Nedostaje mi

A kad ga nađeš, posle mesec, najviše dva ćeš shvatiti da ON ipak nije pravi. I nastavlja se potraga dok jednog dana ne shvatiš da tako nešto ne postoji... :aha:

Meni nedostaje drvo para ili, još bolje, ceo jedan špalir dotične vrste. SVe ostalo nije problem ili nije za javnost.

Mada, nedostaje mi i normalan život, bez trzavica svaki put kad me zaboli glava ili mi utrne ruka ili noga zbog nezgodnog položaja, "...a da nije... :eek:"
 
[QUOTE=mimi's mom;11481166

Meni nedostaje drvo para ili, još bolje, ceo jedan špalir dotične vrste. SVe ostalo nije problem ili nije za javnost.

Ja sam skromnija;)Ja bih samo vecu platu....u momentu bi mi trebala samo trostruka od ove koju imam pa da malo stanem na noge:rumenko::bye::bye:
 
A kad ga nađeš, posle mesec, najviše dva ćeš shvatiti da ON ipak nije pravi. I nastavlja se potraga dok jednog dana ne shvatiš da tako nešto ne postoji... :aha:

...slažem se u potpunosti...

Ej, dosta vas dve, sabotiraćete mi nadljudske napore da sebe ubedim da ˝tako nešto˝ ipak postoji. :mrgreen:

Osim toga, šijem teoriju
posle mesec, najviše dva ćeš shvatiti da ON ipak nije pravi
za nekih sedam meseci. I još uvek je pravi. ;)
 
Ma svaka tebi čast, ali Saška još nema dovoljno godina da bi našla "tog pravog", još joj je vreme za zaj...nje. Highschool sweethearts je precenjen "fenomen".

Meni nedostaju moji kućni uređaji tipa mašine za veš, one za sudove, i još mi nedostaje motivacija za normalno funkcionisanje, ovako više ne ide! :histericna:
 
...i dalje mi nedostaješ...može proći i 1000godina opet ćeš mi isto nedostajati...

Nedostajes

Tuzno sam ptice sto mehkim kljunom
kljuca o kamen trazeci vodu
bas ko i ljudi tako i ptice
najdraze traze onda kad odu

Slika ritam osjecaj i rijec
zar je tako brzo proslo vec
znam ja dobro gdje si kad i s kim
znam da dusa sama bira ti
al ne mogu

Ref.
Nedostajes tako mi nedostajes
za sve sto proslo je nedostajes
nedostajes tako,tako mi nedostajes
za sve sto dolazi nedostajes

Tuzno sam ptice slomljenih krila
za posmatrace tako sam cudan
u snu se moze svemoguci Boze
sve osim jedno, ostati budan

Slika, ritam, osjecaj i rijec
zar je tako brzo proslo vec
znam ja dobro gdje si kad i s kim
znam da dusa sama bira ti
al' ne mogu

Ref.
Nedostajes tako mi nedostajes
za sve sto proslo je nedostajes
nedostajes tako,tako mi nedostajes
za sve sto dolazi nedostajes
 
...moj bučuk!:rida:Kako je znao noću da zaukti,pa ga onako sa apetitom zviznem po plastici iznad optike.:heart:Voleo sam i njegovu grafičku koja se grejala do 130 stepeni,evo trenutno skuplja prašinu u stolu.:sad2:
 
...nedostaješ mi i uvek ćeš svesna sam toga, ali jednom ću početi i ja tebi da nedostajem(onda kad ostaneš sam i shvatiš sve) vreme će pokazati koliko si radio protiv sebe i koliko si glup ispao jer si oterao osobu koja te je najviše volela....
 
...mnogo mi nedostaje, kad pogledam kroz prozor i vidim da pahulje snega padaju jedna za drugom kao dani što dani prolaze jedan za drugim, još više mi nedostaješ...samo da te vidim, da ti dotaknem lice na trena ali da bude stvarno a ne kao u snu da mi nestaneš u trenu...
 

Back
Top