto nas ceka u buducnosti. Posetio sam jedan extremno secesionisticki forum i mogu da kazem da sam ostao bez reci. Taj govor mrznje te ljude slobodno svrstava u istu kategoriju sa "nacionalnim strojem" i ostalima. Pitam se kako je uopste do ovoga doslo. I na kraju pitam vas sta povodom toga mozemo uciniti MI kojima je ipak nasa drzava iznad svega, a hvala Bogu smatram da nas jos uvek ima dovoljno sa obe strane Save i Dunava. Da li je ovo uvod ponovo u krvav gradjanski rat i da li se psihicki, a Boga mi i fizicki moramo spremiti za takav scenario. Na ovom linku mozete videti sve komentare vezane za statut od strane novinara, politicara itd. kao i odlomke postova iz gore navedenog extremnog foruma koji nosi vise nego licemeran naziv "Slobodna Vojvodina".: www.nemasale.rs P.S. Molio bih moderatore da ovu temu ne premestaju u "kome smeta statut Vojvodine". Unapred hvala

Читај причу:
    Кад је био митинг ''Косово је Србија''
    кренем са две другарице од којих једна гласа за ЛДП, а друга за Радикале,
    стигли ми, стационирали се, ова ЛДП-овка сва нервозна, пошла не зна ни сама зашто,
    и у једном тренутку јој излети из уста ''како би ја сав овај народ спалила ''

Радикалка и ја:

Толико о тим ''либералним'' опцијама.
    Радикали су мала деца за њихов екстремизам...ма фанатизам, то су листом лудаци.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    Ako si protiv ratova, kako si onda za "bivenje"? Lako je tebi da svodiš stvar na tući/tetošiti, kad ionako na razumeš o čemu pričaš. Ajde, majketi, reci gde je rešenje problema Vojvođanske autonomije? I kako to misliš rat za 10 god? Ko će bre da ratuje u Vojvodini?
    pa biras manje zlo. bolje da prebijes na mrtvo ime 100 problema nego posle zbog slabosti da se resis tih 100 problema, kasnije za 10 godina kopas grobove za hiljade ubijenih.

svako zlo je najbolje seci u korenu. ako ga pustis da raste i da se razvija onda ce ono unistiti tebe.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Ističe se rale74 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku

Читај причу:
    Кад је био митинг ''Косово је Србија''
    кренем са две другарице од којих једна гласа за ЛДП, а друга за Радикале,
    стигли ми, стационирали се, ова ЛДП-овка сва нервозна, пошла не зна ни сама зашто,
    и у једном тренутку јој излети из уста ''како би ја сав овај народ спалила ''

Радикалка и ја:

Толико о тим ''либералним'' опцијама.
    Радикали су мала деца за њихов екстремизам...ма фанатизам, то су листом лудаци.
    da nisu te dve tvoje drugarice one iz kneza sto su marnjavale patike

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1579

Какаве везе рат има са батинањем оних који праве неред у држави?
    Како то питање решавају друге државе, да их можда не милке по глави и моле да не раде противзаконите ствари?

А рат у Војводини, па зашто не би могао да се деси?
    Разне опције постоје, разне могућности...треба човек увек на све бити спреман.
    Ерих Фром

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1579

Citat Original postavio rale74 Pogledaj poruku
    da nisu te dve tvoje drugarice one iz kneza sto su marnjavale patike
    Рале, под бр. 1 ниси духовит, чак напротив, форе су ти глупе
    2. са малограђанима се не дружим, од тад ни са дотичном испраног мозга- мора неки ниво да се држи.
    Ерих Фром

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Какаве везе рат има са батинањем оних који праве неред у држави?
    Како то питање решавају друге државе, да их можда не милке по глави и моле да не раде противзаконите ствари?

А рат у Војводини, па зашто не би могао да се деси?
    Разне опције постоје, разне могућности...треба човек увек на све бити спреман.
    Pa ko ima pravo da batina? Ko? Koga bre da batinaju? Narod? Ljude? Decu? Da li ste bre vi normalni? I koje opcije mogu da ratuju u Vojvodini. Ja samo vidi zaglupljenu masu ex-ratnika iz 90tih, koji nemaju pametnija posla već da ludilo leče ubijanjem drugih. Da ti iskreno kažem, sreća što nema dovoljno oružja, verujem da Srbija ima na hiljade budala koji bi ubijali decu samo zato da se ubija, a razlozi im nisu potrebni.... Zaboravi na to. Nema ko da ratuje, a ludake ćemo pohapsiti ili smestiti u bolnice.
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

Samo da se javim i da potvrdim da sam prokomentarisala.
    Hvala na linku, obilaziću taj sajt.
    Pozdravljam Vas puno,
    vidimo se na forumu

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Dalibore meni je sad stvarno tesko da zamislim tako nesto, ali pogledaj samo postove tih ljudi! Pa to je strahsno! Meni je do danas bilo prosto nemoguce da vidim da neki Srbin puca u mene samo zato sto sam ispod Save i Dunava, ali kada citam njih jasno mi je da su za to i sposobni, i ako nigde nisu naveli tako nesto. Inace jedan od njih kaze: samo probajte da nas zaustavite i imacete NATO tenkove u Bg-u za 2 sata. Zamisli! Strava i Uzas covece.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

1Pa ko ima pravo da batina? Ko? Koga bre da batinaju? Narod? Ljude? Decu? Da li ste bre vi normalni? 2I koje opcije mogu da ratuju u Vojvodini.3 Ja samo vidi zaglupljenu masu ex-ratnika iz 90tih, koji nemaju pametnija posla već da ludilo leče ubijanjem drugih. Da ti iskreno kažem, sreća što nema dovoljno oružja, verujem da Srbija ima na hiljade budala koji bi ubijali decu samo zato da se ubija, a razlozi im nisu potrebni.... $Zaboravi na to. Nema ko da ratuje, a ludake ćemo pohapsiti ili smestiti u bolnice.
    1 нико нема право
    2 Срби са Србима (Северна Ирска)али ти то нежелиш да схватиш
    3 немој тако о Ветеранима и што се тиче оружја има га у огромним количинама па се не убијамо по улицама као у САД или ЕУ
    4 несме се дозволити да дође до било каквих повода за чарке ,слажем се сецесионисте похапсити,осудити па у затвор
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Slične teme

1. CCD iliti nema hleba bez meda
    Autor Tuzni_patak u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.08.2008., 12:49
  2. Odgovora: 231
    Poslednja poruka: 14.05.2008., 13:33
  3. Sa ovima nema sale...
    Autor Jooockey u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2005., 00:40
  4. stvar je krajnje alarmantna