Omiljen Sladoled

Sladoooled

Početnik
Poruka
5
Ja mislim da su sladoledi frikoma ZAKON!!:D
Imaju veliki izbor sladoleda. Svaki sladoled je na svoj način poseban.
Moj najomiljeniji sladoled je BELI MACHO. :heart:
Ma da moram da priznam da je sladoled od GUARANA jedan od najgori sladoleda koji sam ikada probala. :thumbdown:
Šta vi mislite o FRIKOM sladoledima??
Jel volite više klasiku kao KING i KORNETI ili novije sladolede kao GUARANA, ČOKOLINO itd.??
Koji su VASI OMILJENI sladoledi??
 
Ja mislim da su sladoledi frikoma ZAKON!!:D
Imaju veliki izbor sladoleda. Svaki sladoled je na svoj način poseban.
Moj najomiljeniji sladoled je BELI MACHO. :heart:
Ma da moram da priznam da je sladoled od GUARANA jedan od najgori sladoleda koji sam ikada probala. :thumbdown:
Šta vi mislite o FRIKOM sladoledima??
Jel volite više klasiku kao KING i KORNETI ili novije sladolede kao GUARANA, ČOKOLINO itd.??
Koji su VASI OMILJENI sladoledi??

Isto kao ti, Slazim se i za Macho i za guaranu.:ok:

Vise volim klasiku kao KING i KORNETI...:D
 
Sladoled???? Svasta :cool:

263-1.jpg
 
nije bve bilo "94 god, sha ti je bve supertajni
herolna mlada, ona tad bila dete
a mi stariji se tog vremena bolje sećamo, kad se kupovali sladoledi, npr 5 kugli za dinar:lol::heart:
e ja najviše volim sladoled od čokolade, taj nema greške
frikomovi i deltini su super
 
nije bve bilo "94 god, sha ti je bve supertajni
herolna mlada, ona tad bila dete
a mi stariji se tog vremena bolje sećamo, kad se kupovali sladoledi, npr 5 kugli za dinar:lol::heart:
e ja najviše volim sladoled od čokolade, taj nema greške
frikomovi i deltini su super

tako je... '94... ja tad bila u trećem osnovne... :)

a posle su bili neki ledeni štapići... ne sećam se tačno koje godine, ali mislim da sam još bila u osnovnoj... i bili su još jeftiniji od rumenka... :)
kupim po 5 komada odjednom... prva dva još liče na sladoled... a ono posle popijem kao sok... :)
 
tako je... '94... ja tad bila u trećem osnovne... :)

a posle su bili neki ledeni štapići... ne sećam se tačno koje godine, ali mislim da sam još bila u osnovnoj... i bili su još jeftiniji od rumenka... :)
kupim po 5 komada odjednom... prva dva još liče na sladoled... a ono posle popijem kao sok... :)

Ok heroina nije lepo sto si mi izbacila sliku ali u redu...Oprosteno ti je ovog puta....:cmok:
 

Back
Top