Sta kad decko kaze da se ne moze zaljubiti???

A kako to da ti mi pomognemo..sta on to oseca i sta ste imali

Decko jedan s kojim sam imala nesto vec dugo nesto mutimo uglavnom.... U pocetku je rekao da ije za vezu sada kaze da se ne moze u mene zaljubiti i da je to jednostvno to da ne mozemo biti zajedno a ja imam osjecaj da osjeca nesto prema meni ?!??! HELP MEMMMMEEEEEEE
mogu ja da ti sredim nesto, nema frke, poznajem neke ljude pa, eto. javi mi se!
 
Decko jedan s kojim sam imala nesto vec dugo nesto mutimo uglavnom.... U pocetku je rekao da ije za vezu sada kaze da se ne moze u mene zaljubiti i da je to jednostvno to da ne mozemo biti zajedno a ja imam osjecaj da osjeca nesto prema meni ?!??! HELP MEMMMMEEEEEEE

napi ga pa ga iskoristi
napi ga svaki put pa ga iskoristi opet
jeste da ce to pice da kosta
ali drugo ti nema nemo slusas nikog drugog
slusaj mene
 
znas sta, to je bas POSTENO od njega. ja bih to duboko cenila. muskarci uglavnom ne kazu direktno gotovo nista a posebno ne takve stvari. kao, nemaju srca da nas povrede. pa onda nesto vrdaju, ti vidis da nesto nije u redu i na direktno pitanje dobijes milion nebuloznih komentara, ili se cak brecne jer ga "smaras" takvim pitanjima. a ti ustvari iz najbolje namere, zelis da popravis nesto jer vidis da se on gubi, udaljava, izbegava te, itd. ustvari to su te neke bedne taktike gde oni rade takve stvari da nama pukne film i da odemo. a takava katepgrija muskaraca je jadna, zaista jadna.
e ovaj sto ti je direktno rekao o cemu se radi...ispostuj coveka, ne penji mu se na glavu, dobila si odgovor i idi dalje. i zadrzi ga u lepom secanju, jer treba.
 
ja tebi sad nishta ne veryjem
Al sam ga i ja zapetljao,ni sam ne znam sta sam hteo da kazem.
Pitanje je tu dal on igra prljavu igru,on njoj kaze da ne moze da se zaljubi iz nekih nepoznatih razloga,a u stvari njemu se svidja neka druga,mozda oseca da se nalazi izmedju dve vatre,ova ga voli ali ako bude sa njom njegovo srce ce biti kod ove druge na koju ja nagadjam da mu se svidja.You see where Im going?
 

Back
Top