A gde su nestali oni fini a nepoznati muškarci?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 158

Tema: A gde su nestali oni fini a nepoznati muškarci?

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano A gde su nestali oni fini a nepoznati muškarci?

Što su otvarali fine teme, što su žene puštali ispred njih u redu ili da izađu prve ili tako nešto, ljubazno, fino uz sitan ali pravi - smešak... Opušteno, kao da je sasvim normalno da je tako... neki odnos prema tebi više kao da si dama i kao da je sasvim normalno da su oni takvi, fino vaspitani, raspoloženi, gotivni... nepoznati muškarci... koje smo usput sretali... koji bi dohvatili olovku koja ti je ispala recimo?

Dugo, dugo nisam srela tako nekog muškarca... ako i jesam onda je to bilo više vulgarno ponašanje nego fino, uzdržano, ljubazno... više je bio ljakse nego džek...

A vi?
    Virtuelni uspeh - realna propast

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Podrazumevano Re: A gde su nestali oni fini a nepoznati muškarci?

Pa recimo kad pridrzimo vrata ona ne kaze hvala..nego se namrsti..onda izgubimo veru i tuzni smo i uplaseni za nova otvaranja
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Becky Thatcher Pogledaj poruku
    Što su otvarali fine teme, što su žene puštali ispred njih u redu ili da izađu prve ili tako nešto, ljubazno, fino uz sitan ali pravi - smešak... Opušteno, kao da je sasvim normalno da je tako... neki odnos prema tebi više kao da si dama i kao da je sasvim normalno da su oni takvi, fino vaspitani, raspoloženi, gotivni... nepoznati muškarci... koje smo usput sretali... koji bi dohvatili olovku koja ti je ispala recimo?

Dugo, dugo nisam srela tako nekog muškarca... ako i jesam onda je to bilo više vulgarno ponašanje nego fino, uzdržano, ljubazno... više je bio ljakse nego džek...

A vi?
    mene je juce jedan tata pustio da sednem pored njega, a on uzeo sina u krilo, a nije bilo ono seljacki "pitaj ovu lepu tetu kako se zove", i nisam trudna, ili da se vidi da cu da padnem u nesvest...nista takvo, samo fino, uljudno "sedite ovde, a on ce kod mene u krilo"...
    a, za otvaranje finih tema, to bas i ne znam, cini mi se da ih ima ovde na "zenama"...finih tema otvorenih muskom rukom

Ističe se elleonora (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Malo smo krive i mi zene sto ih vise nema,kao sto je rekao georgejune!!!
    Ima ih mnogo seljanki koje ljubaznost protumace kao nabacivanje pa to sto prije odhebu drskim i grubim pogledom.
    The experience is the worst teacher,exams you before the lesson.

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

A vi?
    Meni su se desile dve stvari u jednom danu na osnovu kojih sam zakljucila da finih muskaraca iapk ima Prvo mi je u posti ispalo labello i decko koji je stajao u redu ispred mene mi je dodao a drugo kad sam izlazila iz apoteke covek koji je stajao iza mene u redu, kad sam izlazila je pozurio da mi otvori vrata. U oba slucaja mislim da sam delovala blago sokirano ali i odusevljeno, sto se moglo videti i po osmehu na njihovim licima A inace osim ta dva primera u jednom danu, ne mogu da se setim jos nekog
    We can not do great things-only small things with great love

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Super... Jedan je naduvao prodavačicu na delikatesu što je prvo uslužila Lenu i mene (Lena ima 22 meseca i stalno kupujemo šunkicu tu) a on je bio na redu.

Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Super... Jedan je naduvao prodavačicu na delikatesu što je prvo uslužila Lenu i mene (Lena ima 22 meseca i stalno kupujemo šunkicu tu) a on je bio na redu.
    u, pa to je uobicajno, x puta u posti, npr., kad majka sa kolicima ode preko reda, penzos nadje da se buni, a sve zene propuste...mada, na zalost ima i takvih slucajeva, al' to mu dodje neka opsta nekultura, valjda...

Aktivan član teardrop (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

O, pa to je neka teorija: "Povela je dete da bi je svi pustili preko reda."
    Kapiras? Neki to tako kapiraju. Ni pomisliti da sama cuvas svoje dete, i da moras i nesto kupiti, ili platiti racune u posti i slicno.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Pa onda zgodnu cicu pitamo u busu da li bi zeleli sesti..a ona namrsteno ne..i opet izgubimo samopouzdanje
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

George, to sto pises je prokleto tacno. Umemo mi zene da budemo ... da ne lajem bash...
    Bas nista ne kosta osmeh, "hvala" ili "ne, hvala". ... mu misha, makar se nasmesiti, pa covek ne oseca kao kreten.

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio teardrop Pogledaj poruku
    O, pa to je neka teorija: "Povela je dete da bi je svi pustili preko reda."
    Kapiras? Neki to tako kapiraju. Ni pomisliti da sama cuvas svoje dete, i da moras i nesto kupiti, ili platiti racune u posti i slicno.
    OMG
    Eeeeeeeeeeeeej!
    Sveteeeeeeeee

... bacam ove lole al tužno je... Gubim veru - i sa i bez Lene u naručju ne uspevam da upadnem u neku usputnu, neverbalnu komunikaciju takvog tipa... Da sam muško, odvalila bi ih od batina iz čista mira.

... Ko im je dozvolio da cokću i prevću očima?

Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Pa onda zgodnu cicu pitamo u busu da li bi zeleli sesti..a ona namrsteno ne..i opet izgubimo samopouzdanje
    ma, daaaaj....koja ti je namrsteno odgovorila sa ne?

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Има их...
    Ја их знам неколико...
    Који и капут придржавају, чак и кад се жене буне...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Pih bre uvek sam ljubazna, takva mi priroda...
    Nekako sam staložena i odmerena pa se to valjda i vidi... Muškarci su uvek ljubazni prema meni, valjda zato što ne odajem neki preteći utisak...

A klinci su prostaci i bezobrazni... Oni stariji još i imaju šlifa.
    Supercalifragilistic expialidociouss

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Feelgooood Pogledaj poruku
    Pih bre uvek sam ljubazna, takva mi priroda...
    Nekako sam staložena i odmerena pa se to valjda i vidi... Muškarci su uvek ljubazni prema meni, valjda zato što ne odajem neki preteći utisak...

A klinci su prostaci i bezobrazni... Oni stariji još i imaju šlifa.
    da, vidiš ima smisla to što si rekla, ja silom prirode viđam ove mlađe... Pre neki dan sam videla kako 13 muškaraca dvadesetih godina izlazi iz lifta predviđenog za 4 osobe (P.S. Zgrada ima 3 sprata)

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

To su cisti kompleksi kad misle da je svako ljubazan samo sa zadnjim namerama i kao sve zene posmatramo kao sexualni objekat..pa ustajemo trudnicama i bakama..ako imamo potrebu samo za paznjom i ljubaznoscu dajte malo bar kulture pa 1 osmeh i hvala..ne znaci da cemo se odmah baciti u start kao imamo prolaz..sto ce vecina reci da zbog toga imaju odbrambeni stav..mada ja cak i u toj reakciji prepoznam da li je slobodna devojka al ajde
    Citat Original postavio malavelika Pogledaj poruku
    ma, daaaaj....koja ti je namrsteno odgovorila sa ne?
    Ma pusti sad to..reakcija je bitna koje nema..blene u telefon..slusalice usima..nema ni pogleda u oci..uopsteno sve su namrstene i zamisljene..sa nekim vestackm stavom laznog samopouzdanja

Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    To su cisti kompleksi kad misle da je svako ljubazan samo sa zadnjim namerama i kao sve zene posmatramo kao sexualni objekat..pa ustajemo trudnicama i bakama..ako imamo potrebu samo za paznjom i ljubaznoscu dajte malo bar kulture pa 1 osmeh i hvala..ne znaci da cemo se odmah baciti u start kao imamo prolaz..sto ce vecina reci da zbog toga imaju odbrambeni stav..mada ja cak i u toj reakciji prepoznam da li je slobodna devojka al ajde

Ma pusti sad to..reakcija je bitna koje nema..blene u telefon..slusalice usima..nema ni pogleda u oci..uopsteno sve su namrstene i zamisljene..sa nekim vestackm stavom laznog samopouzdanja
    pa takvima nemoj ni da ustajes, samo nama slatkicama, sto se siroko osmehujemo i damski kazemo hvala...
    nego, jel ustajes i mladim mamama, ili samo onima za koje procenis da su "slobodne"?

Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

George, pretpostavljam da zenska reakcija zavisi od nacina na koji joj se muskarac obrati. Ako to ucini da deluje spontano (kao da je sa tim rodjen), verujem da zena ne razmislja o tome da on ima "zadnje" namere. Medjutim, ako joj se obrati trapavo, tako da deluje namesteno (sto nikako ne znaci da ima "zadnje" namere)... ona moze pomisliti svasta i neljubazno ga odbiti.

Btw, koje bi to bile "prednje" namere?

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Citat Original postavio malavelika Pogledaj poruku
    pa takvima nemoj ni da ustajes, samo nama slatkicama, sto se siroko osmehujemo i damski kazemo hvala...
    nego, jel ustajes i mladim mamama, ili samo onima za koje procenis da su "slobodne"?
    ma ja nikad ne trcim da sednem vec gledam i smejem se sa strane kako se lome i skacu po glavama..bez zezanja posmatram i preterano ljude..po prodavnicama..na ulici..u kaficima je posebna prica..retko kad se naleti na neki iskren bezazlen osmeh..onaj sa namerom moras na misice izmamiti..a po cenu cega..onda svi dignu ruke i samo se posmatraju blejacki

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Не знам...
    Мени се никад није намрштила нека којој сам отворио врата...
    Или уступио првенство пролаза...
    Можда је то због тога што ја то чиним и младим девојкама, а и госпођама у годинама...
    Препознају начин живљења...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

George, pretpostavljam da zenska reakcija zavisi od nacina na koji joj se muskarac obrati. Ako to ucini da deluje spontano (kao da je sa tim rodjen), verujem da zena ne razmislja o tome da on ima "zadnje" namere. Medjutim, ako joj se obrati trapavo, tako da deluje namesteno (sto nikako ne znaci da ima "zadnje" namere)... ona moze pomisliti svasta i neljubazno ga odbiti.

Btw, koje bi to bile "prednje" namere?
    svasta..rec i jeste samo ali samo o kulturi i ljubaznosti..a ne proceni da li je neko lepo obucen i da li je elokventan

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Usao debil u autobus. Stade autobus. Izađe vozač i kontrolor. Prođe pet minuta, izađe debil i kaže: - "Ja znam šta se pokvarilo."
    Vozač će njemu:
    "Šuti i uđi u autobus."
    Poslije petnaest minuta, debil ponovo izađe i govori:
    - "Ja znam šta se pokvarilo."
    Vozač će ljutito:
    - "Marš u autobus."
    Poslije pola sata debil ponovo izađe i reče:
    - "Ja znam šta se pokvarilo."
    Vozač će kontroloru:
    - "Hajd pusti ga da kaže, možda nešto zna, možda mu je otac neki mehaničar, hajd reci?" , a debil će:
    - "Autobus se pokvario."

Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Naravno da je rec o kulturi. Svakodnevno posmatram kolegu koji je fin, pristojan, javlja se, otvara vrata koleginicama, propusta ih da prodju i slicno. Ali, covek sve to cini tako trapavo da je nemoguce opisati. Veruj, deluje izvestaceno, na prvi pogled. Zato sam i pomenula nacin, a ne samo kulturu.
    A ta kultura je negde u nama, u malom mozgu, nesto sto sasvim nesvesno sa osmehom ispoljavamo. Tako bar ja to shvatam i tako delam.

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Letos sam dva puta ustupila mesto ženama (ne babama, nego mladim ženama)
    Prva je bila zajapurena u licu, ubrzano je disala, znojila se.. Baš se iz aviona videlo da joj nije dobro, al bila je debela pa je niko od muških nije iskonstatovao.... Ali i vrlo trudna
    Druga žena je s bolnom grimasom cupkala s noge na nogu... Bilo je onih pedeset stepeni i ja skontam da je ćure u najlon čarapama na štiklama... al to može i da se ne raučna, ne verujem da bi to mogli da znaju

Nego ovo prvo i dalje stoji.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Naravno da je rec o kulturi. Svakodnevno posmatram kolegu koji je fin, pristojan, javlja se, otvara vrata koleginicama, propusta ih da prodju i slicno. Ali, covek sve to cini tako trapavo da je nemoguce opisati. Veruj, deluje izvestaceno, na prvi pogled. Zato sam i pomenula nacin, a ne samo kulturu.
    A ta kultura je negde u nama, u malom mozgu, nesto sto sasvim nesvesno sa osmehom ispoljavamo. Tako bar ja to shvatam i tako delam.
    Ja ne pricam o pojedinim primerima..kako se ophode gosti nekog kafica prema konobarima..prema prodavcima..nekako se izdizu iznad bez razloga..nema prizemnih ljudi..uopsteno u komunikaciji sa nekim koga vidis prvi put trebas biti ljubazan i ne procenjivati ga uopste

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Nepoznati novcic
    Autor SYMON u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.11.2007., 23:32
  2. Bas smo mi neki fini narod...
    Autor lolly_021 u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.02.2005., 14:57

Pravila za slanje poruka